همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
برای وایرلس مهمترین نکته اینه که خونه کجا قرار گرفته که شانسی هست مثلا من خودم تو دهن دکل هستم خیلی هم حال میکنم :dبجاش دوستم یکم اونورتره یه مشکلات کوچیکی داره

باو نامردا، قیمت مودم ارزونه الکی جو ندید :d
مدل 250 تومنی داره،300 تومنی داره و یه مدل شبیه به دیsh هستش و اینا 390 تومنن.من ازینا گرفتم :d
آوردمش خونه نصبش کردم،ازم میپرسن عضو اطلاعاتی؟! :d هاها...
پینگ داخلی و خارجیتون چقدره؟
و اینکه از کدوم isp گرفتین؟
با psn هیچ مشکلی ندارین؟یعنی پورتا هم مشکل ندارن براتون؟
سقف سرعت دانتون چقدره ?
:d
شرمنده یکم زیاد شد
راستی داداش تو گفتی 250 تومنی هم هست؟
من پرس و جو کردم گفتن از 400 پیدا میشه :|
و اینکه قدرت سیگانلشون 2.4 یا 5.0 یا بیشتر هست؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اصلا مهم نیست اینا چی هستن فقط هزینه ی راه اندازیشون بالاست.
در کل مشخص نیست با با سرویس گیمینگ مشکل دارند یا ن
اینطوری که من تو فروم ها متوجه شدم فقط adslبرای گیم مناسب هست و بس

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
پینگ داخلی و خارجیتون چقدره؟
و اینکه از کدوم isp گرفتین؟
با psn هیچ مشکلی ندارین؟یعنی پورتا هم مشکل ندارن براتون؟
سقف سرعت دانتون چقدره ?
:d
شرمنده یکم زیاد شد
راستی داداش تو گفتی 250 تومنی هم هست؟
من پرس و جو کردم گفتن از 400 پیدا میشه :|
و اینکه قدرت سیگانلشون 2.4 یا 5.0 یا بیشتر هست؟
سلام.من توی آبادان هستم و از شرکت پارامیس رایان گستر (که یک شرکت خصوصی توی آبادان هست و اگر اشتباه نکنم نمایندگی های وب بایستی باشن)
پینگم بستگی به ساعات مختلف روز کاملن متفاوته دیگه ایرانه از 150 تا 500 ، بستگی به اینترنت معمولن شبکه های پلی استیشن واسم طرفای 200 هستن.ولی چون پکت لاست پائینه، خداوکیلی آنلاین مشکلی ندارم.
پینگ بشدت به شرکت ربط داره مثلا من یه شرکت داشتم اسمش rased بود این پینگش 120 بود تو اکثر بازی ها، ولی پکت لاستش بالا بود مثلا هر 5 دقیقه یهو واسه 30ثانیه قطع میشد،پینگ عالی ولی تایم اوت های عجیب و مسخره،واسه همین گذاشتمش کنار.
نه هیچ مشکلی با PSN ندارم خداروشکر پورت ها و این صحبت ها همه باز هستن.
سقف سرعت دانلودم بستگی به اینترنتی که میگیرم الآن روی 2مگابیت سرعت دانلودم از این شرکت حدودن 350 هست.کاملن هم قفله روی 350 یعنی بالا پائین نمیشه همینجور ثابته در هر ساعت شبانه روز که بزنی :d ولی مثلا یه شرکت داشتم که سرعت دانلودم همیشه 700 بود،ولی بالا پائیین میپرید.قیمتش بالا بود عوضش کردم.
آره هزینه مودمش 250 تومن بهش میگن NanoStation 5 منظور از 5 یعنی 5گیگاهرتز.ولی مثلا مدل PicoStation این همون اکسس پوینت هست ولی قدرت انتنش بجای 50 متر،500 متر هست،ده برابر!!!!!

مودم ها باند دارند! باند فرکانسی بلوتوثی،وایرلس های معمولی و تمامی موبایل ها همون 2.4 گیگاهرتز هستش که تقسیم بندی شده.ولی باند فرکانسی شبکه های اطلاعاتی و صدا و سیما و اتصال دهنده های شبکه های موبایلی و خطوط اینترنت از 5 گیگاهرتز داره تا 20 گیگاهرتز.
ولی استاندارد اینترنت وایرلس همین 5گیگاهرتز هستش.شما هر مودم 5گیگاهرتز بخری جواب میده.
بعد همین 5گیگاهرتز چند مدل داره اینجا میتونی ببینیشون »

https://www.ubnt.com/products/
بزن روی wireless
من قبلن این رو داشتم »
nanostation-m-small.png

سمت راستی 290 تومنه،سمت چپی 250 تومنه

الآن این رو خریدم »
powerbeam-small.png

قیمتش 390 تومن بود.

دقت کن توی توضیحات همون صفحه ای که بهت دادم قشنگ نوشته کدومشون 5 کدوم 2.4 و کدوم هر دو باند فرکانسی رو پوشش میدن.مهم اینه تو چیزی رو بخری که 5گیگاهرتز باشه.اونایی که شبیه به دیsh هستند معمولا تا 20کیلومتر پوشش میدن (فاصله یک روستا تا شهر) و اونایی که شبیه به عکس اولیه که گذاشتم هستند معمولا 2 تا 5 کیلومتر رو راحت پوشش میدن.

اصلا مهم نیست اینا چی هستن فقط هزینه ی راه اندازیشون بالاست.
در کل مشخص نیست با با سرویس گیمینگ مشکل دارند یا ن
اینطوری که من تو فروم ها متوجه شدم فقط adslبرای گیم مناسب هست و بس
آره ولی من نصبشو یاد گرفتم خودم انجام میدم.بیییییینهایت سادست بیفتی توش قشنگ میفهمیش.
الآن طوری آنتن تنظیم میکنم تا 10کیلومتر راحت میگیرم روی فرکانس زیر منفی 70دسیبل.که فرکانس بدون قطعی هست.همین الآنش روی دکل 5کیلومتری،راحت فرکانس منفی 55 در آوردم که عالیه.(بهترین فرکانس منفی45هست دیگه بهتر از این نیست توی وایرلس)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک سوال داشتم . الان من یک اکانت جدید ساختم و ازم پرسید primary اش کنم یا نه . که کردم . در حالیکه دفعه ی پیش اکانت قبلی ام رو هم پرایمری کرده بودم . الان هردشون پرایمری هستن ؟ یا جدید ترین اکانتم شده اون یکی دیگه نیست .

بعد میشه آپدیت های بازی هارو شیر کرد ؟ من رو قبلی ام آپدیت دانلود کرده بودم به چه سختی . الان باید تو جدیده هم همین کارو بکنم ؟؟

بعد من یک کد ریجن 2 دارم . بخوام ازش استفاده کنم باید تو اکانت ریجن دو ام بزنمش ؟؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان یک سوال داشتم . الان من یک اکانت جدید ساختم و ازم پرسید primary اش کنم یا نه . که کردم . در حالیکه دفعه ی پیش اکانت قبلی ام رو هم پرایمری کرده بودم . الان هردشون پرایمری هستن ؟ یا جدید ترین اکانتم شده اون یکی دیگه نیست .

بعد میشه آپدیت های بازی هارو شیر کرد ؟ من رو قبلی ام آپدیت دانلود کرده بودم به چه سختی . الان باید تو جدیده هم همین کارو بکنم ؟؟

بعد من یک کد ریجن 2 دارم . بخوام ازش استفاده کنم باید تو اکانت ریجن دو ام بزنمش ؟؟
1) آره اگر یکی رو Primary کنی اون دومیه از کار میفته و بقولی معمولی میشه.فقط 1دانه اکانت پرایمری میشه تنظیم کرد و هر موقع هم خواستی میتونی پرایمری رو عوض کنی.
2) آپدیت بازی ها توی کنسول اتوماتیک وار واسه همه اکانت ها هست.لازم نیست.ولی اگر کنسول رو عوض کردی که خب صد در صد آپدیت هم پریده باید از نو دانلود بزنی مگر اینکه فایل های PSX download helper رو داشته باشی که یه بحث دیگست.
3)آره بایستی کد رجیون 2 رو بزنی توی اکانت رجیون 2.

موفق باشی.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان من چند وقتیه اکانت یکی از دوستام رو primary کردم ، ولی الان که خواستیم با هم بازی کنیم اون منو افلاین میدید و منم اونو افلاین میدیدم ...
کلا نمیتونیم بهم وصل شیم .. البته دیروز یه بار رفتم store اون ... الان چیکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
1) آره اگر یکی رو Primary کنی اون دومیه از کار میفته و بقولی معمولی میشه.فقط 1دانه اکانت پرایمری میشه تنظیم کرد و هر موقع هم خواستی میتونی پرایمری رو عوض کنی.
2) آپدیت بازی ها توی کنسول اتوماتیک وار واسه همه اکانت ها هست.لازم نیست.ولی اگر کنسول رو عوض کردی که خب صد در صد آپدیت هم پریده باید از نو دانلود بزنی مگر اینکه فایل های PSX download helper رو داشته باشی که یه بحث دیگست.
3)آره بایستی کد رجیون 2 رو بزنی توی اکانت رجیون 2.

موفق باشی.

نه کنسول یکیه . بعد چجوری میشه پلاس اکانت ریحن 1 امون رو روی ریجن 2 تو همون دستگاه شیر کنیم ؟ امکانش هست اصلا ؟؟

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
سلام
امیدوارم ایام به کام باشه
من اکانتps4 که دارم برا اروپاست
الان میخوام پلاس بگیرم
پلاس آمریکا بگیرم و یه اکانت آمریکا بسازم و پریمیری کنم
میتونم با اکانت اصلیم که برا اروپاست آنلاین بازی کنم؟

mehrdadyazdani

کاربر سایت
Sep 8, 2013
4
بچه ها من یک مدتی هست از تو لپتاپ ریت دانلودم 300 هست - اما از تو ps4 به کندی ریت دانلودم 40 ایناست - چیکار کنم ؟ :(((( کمکم کنین

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من و دوستم بازی Destiny رو داریم برای اون ریجن 1 (اکانتشم ریجن 1) برای من ریجن 2 (هم بازیم هم اکانتم)
دوستم دی ال سی The Taking King رو گرفته (رو دیسکی که خریده، بوده)، الان اکانت اون رو دستگاه من پرایمری شده من با اینکه بازیم ریجنش 2 هست تونستم مپ های The Taking King رو (مپ مولتی) بازی کنم
مگه نباید دی ال سی با ریجن بازی یکی باشه؟ چطور شده که من با بازی ریجن 2 تونستم از دی ال سی دوستم که ریجن 1 هست استفاده کنم؟ چون دی ال سی به صورت آپدیت عرضه شده، تونستم؟
سوال اصلیم اینه که دوستم بتل 4 ریجن 2 داره، فامیلش بتل ریجن 1 با دی ال سی هاش داره، نمیتونه اکانت فامیلشو پرایمری کنه رو کنسولش و از دی ال سی هاش استفاده کنه که، درسته؟ چون دی ال سی ها به صورت آپدیت نیست تو بتل، درسته؟
ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
امیدوارم ایام به کام باشه
من اکانتps4 که دارم برا اروپاست
الان میخوام پلاس بگیرم
پلاس آمریکا بگیرم و یه اکانت آمریکا بسازم و پریمیری کنم
میتونم با اکانت اصلیم که برا اروپاست آنلاین بازی کنم؟

سلام
ایام شما هم شاد
بله میتونید با پرایمری کردن اون اکانت روی اکانت اصلی تون مولتی بزنید

- - -ویرایش - - -

بچه ها من یک مدتی هست از تو لپتاپ ریت دانلودم 300 هست - اما از تو ps4 به کندی ریت دانلودم 40 ایناست - چیکار کنم ؟ :(((( کمکم کنین
این مشکل برا بیششتر کاربرا هست
پیشنهاد من اینه
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
نه کنسول یکیه . بعد چجوری میشه پلاس اکانت ریحن 1 امون رو روی ریجن 2 تو همون دستگاه شیر کنیم ؟ امکانش هست اصلا ؟؟
خیلی راحت، روی چه اکانتی پلاس خریدی؟ مثلا User1
وارد User1 بشو برو به تنظیمات برو به اکانتت (همون گزینه که رووشه) و برو روی Activate و اکتیو as Primary کن.حله.حالا هرچی اکانت تو کنسولت داشته باشی،از قابلیت های پلی استیشن پلاس بهره میبره اعم از آنلاین و بازی ها و اینا...

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان برای اینکه بتونم مثل بعضی از کاربران این فروم پروفایل Psn خودم رو زیر امضام نمایش بدم چه کار باید کنم ؟

Dark Espirro

کاربر سایت
Mar 12, 2014
65
نام
محمد
سلام.
یه سوال داشتم، تخفیفات جمعه سیاه برای پی اس 4 کی شروع میشه؟ بعد حتما باید از مغازه های خارج خرید کرد یا توی پلی استیشن استور خود کنسولم میشه؟
تا کی ادامه داره ؟
و اینکه لیست تخفیفات !
ممنون میشم اگه جواب بدید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر