همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
سلام به همه
از دوستان کسی اینترنت اسیاتک داره؟؟خوبه راضی هست؟؟
اینترنت خودم 2 مگه مخابراته که اصلا نمیشه انلاین بازی کرد و سرعت پایین، پینگ بالا و قطعی زیاد داره، کلا مشکلات زیادی داره ، میخام سرویس اینترنتم رو عوض کنم از دوستان کسی سرویس خوب سراغ داره با قیمت مناسب لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم

slender man

کاربر سایت
Aug 16, 2014
40
نام
.........................
دوستان امروز هرکاری میکنم به psn وصل نمیشم بعد اگه هم وصل بشم نمیتونم برم استور یا انلاین بازی کنم!
وقتی میخوام وصل شم ارور 80710B23 میده!
امروز سرعت نت خیییییییلی رفته بود بالا میخواستم gta online بازی کنم:D

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان امروز هرکاری میکنم به psn وصل نمیشم بعد اگه هم وصل بشم نمیتونم برم استور یا انلاین بازی کنم!
وقتی میخوام وصل شم ارور 80710B23 میده!
امروز سرعت نت خیییییییلی رفته بود بالا میخواستم gta online بازی کنم:D
پروفایلت بستس نتونستم جوابتو بدم.

ببین این 2تا دی ان اس رو چک کن »
208.67.222.222 و 208.67.220.220
یکیشو بزن اولی یکیو بزن دوم.

اگر نشد.این DNS ها رو مستقیما توی مودم قرار بده.
اگر نتونستی یکبار مودم رو از برق بکش یه 5دقیقه بعد بزن بعد بدون تعویض DNS بصورت معمولی کانکت شو.
اگر باز هم نتونستی تو ساعات مختلف چک کن و وصل شو.
اگر باز هم نتونستی و نشد قبل از اینکه سرتو بکوبی دیوار، زنگ بزن چنتا فحش کلفت بده به این ارائه دهنده اینترنتت، بعد هم پیشنهاد می کنم نتت رو عوض کنی.
چون من همین الان آنلاینم،هرچند سرعت اینترنتم افتضاح شده نسبت به هفته پیش و واقعا اذیت شدم، ولی باز هم آنلاین میشم و راحت وارد پلی استیشن میشم و میتونم آنلاین هم بزنم.

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
پروفایلت بستس نتونستم جوابتو بدم.

ببین این 2تا دی ان اس رو چک کن »
208.67.222.222 و 208.67.220.220
یکیشو بزن اولی یکیو بزن دوم.

اگر نشد.این DNS ها رو مستقیما توی مودم قرار بده.
اگر نتونستی یکبار مودم رو از برق بکش یه 5دقیقه بعد بزن بعد بدون تعویض DNS بصورت معمولی کانکت شو.
اگر باز هم نتونستی تو ساعات مختلف چک کن و وصل شو.
اگر باز هم نتونستی و نشد قبل از اینکه سرتو بکوبی دیوار، زنگ بزن چنتا فحش کلفت بده به این ارائه دهنده اینترنتت، بعد هم پیشنهاد می کنم نتت رو عوض کنی.
چون من همین الان آنلاینم،هرچند سرعت اینترنتم افتضاح شده نسبت به هفته پیش و واقعا اذیت شدم، ولی باز هم آنلاین میشم و راحت وارد پلی استیشن میشم و میتونم آنلاین هم بزنم.

بنظرم اول راه آخر را انجام بدن:d!!!
پینگ ها در این ده روزه خیلی خرابه!!! گاهی به PSN دیر وصل میشه. خاموش روشن کردن مودم راه خوبیه که دوستمون پیشنهاد دادن. یه مشکل دیگه هم که زیاد شده، عدم توانایی در حرف زدن توی پارتی هست. این مشکل جچوری حل میشه؟

mehrdadyazdani

کاربر سایت
Sep 8, 2013
4
سلام
من مدتی هست می خوام از این مودم های 3G 4G بخرم و می خوام بدونم راحت می تونم انلاین بازی کنم با ps4 با سیم کارت های رایتل و یا ایرانسل ؟ اخه adsl خونه ای قطع میشه و پینگ 180 هست --
و اینکه با adsl خونه تو pc با ریت دانلود 280 دانلود میکنم , اما تو ps4 موقع دانلود آپدیت 250MB ز 6 ساعت طول میده چرا؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام
من مدتی هست می خوام از این مودم های 3G 4G بخرم و می خوام بدونم راحت می تونم انلاین بازی کنم با ps4 با سیم کارت های رایتل و یا ایرانسل ؟ اخه adsl خونه ای قطع میشه و پینگ 180 هست --
و اینکه با adsl خونه تو pc با ریت دانلود 280 دانلود میکنم , اما تو ps4 موقع دانلود آپدیت 250MB ز 6 ساعت طول میده چرا؟

اصلا نمیشه من حدود 2میلیون بابت این قضیه خرج کردم انواع اقسام سیمکارت و مودم های 4g
خودتو خسته نکن مشکلADSLرو فکر کن حلش کن

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
اصلا نمیشه من حدود 2میلیون بابت این قضیه خرج کردم انواع اقسام سیمکارت و مودم های 4g
خودتو خسته نکن مشکلADSLرو فکر کن حلش کن
من به شما پیشنهاد می کنم سرویس "وایرلس" رو امتحان کنید.
اصلن منظورم WiMax نیست،منظورم همون WireLess هست که روی فرکانس 5.0گیگاهرتز کار میکنه و روی پشت بوم میزاریدش، این دستگاه ها رو بیشتر شرکت UBIQUITY میسازه و اسم این مدل ها NanoStation هستش.
اکثر شرکت های معروف خدمات دهنده ADSL از وایرلس هم پشتیبانی می کنن ولی چون هزینه مودم و نصبش گرون ـه (با تجهیزات و اکسس پوینت و سیم و اینا،در میاد 400تومن) اول به کسی پیشنهاد نمیدن.
شما هر جایی زندگی میکنی راحت تو گوگل سرچ کن اینترنت وایرلس فلان شهر.
خوبی وایرلس اینه از لحاظ هزینه مثل ADSL هست،ولی از لحاظ پهنای باند تا 150مگابیت هست، و پینگش بشدت کمه چون مستقیما با خود ISP در تماسه و مشکل پارازیت خطوط و بارون و این صحبت ها اصلا نداره.بستگی به شرکت میتونه Packet Lost صفر باشه یا بیشتره.خوبی وایرلس اینه هیچ نیازی به "تخلیه خط" نداره،شما میتونید با 10شرکت همزمان ثبت نام کنید و هر موقع خواستید کمی مودمتون رو به سمت آنتن های شرکت مورد نظرتون بچرخونید،رمز و پسورد همون شرکت رو بزنید و شارژ کنید و استفاده کنید.مثلا این ماه خوب نبود سریع عوضش کنید،ماه بعد یکی دیگه.تست کنید هر کدوم خوب بودن استفاده کنید.مثلا اینجا توی آبادان 4تا شرکت هستش که وایرلس ارائه میده، من توی 3تاشون ثبت نام کردم و هر موقع این خراب شد سریع سویچ می کنم روی اون یکی (ولی خب باید هزینه اون ماه رو پرداخت کنید!)

خلاصه این پیشنهادم به شما بود.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من به شما پیشنهاد می کنم سرویس "وایرلس" رو امتحان کنید.
اصلن منظورم WiMax نیست،منظورم همون WireLess هست که روی فرکانس 5.0گیگاهرتز کار میکنه و روی پشت بوم میزاریدش، این دستگاه ها رو بیشتر شرکت UBIQUITY میسازه و اسم این مدل ها NanoStation هستش.
اکثر شرکت های معروف خدمات دهنده ADSL از وایرلس هم پشتیبانی می کنن ولی چون هزینه مودم و نصبش گرون ـه (با تجهیزات و اکسس پوینت و سیم و اینا،در میاد 400تومن) اول به کسی پیشنهاد نمیدن.
شما هر جایی زندگی میکنی راحت تو گوگل سرچ کن اینترنت وایرلس فلان شهر.
خوبی وایرلس اینه از لحاظ هزینه مثل ADSL هست،ولی از لحاظ پهنای باند تا 150مگابیت هست، و پینگش بشدت کمه چون مستقیما با خود ISP در تماسه و مشکل پارازیت خطوط و بارون و این صحبت ها اصلا نداره.بستگی به شرکت میتونه Packet Lost صفر باشه یا بیشتره.خوبی وایرلس اینه هیچ نیازی به "تخلیه خط" نداره،شما میتونید با 10شرکت همزمان ثبت نام کنید و هر موقع خواستید کمی مودمتون رو به سمت آنتن های شرکت مورد نظرتون بچرخونید،رمز و پسورد همون شرکت رو بزنید و شارژ کنید و استفاده کنید.مثلا این ماه خوب نبود سریع عوضش کنید،ماه بعد یکی دیگه.تست کنید هر کدوم خوب بودن استفاده کنید.مثلا اینجا توی آبادان 4تا شرکت هستش که وایرلس ارائه میده، من توی 3تاشون ثبت نام کردم و هر موقع این خراب شد سریع سویچ می کنم روی اون یکی (ولی خب باید هزینه اون ماه رو پرداخت کنید!)

خلاصه این پیشنهادم به شما بود.

خط خونه ی ما مشکلPCMداشت که از اونجا رفتیم و این هزینه ها رو پارسال کردم،یعنی هر چقدر فحش خ.و.ا.ر مادر به رایتل و ایرانسل و همراه اول و مبین نت دزد بگیم حقشونه خیلی عوضی و دزد تشریف دارند!
منم می خواستم سرویس wirelessبگیرم چون خیلی ها تعریف میکردن و میگفتن عالیه اما االان ADSLدارم فوق العاده راضیم از نظر پینگ با اروپا 60تا100هست 4مگ دانلود و 60کیلوبایت اپلود
مودم های وایرلس هم 400تا600هزار تومان هزینه دارند

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
خط خونه ی ما مشکلPCMداشت که از اونجا رفتیم و این هزینه ها رو پارسال کردم،یعنی هر چقدر فحش خ.و.ا.ر مادر به رایتل و ایرانسل و همراه اول و مبین نت دزد بگیم حقشونه خیلی عوضی و دزد تشریف دارند!
منم می خواستم سرویس wirelessبگیرم چون خیلی ها تعریف میکردن و میگفتن عالیه اما االان ADSLدارم فوق العاده راضیم از نظر پینگ با اروپا 60تا100هست 4مگ دانلود و 60کیلوبایت اپلود
مودم های وایرلس هم 400تا600هزار تومان هزینه دارند
مودم وایرلس 400 -600 تومن هست؟
من مودمم tp link w8990 هست و جز بهترین ها هست ولی این قیمت یکم زیاده با 200 تومن حتی خیلی کمتر میشه مودمش رو خرید

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
مودم وایرلس 400 -600 تومن هست؟
من مودمم tp link w8990 هست و جز بهترین ها هست ولی این قیمت یکم زیاده با 200 تومن حتی خیلی کمتر میشه مودمش رو خرید

عزیزم اینا مودم نیستن یا nano station یا air grid و ... هستن. مودم شما رو نمیشه بالا پشت بوم وصل کرد از دکل isp اینترنت گرفت که :d و قیمت ها 400 بگیر همینجور برو بالا نسبت به اندازه و قدرت و کارایی.

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
عزیزم اینا مودم نیستن یا nano station یا air grid و ... هستن. مودم شما رو نمیشه بالا پشت بوم وصل کرد از دکل isp اینترنت گرفت که :d و قیمت ها 400 بگیر همینجور برو بالا نسبت به اندازه و قدرت و کارایی.
اها شرمنده من فکر کردم مودم ها که برای دریافت سیگنالشون هست رو میگن
ولی درسته قیمت این دکل ها زیاده متاسفانه :|
البته بگم وایرلس هم دردسر هایی داره دوست بنده از شاتل یکی سفاش داده بودن وقتی که یکی از دکل هارو اوردن مثل اینکه مشکل نویز و پارازیت داشت و مجبور شدن یکی دیگه با ارتفاع بیشتر براش بیارن
بله قیمتاشونم از 400 هستن فکر کنمم دقیقش 439 تومن هستن

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
اها شرمنده من فکر کردم مودم ها که برای دریافت سیگنالشون هست رو میگن
ولی درسته قیمت این دکل ها زیاده متاسفانه :|
البته بگم وایرلس هم دردسر هایی داره دوست بنده از شاتل یکی سفاش داده بودن وقتی که یکی از دکل هارو اوردن مثل اینکه مشکل نویز و پارازیت داشت و مجبور شدن یکی دیگه با ارتفاع بیشتر براش بیارن
بله قیمتاشونم از 400 هستن فکر کنمم دقیقش 439 تومن هستن

برای وایرلس مهمترین نکته اینه که خونه کجا قرار گرفته که شانسی هست مثلا من خودم تو دهن دکل هستم خیلی هم حال میکنم :dبجاش دوستم یکم اونورتره یه مشکلات کوچیکی داره

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
برای وایرلس مهمترین نکته اینه که خونه کجا قرار گرفته که شانسی هست مثلا من خودم تو دهن دکل هستم خیلی هم حال میکنم :dبجاش دوستم یکم اونورتره یه مشکلات کوچیکی داره
باو نامردا، قیمت مودم ارزونه الکی جو ندید :d
مدل 250 تومنی داره،300 تومنی داره و یه مدل شبیه به دیsh هستش و اینا 390 تومنن.من ازینا گرفتم :d
آوردمش خونه نصبش کردم،ازم میپرسن عضو اطلاعاتی؟! :d هاها...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر