همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام بچها یه سوال دارم من میخوام نت بگیرم برا انلاین،تهران هم هستم بنظرتون شاتل بهتر برا انلاین یا پارس انلاین؟

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام بچها یه سوال دارم من میخوام نت بگیرم برا انلاین،تهران هم هستم بنظرتون شاتل بهتر برا انلاین یا پارس انلاین؟
سلام من شیراز هستم شاتل دارم از سرویس Art 1 استفاده میکنم دانلود نامحدوده برا انلاین اصلا مشکای ند ارم و راحت مچ پیدا میکنم

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
باو نامردا، قیمت مودم ارزونه الکی جو ندید :d
مدل 250 تومنی داره،300 تومنی داره و یه مدل شبیه به دیsh هستش و اینا 390 تومنن.من ازینا گرفتم :d
آوردمش خونه نصبش کردم،ازم میپرسن عضو اطلاعاتی؟! :d هاها...
مدل گیرنده رو می فرمایید؟!
من فکر کنم فاصله یک کیلومتری دارم از دکل و اینکه خونه ها همه اینجا ویلایی هستن و هیچی در مسیر نیست.
اما هوا بشدت شرجی می شه. شرجی نویز محسوب نمی شه؟! آبادانی هم هستی و شرایط جوی مثل ماست تقریبا.
بعد اینکه من یکبار به یکی از این ها متصل شدم. البته به عنوان ادمین و کا پهنای باند 5مگ بود ولی سرعت داغون بود. البته فرصتی برای تست پینگ نداشتم اما تماس تصویری با اسکایپ با کیفیت و بدون مشکل برقرار کردم و راضی کننده بود. یه چیزی هم بگم، فاصله 3 تا 4 کیلومتر بود و آنتن هم خیلی کوچک! دکل هم یک نخل بلند بود :D
به نظرتان ارزش دارد برم تو کارش؟!

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
مدل گیرنده رو می فرمایید؟!
من فکر کنم فاصله یک کیلومتری دارم از دکل و اینکه خونه ها همه اینجا ویلایی هستن و هیچی در مسیر نیست.
اما هوا بشدت شرجی می شه. شرجی نویز محسوب نمی شه؟! آبادانی هم هستی و شرایط جوی مثل ماست تقریبا.
بعد اینکه من یکبار به یکی از این ها متصل شدم. البته به عنوان ادمین و کا پهنای باند 5مگ بود ولی سرعت داغون بود. البته فرصتی برای تست پینگ نداشتم اما تماس تصویری با اسکایپ با کیفیت و بدون مشکل برقرار کردم و راضی کننده بود. یه چیزی هم بگم، فاصله 3 تا 4 کیلومتر بود و آنتن هم خیلی کوچک! دکل هم یک نخل بلند بود :D
به نظرتان ارزش دارد برم تو کارش؟!
سلام.
چند مدل گیرنده داره،مدل 240 تومن اسمش NanoStaion M5 هستش،مدل 290 تومنی دقیقن همین مدل ـه فقط کمی بلند تره و کیفیت بهتری داره و اینکه اگر اشتباه نکنم آنتن افقی و عمودی داره (بله مثل دیش که H و V داره!)
مدل مال من، PowerStation هستش اگر اسمشو درست نوشته باشم و مدل 20 کیلومتری ـه.20 کیلومتر یعنی رو به هم که باشن تا 20کیلومتر فضای صاف رو پوشش میده...

شرجی که میشه نویز نمیره بالا بعید میبینم،زیاد تاثیر نداره اونجوری که فکرشو کنی ولی یه نکته »
موقع اتصال،یک قدرت سیگنال داریم (منفی دسیبل بهش میگن،که هرچقدر کمتر باشه بهتره! یعنی مثلا منفی 80 تا منفی هفتاد هی قطع و وصلی داری،منفی 65 خیلی بهتره، منفی 60 هیچ قطعی نداری با حداکثر سرعت وصلی،منفی 55 دیگه نهایت سرعت با پینگ زیر 15میلی ثانیه هستش با ISP)
ولی یه نکته دیگه هم هست به اسم CCQ که بصورت درصدی بیان میشه »
CCQ باید بالای 90% باشه،چه بهتر اگر روی 100% قفل باشه.اگر CCQ کاهش پیدا کنه روی 30% ، بشدت افت سرعت احساس می کنید و قطعی های ریز یکی دو ثانیه ای فراوان!در واقع اینترنت دیگه کار نمیده!
این نکته هم یادت باشه.

نکته مهم آخری »
حتمن آنتن رو تنظیم کنید!معمولا این دستگاه ها 2انتن دارن یکی افقی(H) یکی عمودی(V) تنظیم شده که وقتی بزارید روی افقی، دکل هایی که افقی تنظیم شدن رو بسیار بهتر (تا 20سیگنال!) میگیرید و اگر دکل مورد نظر روی عمودی بود،برید تو تنظیمات مودمتون و آنتنش رو بزارید روی عمودی.منظورم Vertical و Horizontal هستش.

در کل هم اگر CCQ بالای 90% بود، سیگنالت زیر 65دسیبل منفی بود، ولی کوچکترین قطعی ای داشتی،این مال شرکته.اگر دستگاه هنگ می کرد مثلن داری کار میکنی بعد سه روز همه چیز اوکیه یهو اینترنت قطعه و نمیتونی وارد دستگاه بشی یعنی دستگاه هنگیده این بخاطر روشن بودن LOG هستش که حافظه دستگاه رو پر میکنه یا روشن بودن DFS و Channel Shifting هستش که مستمر فرکانس رو عوض میکنه و دستگاه های ضعیف تر هنگ میکنن! اینارو خاموش کنی مشکل هنگی خیلی خیلی کمتر میشه.

خلاصه سوالی داشتی بپرس.در خدمتیم.

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام.
چند مدل گیرنده داره،مدل 240 تومن اسمش NanoStaion M5 هستش،مدل 290 تومنی دقیقن همین مدل ـه فقط کمی بلند تره و کیفیت بهتری داره و اینکه اگر اشتباه نکنم آنتن افقی و عمودی داره (بله مثل دیش که H و V داره!)
مدل مال من، PowerStation هستش اگر اسمشو درست نوشته باشم و مدل 20 کیلومتری ـه.20 کیلومتر یعنی رو به هم که باشن تا 20کیلومتر فضای صاف رو پوشش میده...

شرجی که میشه نویز نمیره بالا بعید میبینم،زیاد تاثیر نداره اونجوری که فکرشو کنی ولی یه نکته »
موقع اتصال،یک قدرت سیگنال داریم (منفی دسیبل بهش میگن،که هرچقدر کمتر باشه بهتره! یعنی مثلا منفی 80 تا منفی هفتاد هی قطع و وصلی داری،منفی 65 خیلی بهتره، منفی 60 هیچ قطعی نداری با حداکثر سرعت وصلی،منفی 55 دیگه نهایت سرعت با پینگ زیر 15میلی ثانیه هستش با ISP)
ولی یه نکته دیگه هم هست به اسم CCQ که بصورت درصدی بیان میشه »
CCQ باید بالای 90% باشه،چه بهتر اگر روی 100% قفل باشه.اگر CCQ کاهش پیدا کنه روی 30% ، بشدت افت سرعت احساس می کنید و قطعی های ریز یکی دو ثانیه ای فراوان!در واقع اینترنت دیگه کار نمیده!
این نکته هم یادت باشه.

نکته مهم آخری »
حتمن آنتن رو تنظیم کنید!معمولا این دستگاه ها 2انتن دارن یکی افقی(H) یکی عمودی(V) تنظیم شده که وقتی بزارید روی افقی، دکل هایی که افقی تنظیم شدن رو بسیار بهتر (تا 20سیگنال!) میگیرید و اگر دکل مورد نظر روی عمودی بود،برید تو تنظیمات مودمتون و آنتنش رو بزارید روی عمودی.منظورم Vertical و Horizontal هستش.

در کل هم اگر CCQ بالای 90% بود، سیگنالت زیر 65دسیبل منفی بود، ولی کوچکترین قطعی ای داشتی،این مال شرکته.اگر دستگاه هنگ می کرد مثلن داری کار میکنی بعد سه روز همه چیز اوکیه یهو اینترنت قطعه و نمیتونی وارد دستگاه بشی یعنی دستگاه هنگیده این بخاطر روشن بودن LOG هستش که حافظه دستگاه رو پر میکنه یا روشن بودن DFS و Channel Shifting هستش که مستمر فرکانس رو عوض میکنه و دستگاه های ضعیف تر هنگ میکنن! اینارو خاموش کنی مشکل هنگی خیلی خیلی کمتر میشه.

خلاصه سوالی داشتی بپرس.در خدمتیم.
ممنون که پاسخ دادی...
من قصد دارم یک پلی 4 بگیرم و بسیار هم به بازی های آنلاین علاقه دارم. اما پینگ ها همیشه داغون!
برای مثال MW3 در PC با سرورهای داخلی پینگ 80 رو دارم، سرعت 1 مگ مخابرات و با سرورهای خارجی حدود 250. با این وجود نمی شد به بازی های آنلاین فکر کرد.
پس من اول میروم این ها رو تست می کنم و بعد اقدام به خرید و... می کنم.
بدون داشتن اکانت و تنها با آنتن می شه CCQ و قدرت سیگنال رو بدست آورد؟!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک سوال فنی دیگه . من یک بازی میخوام بگیرم از استرالیا اومده پشتش خورده ریجن 4 (می دونم خودم هم تا به حال ندیدم همچین چیزی ) . خواستم بدونم چون از استرالیاست کد دی ال سی هاش به اکانت ریجن 1 می خوره یا نه . اگه می خوره که بگیرم اگه نه وایسم چون بی کد به دردم نمی خوره . با تشکر

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
ممنون که پاسخ دادی...
من قصد دارم یک پلی 4 بگیرم و بسیار هم به بازی های آنلاین علاقه دارم. اما پینگ ها همیشه داغون!
برای مثال MW3 در PC با سرورهای داخلی پینگ 80 رو دارم، سرعت 1 مگ مخابرات و با سرورهای خارجی حدود 250. با این وجود نمی شد به بازی های آنلاین فکر کرد.
پس من اول میروم این ها رو تست می کنم و بعد اقدام به خرید و... می کنم.
بدون داشتن اکانت و تنها با آنتن می شه CCQ و قدرت سیگنال رو بدست آورد؟!
آره بدون اکانت میتونی CCQ و سیگنال رو بدست بیاری (اگر شبکه PRIVATE نباشه،برخی شبکه ها قفل میزارن رووش بعد سیگنالشو میبینی به محض کانکت یهو همه سیگنالش صفر میشه و سی سی کیو صفر میشه بهم میریزه.اونا رو ول کن،جاهای دیگه رو تست کن)

ببین اگر ADSL داری در کل پینگ بهتری میتونی بگیری مگر اینکه نویز زیادی روی خط تلفنت داری و رو اعصابته یا شرکت های کمی رو میتونی از ADSL اختیار کنی...وگرنه وایرلس اگر شهر بزرگی باشی،شرکت های زیادی پوشش میدن ولی زیاد تبلیغ نمیکنن چون کاربرای کمی از وایرلس استفاده می کنن بیشتر برای شرکت هاست این سیستم.ولی شما زنگ بزنی بپرسی بهت میگن ساپورت دارن یا خیر.

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
بازیهایی ک در psn هست و نوشته psn game به چ شکل هست؟ الان اویل 2 رو گذاشتن به شکل رایگان نوشته psn game
بازی های PSN یه حرف هست،بازی ای که رووشن نوشته EXCLUSIVE FOR PLUS MEMBER که با رنگ طلایی رنگ نوشته و علامت + کنارشون هست ، این یه بحث دیگست!
بازی های PSN بازی های کم حجم (معمولن در حد 5گیگ یا کمتر) هستند که اینها یجورایی هم خوش قیمتن و هم اینکه خیلی باحالن اگر دنبال بازی های خلاقانه هستید تو اینا بگردید چیزای توپی پیدا می کنید و اینکه برخی مواقع با قیمت خیلی پائین یه بازی توپ میشه از توشون پیدا کرد!

دوم برخی بازی ها مثل اویل 2 که گفتینش، پلی استیشن یک اکانت پولی داره (یعنی وقتی اکانت میسازید،پول میدید،میشید PLUS) وقتی پلاس بشید،میتونید هر ماه 2عدد بازی رو بصورت کامل دریافت کنید و بازی کنید.

این ماه (نوامبر) که الآن 23نوامبر هستیم و 7روز بیشتر باقی نمونده،بازی های Magicka 2 و بازی Walking Dead Season 2 رو برای کسانیکه PLUS خریدن به شکل رایگان قرار داده.هرکی PLUS داشته میتونه این 2تا رو مفتی دانلود کنه!
PS PLus های 2روزه رایگان هم داریم که میتونید از طریق گزینه Saved Data در تنظیمات کنسول پیداش کنید و با کلیک بر رووش 2روز رایگان پلاس بگیرید و این بازی ها رو دانلود کنید (نکته » هر اکانت فقط و فقط 1بار دو روز رایگان میشه واسش فعال کرد،میتونید اکانت جدا بسازید دو روز رایگانش رو فعال کنید بازی ها رو دانلود کنید)
PLUSهای 3ماهه و 12ماهه هم هستن که بترتیب قیمتشون 68تومن و 190تومن هستش.

من اگر یک کنسول ریجن ۲بگیرم ولی روش اکانت psnامریکا بسازم ،اگر بازیم ریجنش ۲باشه میشه توش کد دی ال سی رو فعال کرد؟؟
کلن کنسول رجیونش مهم نیست.رجیون 1 و 2 و 3 و 4 هرچی بخری مهم نیست.
این از این.
دوم اینکه اگر بازیت رجیون 2 هست،باید حتمن اکانت اروپا بسازی،DLC رو روی اکانت اروپا بخری،روی بازی فعال کنی، تمام حالا با هر اکانتی روی کنسول باشه میتونی بازی کنی میخواد آمریکا باشه یا آسیا مهم نیست.
برای آپدیت کردن بازی ها نیاز نیست اکانت همون منطقه ی بازی رو داشته باشی.

نکته »
استاد ،بهترین و محبوبترین پلیر دوتا 2 در تمام جهان
زارت (شکلک فینگر!) با هیرو int، گریه ات میندازم
:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اگر یک کنسول ریجن ۲بگیرم ولی روش اکانت psnامریکا بسازم ،اگر بازیم ریجنش ۲باشه میشه توش کد دی ال سی رو فعال کرد؟؟
ریجنه کنسول اهمیتی نداره
برایه استفاده از کده dlc باید ریجنش با اکانت یکی باشه تا redeem بشه

دوستان یک سوال فنی دیگه . من یک بازی میخوام بگیرم از استرالیا اومده پشتش خورده ریجن 4 (می دونم خودم هم تا به حال ندیدم همچین چیزی ) . خواستم بدونم چون از استرالیاست کد دی ال سی هاش به اکانت ریجن 1 می خوره یا نه . اگه می خوره که بگیرم اگه نه وایسم چون بی کد به دردم نمی خوره . با تشکر
بله استرالیا ریجن 4 هست و چیزه عجیبی هم نیست D: ریجن کنسول اهمیتی نداره . ریجن اکانت مهمه.

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
کلن کنسول رجیونش مهم نیست.رجیون 1 و 2 و 3 و 4 هرچی بخری مهم نیست.
این از این.
دوم اینکه اگر بازیت رجیون 2 هست،باید حتمن اکانت اروپا بسازی،DLC رو روی اکانت اروپا بخری،روی بازی فعال کنی، تمام حالا با هر اکانتی روی کنسول باشه میتونی بازی کنی میخواد آمریکا باشه یا آسیا مهم نیست.
برای آپدیت کردن بازی ها نیاز نیست اکانت همون منطقه ی بازی رو داشته باشی.

نکته »

زارت (شکلک فینگر!) با هیرو int، گریه ات میندازم
:d
ببین من الان یک مورتا کومبت دارم که حواسم نبود ریجن 2 خریدم اسپشال ادیتشن هم هست.توش چند تا کد داره مال گورو و این جور چیزا .من به خاطر این که پول کمتری برای خریدن بازی خرج کنم می خوام یک اکانت ریجن 1 بسازم.در این صورت دیگه اون کد ها رو بزنم چیزی برام فعال نمیشه؟یعنی گول خوردم؟ پس چی بود سونی میگفت کنسول ما ریجن فری است؟
یا میشه برم یک اکانت اصلی پریمیوم ریجن بسازم بعدش یک اکانت فرعی ریجن 2 بسازم دی ال سی رو رو اون فعال کنم و بعدش با همون امریکا بازی کنم و دیگه این اشتباه رو تکرار نکنم و جز اون یک بازی که گول خوردم و مجبورم همه چیز رو با پوند بخرم بقیش رو ریجن 1 بگیرم؟

[

- - -ویرایش - - -

ریجنه کنسول اهمیتی نداره
برایه استفاده از کده dlc باید ریجنش با اکانت یکی باشه تا redeem بشه
میشه برم یک اکانت اصلی پریمیوم ریجن بسازم بعدش یک اکانت فرعی ریجن 2 بسازم دی ال سی رو رو اون فعال کنم و بعدش با همون امریکا بازی کنم و دیگه این اشتباه رو تکرار نکنم و جز اون یک بازی که گول خوردم و مجبورم همه چیز رو با پوند بخرم بقیش رو ریجن 1 بگیرم؟

آخرین ویرایش:

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
ببین من الان یک مورتا کومبت دارم که حواسم نبود ریجن 2 خریدم اسپشال ادیتشن هم هست.توش چند تا کد داره مال گورو و این جور چیزا .من به خاطر این که پول کمتری برای خریدن بازی خرج کنم می خوام یک اکانت ریجن 1 بسازم.در این صورت دیگه اون کد ها رو بزنم چیزی برام فعال نمیشه؟یعنی گول خوردم؟ پس چی بود سونی میگفت کنسول ما ریجن فری است؟
یا میشه برم یک اکانت اصلی پریمیوم ریجن بسازم بعدش یک اکانت فرعی ریجن 2 بسازم دی ال سی رو رو اون فعال کنم و بعدش با همون امریکا بازی کنم و دیگه این اشتباه رو تکرار نکنم و جز اون یک بازی که گول خوردم و مجبورم همه چیز رو با پوند بخرم بقیش رو ریجن 1 بگیرم؟

[

- - -ویرایش - - -

میشه برم یک اکانت اصلی پریمیوم ریجن بسازم بعدش یک اکانت فرعی ریجن 2 بسازم دی ال سی رو رو اون فعال کنم و بعدش با همون امریکا بازی کنم و دیگه این اشتباه رو تکرار نکنم و جز اون یک بازی که گول خوردم و مجبورم همه چیز رو با پوند بخرم بقیش رو ریجن 1 بگیرم؟
آره دیگه منم خو گفتم.
برو یک اکانت رجیون 2 اروپا بساز،مثلن کشور آلمان بزن! حتمن که نباید انگلیس و پولش پوند باشه میتونی آلمان بزنی و پولش یورو هست.گرون هم در نمیاد.
بعد کد گورو و اینای مورتال کمبت و هر بازی ای که میخری رجیون 2 هست روی اکانت رجیون 2ت بزن!
برو با اکانت رجیون 1 آمریکات بازی کن بازی بخر.
اصلن همه چنتا اکانت رجیون دار دارند!

سونی تازه خوبه نسل پیش که ایکس باک 360 که رجیون لاک بود!! خوب شد هک شد وگرنه هیچ.اکثر کنسول ها رجیون لاک هستن فقط سونی هست که اکثر کنسولاش رجیون فری هستند.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آره دیگه منم خو گفتم.
برو یک اکانت رجیون 2 اروپا بساز،مثلن کشور آلمان بزن! حتمن که نباید انگلیس و پولش پوند باشه میتونی آلمان بزنی و پولش یورو هست.گرون هم در نمیاد.
بعد کد گورو و اینای مورتال کمبت و هر بازی ای که میخری رجیون 2 هست روی اکانت رجیون 2ت بزن!

سونی تازه خوبه نسل پیش که ایکس باک 360 که رجیون لاک بود!! خوب شد هک شد وگرنه هیچ.اکثر کنسول ها رجیون لاک هستن فقط سونی هست که اکثر کنسولاش رجیون فری هستند.

الان رفیق من که اکانتش با من شیر بود . و ریجن یک بود اومده با یک اکانت ریجن 2 کد استفاده کرده . می خواستم بدونم منم می تونم همین کارو بکنم ؟ شیرینگش اش نمی پره ؟؟

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
آره دیگه منم خو گفتم.

بعد از اینکه چند تا اکانت ساختم حتما باید یکیشو پریموری کنم؟اگر اره کدومشو کنم؟بعدش اگر بخوام روی اکانت دیگم بازی بخرم باید اولی رو از پریموری خارج کنم و دومی رو پریموری کنم و بعد از خرید بازی دو باره به حالت اول برگردونمش؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر