همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوستان متاسفانه دوباره اینترنت ایران ترتر شده و نمیشه هیچی دانلود کرد تا چن وقت \یش رو خود دستگاه با سرعت 1 مگ دانلود می کردم الان همش اررور میده که نمیتونه دانلود کنه
من دیشب mgs رو گذاشتم رو دانلود صبح بیدار شدم دیدم 2 گیگ رو گرفته از اون موقع تا حالا هرچی میزنم دانلود نمیکنه حتی DNS رو هم عوض کردم اما هیچ فایده ای نداشت

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام دوستان متاسفانه دوباره اینترنت ایران ترتر شده و نمیشه هیچی دانلود کرد تا چن وقت \یش رو خود دستگاه با سرعت 1 مگ دانلود می کردم الان همش اررور میده که نمیتونه دانلود کنه
من دیشب mgs رو گذاشتم رو دانلود صبح بیدار شدم دیدم 2 گیگ رو گرفته از اون موقع تا حالا هرچی میزنم دانلود نمیکنه حتی DNS رو هم عوض کردم اما هیچ فایده ای نداشت

#ایران

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
دوستان پس یعنی دستگاه من ایراد نداره برای همه دانلود و اپلودو جلوش fail می نویسه؟
جالبیش اینه دستگاه اینترنت داره و مرورگرشم کار می کنه با برنامه PSXDownloadHelper کار می کنه ولی به صورت مجزا با اینکه جلوی psn snd type اوکی هست جلوی دانلود و اپلود fail می نویسه

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
دوستان پس یعنی دستگاه من ایراد نداره برای همه دانلود و اپلودو جلوش fail می نویسه؟
جالبیش اینه دستگاه اینترنت داره و مرورگرشم کار می کنه با برنامه PSXDownloadHelper کار می کنه ولی به صورت مجزا با اینکه جلوی psn snd type اوکی هست جلوی دانلود و اپلود fail می نویسه
برای منم دانلود و اپلودم رو یه مدته failed میزنه ولی اگه واقعا اینترنتم اوکی باشه اون زمان تو بازی انلاین برام مشکلی نداره ولی بعضی موقعا ها هست پینگ بالاست و تایم اوت هم زیاده اون زمان هیچ کاری نمیشه کرد!

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
برای منم دانلود و اپلودم رو یه مدته failed میزنه ولی اگه واقعا اینترنتم اوکی باشه اون زمان تو بازی انلاین برام مشکلی نداره ولی بعضی موقعا ها هست پینگ بالاست و تایم اوت هم زیاده اون زمان هیچ کاری نمیشه کرد!
منم این مشکل رو دارم
اما تو بازی و دانلود از استور مشکلی ندارم
آپدیت GTA V رو8گیگش در عرض 5ساعت دانلود کردم

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان لطفا طریقه اتصال اینترنت 3g موبایل به ps4 رو واسم توضیح بدین؟سپاسگزارم
اگر موبایلت اندرویده و ورژن اندرویدش بالای 4.0 هست (مثلا ژلی بین و آیس کریم و کیت کت یا حتی اندروید 5!) این روش رو برو :

برو توی تنظیمات گوشی بگرد گزینه ی More رو پیدا کن که تنظیمات اضافه سیم کارت و شبکه توش هستند، اینجا یه گزینه به اسم Tethering & portable Wirless پیدا می کنی.انتخاب کن.روشنش کن.برو توی Advancedـش یا تنظیماتش، اسم واسش انتخاب کن مثلا بزار اسمش رو Amir و یک پسورد بزار مثلا بزار amiramiramir خیلی ساده.حالا، اینترنت گوشیت رو روشن کن همون Data منظورمه.روی 3G هم بزارش که سرعتش توپ باشه!

حالا فقط برو توی پلی استیشن 4 و توی تنظیمات پلی4 ، برو به Network و از گزینه هایی که میاد واست بزن Wireless و براحتی با Easy کانکت بده به Amir و رمزشم بزن amiramiramir حله! وصل شدی!

یعنی کلن این »
1)Tethering رو روشن کن تنظیم کن نام و پسورد بزار واسش 2)دیتای گوشیت رو روشن کن و بزارش رو حداکثر سرعت H+ و اینا! 3)برو تو پلی استیشن و از تنظیم شبکه بزن وایرلس و رمز رو بزن حله!

خیلی سادست.اگر متوجه نشدی با عکس میام برات!
موفق باشی.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
میخوام برای یه بازی که ریجن 3 دی ال سی بخرم اکانت کدوم کشور و بسازم بهتره؟
برای خرید PSN CARD و راحتی خرید چه کشور ریجن 3 ای بهتره؟!

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان امروز نتونستم با کنسول به psn وصل شم اما با سایت playstation میره فقط با کنسوله که وصل نمیشه کسی راه حلی داره ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر