همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان سرعت نت من چند وقتیه با کنسول( چه xone چه ps4 ) کم شده!! تو ایام عید خوب بود، اما بعدش مجدد افتضاح شد!
در حدی که 200 مگ رو 1 ساعت طول داد تا دانلود کنه!البته تو pc هم سرعت نرمال هم دانلود، فقط با کنسولها و گوشی مشکل دارم!
اکثر dns هارم تست کردم، 8.8.8.8_8.8.4.4، 8.2.2.8. 208.67.222.222 و......67
خلاصه همه کار کردم نشد که نشد!
اینترنتم وایمکس ایرانسله،
کسی چنین مشکلی داره؟؟؟؟؟
این مشکل از چیه؟؟؟؟؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
متاسفانه ما مشکل نت رو تو ایران داریم و سونی تقصیری نداره چون اگه سرورای سونی واسه خارجی ها هم اینقدر خراب بود الان کسی ps4 نمیزد

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اخه از بعد بهمن ماه این مشکل به وجود اومد!! تو مدت عید هم خوب بود، اما بعدش مجدد بد شد!!
کسی اطلاع داره چه بلایی سرنت دارن میارن؟؟؟؟؟
کلا پیج ها هم به زور باز میشن اما با چیز چیز شکن مثل فرفره باز میشه! سابقه نداشته این مشکلات طولانی باشه!
ظاهرا با سرورهای خارجی لایو و psn مشکل داریم!! نکنه این اینترنت ملی رو دارن به زور به خوردمون می دن؟؟؟؟

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
بچه ها لطفا همه دست جمعی مثل قبل یه اعتراض شدید کتبی به به وزیر ارتباطات کنیم مثل قبل تا این مشکل پروتکل های اینترنتی و مسیریابی ها را درست کنند بابا یه پارتی نمیشه ساخت.

آخرین ویرایش:

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
خواهشن اعضا محترم هماهنگی کنید تا یک شکایت محترمانه خدمت وزیر ارتباطات بدهیم شاید رسیدگی کردند مگه مشکل سراسری نیست؟ چرا هیچکی صداش در نمیاد بچه ها جدا یه برنامه ریزی کنید تا انشالله زودتر مشکل حل بشه ....

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یک مشکلی که پیش اومده اینه که save بازی ها نمیتونه اتوماتیک اپلود بشه آنلاین و همش ارور ميندازه تو اپلود و retry هم که میزنم ارور میندازه کلی save گيمها همین طور جمع شده :|

کسی به این مشکل برخورده ?

- - -ویرایش - - -

واسه من علاوه بر پارتى دارم بازى ميكنم لگى ميشم بعد ميندازه بيرون!! برا كسى اينطورى هست؟

چرا همین حالت هست شما مشکل من را نداری !

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان من الان دو سه روزه آپدیت بازیها رو نمیتونم از PSN دانلود کنم:|یه آپدیت از قبل زده بودم که با PC دانلود کنم اونم نمیرفت تا اینکه شانسی امروز با V P N زدم دیدم عین بنز میره:|یعنی سرورای سونی فـــیلتر شده؟کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟من الان چیکار باید بکنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یک مشکلی که پیش اومده اینه که save بازی ها نمیتونه اتوماتیک اپلود بشه آنلاین و همش ارور ميندازه تو اپلود و retry هم که میزنم ارور میندازه کلی save گيمها همین طور جمع شده :|

کسی به این مشکل برخورده ?

ممکنه فضای cloud storage پر شده باشه ...
از توی بخشه Setting میتونی save هایی که نمیخوای رو پاک کنی ...
اگر نه که ممکنه مشکل timed out چیزی باشه.

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
خواهشن اعضا محترم هماهنگی کنید تا یک شکایت محترمانه خدمت وزیر ارتباطات بدهیم شاید رسیدگی کردند مگه مشکل سراسری نیست؟ چرا هیچکی صداش در نمیاد بچه ها جدا یه برنامه ریزی کنید تا انشالله زودتر مشکل حل بشه ....

منم با نظرت موافقم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر