همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من بد بخت دو دلار پای دوتا اوتار پول دادم حالا باید واستیم زیر پامون علف سبز شه
فعلا معلوم نیست کی این قابلیت بیاد ( امیدواریم که بیاد )
اما در کل اگر میخوندی نوشتن که avatar فقط از ps3 قابلت تغییر هست. این قابلیت به vita هم اضافه نشد حتی بعد از 2 سال .
البته 4 فرق میکنه. احتماله خیلی بالا باید بیاد
ولی فعلا میشه عکسهای دلخواه رو هم set کرد البته باید name request ها پذیرفته بشه تا قابل رویت باشه

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,351
دوستان من علاقه دارم که 14 روز رایگان پلاس رو فعال کنم ولی از اون جایی که دستگاهم ریجن 2 ژاپن هست یه کلمه ی انگلیسی ننوشته که بفهمم تو دفترچه هاش! تو بخش بلینگ اینفورمیشن ازم مشخصات مالی رو میخاد که نمیدونم چی بزنم!؟ کلا چطور باید این مشکل 14 روز رایگان رو حل کرد اصلا اگر رایگانه چه نیازی به کارت داره؟

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
بله میشه بازی رو خرید و share کرد .
نحوه share کردن بدین صورت هست که شما یک اکانت رو روی دو کنسول وارد میکنید.
روی کنسولی که اکانت primary شده بقیه اکانتهای روی این کنسول قادر به استفاده از محتویات این اکانت خواهند بود
روی کنسولی دومی که اکانت وارد شده چون نمیشه primary کرد ( مگر اینکه روی کنسوله اولی deactive بشه ) باید روی همین اکانت از محتویات استفاده کرد.
در مورده قضیه انلاین بازی کردن یک اکانت ظاهرا در یک زمان نمیتونه به یک بازی انلاین وصل بشه. طبقه FAQ سونی :

If I’m not a PlayStation Plus member but I log into a PS4 system owned by a PS Plus member, will I be able to play online multiplayer?
Yes. If you don’t have a PS Plus membership, you can still access online multiplayer modes if you log into a PS4 system which is set as “Primary” by a PS Plus member. This means that, for example, if one housemate is a PlayStation Plus member, everyone in the household will have access to online multiplayer. Additionally, on the same PS4 system, any games or content purchased by one user are available to other users who play on that console (unless that content has expired).

How many users can play online multiplayer modes on a single PS4 system set as “Primary” by a PS Plus member?
All users can play online multiplayer modes. Up to four users can log in simultaneously to a single PS4 system, and all will have access to multiplayer as long as the PS4 system is set as “Primary” by a PS Plus member.

How many local accounts does the PS4 system support?
The PS4 system supports up to 16 local accounts, in addition to temporary guest accounts.
البته اشاره نکرده روی یک اکانت روی دو کنسول اما ظاهرا که نمیشه. من تجربش رو نداشتم . نمیدونم اینجا کسی تجربش رو داره یا نه .

برای انلاین بازی کردن بهتره یکی از شما از اکانت خودش استفاده کن و دیگری روی اکانت اصلی بازی کنه .

برای خرید پلاس بهتره کارت psn بخری برای ریجنه اکانتت و بعد پلاس رو بخری.
روی سه دستگاه چطور؟ اون هم میشه؟
امکانش هست برای آفلاین بازی کردن بازی های دارای بخش آفلاین مثل TLOU هم از این روش شیرکردن استفاده کرد یا حتما باید به اینترنت متصل بود؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روی سه دستگاه چطور؟ اون هم میشه؟
امکانش هست برای آفلاین بازی کردن بازی های دارای بخش آفلاین مثل TLOU هم از این روش شیرکردن استفاده کرد یا حتما باید به اینترنت متصل بود؟
یک اکانت max فقط روی دو دستگاه فعال میشه .
بله مهم نیست ! همه بازیا share میشه وقتی اکانت روی دستگاه وارد بشه و قابل بازی خواهند بود .

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
اگه با اکانت ژاپن یه بازی رو از psn مجانی دانلود کنیم و رو اکانت اصلیمون بازی کنیمش بعد از حذف اکانت ژاپن باز هم میشه رو اکانت اصلی به اون بازی ادامه داد یا نه ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
اگه با اکانت ژاپن یه بازی رو از psn مجانی دانلود کنیم و رو اکانت اصلیمون بازی کنیمش بعد از حذف اکانت ژاپن باز هم میشه رو اکانت اصلی به اون بازی ادامه داد یا نه ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

نه متاسفانه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
مشکل من حل شد.انشائالله مشکل بچهای دیگه هم حل بشه بخاطر کانکت نشدن به psn.

راهنمایی ساده میکنم تا قابل فهم باشه براتون:

اونایی که مشکل please wait دارن و همچنین استور و انلاین بازی کردن باید برن داخل تنظیمات مودم روترشون و firewall رو حتما خاموش کنن.چون فایر وال جلوی یک سری چکها که سرور سونی اونها رو انجام میده رو میگیره و اختلال ایجاد میکنه .اگر فایر وال رو خاموش کردید و مشکل پا برجا بود باید زنگ بزنید isp تا دو پورت UDP و TCP رو اگر اشتباه نکنم براتون باز کنه اگر امکان داره چون این دو پورت گویا برای امنیت شبکه کاربرد داره{من از شبکه اطلاع چندانی ندارم} و چکهای امنیتی سرورهای سونی روی این 2 پورت انجام میشه و بعضی از ISP های ایران این 2 پورت رو میبندن برای همین مشکل پیش میاد.البته جاهای دیگه دنیا هم این مشکلات هست و مختص ایران فقط نیست.

اونایی که مشکل DNS دارن باید تنظیمات DNS رو manual انجام بدن .باید primary به صورت 8.8.8.8 باشه و secondry به صورت 8.8.4.4 باشه.

موفق باشین.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مشکل من حل شد.انشائالله مشکل بچهای دیگه هم حل بشه بخاطر کانکت نشدن به psn.

راهنمایی ساده میکنم تا قابل فهم باشه براتون:

اونایی که مشکل please wait دارن و همچنین استور و انلاین بازی کردن باید برن داخل تنظیمات مودم روترشون و firewall رو حتما خاموش کنن.چون فایر وال جلوی یک سری چکها که سرور سونی اونها رو انجام میده رو میگیره و اختلال ایجاد میکنه .اگر فایر وال رو خاموش کردید و مشکل پا برجا بود باید زنگ بزنید isp تا دو پورت UDP و TCP رو اگر اشتباه نکنم براتون باز کنه اگر امکان داره چون این دو پورت گویا برای امنیت شبکه کاربرد داره{من از شبکه اطلاع چندانی ندارم} و چکهای امنیتی سرورهای سونی روی این 2 پورت انجام میشه و بعضی از ISP های ایران این 2 پورت رو میبندن برای همین مشکل پیش میاد.البته جاهای دیگه دنیا هم این مشکلات هست و مختص ایران فقط نیست.

اونایی که مشکل DNS دارن باید تنظیمات DNS رو manual انجام بدن .باید primary به صورت 8.8.8.8 باشه و secondry به صورت 8.8.4.4 باشه.

موفق باشین.
ظاهرا مشکل همه حل شده. من خودم هم از امروز دیگه مشکل ندارم. مشکل همون از سمت ISP ها بوده که ظاهرا بازم داشتن دستکاری میکردن اینترنت رو.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
ظاهرا مشکل همه حل شده. من خودم هم از امروز دیگه مشکل ندارم. مشکل همون از سمت ISP ها بوده که ظاهرا بازم داشتن دستکاری میکردن اینترنت رو.

نه من فایروال مودم رو که روشن میکنم دیگه نمیتونم کانکت بشم.مشکل عجیبیه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نه من فایروال مودم رو که روشن میکنم دیگه نمیتونم کانکت بشم.مشکل عجیبیه!
اون اوایل گفتم که مثلا من مشکل دارم اما دوستام توی صبانت مشکل ندارن. امروز که نت من درست شده، صبانت قاط زده! ظاهرا همه جا به نوبت :D فقط باید منتظر باشید تا درست بشه. احتمال میدم که داشتن سیستم هیتلرینگ رو آپدیت میکردن که دونه دونه ISP ها میرن واسه آپدیت. حالا اگه با این حالت فایرفال میتونید جواب بگیرید که چه بهتر.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,958
نام
حسين
من از وایمکس مبین نت استفاده میکنم خوشبختانه تا حالا حتی یک بار هم مشکل کانکت نشدن به استور یا Please Wait نداشتم ولی خب از اونور هم به خاطر پینگ اسیدی که میده تا کنون نتونستم یه تجربه ی آنلاین درست حسابی داشته باشم :| :D

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
من بدبخت که زهرمارم شد کنسول :| هنوزم مشکل رو دارم با رایتل ، همراه اول ، شاتل و وایمکس ایرانسل (البته آنتن دهیش خوب نبود) تست کردم انگار نه انگار فایروال مودم خاموشه حتی پورتای موردنیازم دستی وارد کردم ولی بازم نشد دیگه نمیدونم چه کنم :| آنلاین نخواستم بزنم فعلاً ، فقط یه دقیقه وصل شه اکانتمو اکتیو کنم رو کنسول کارم راه بیفته :|

آخرین ویرایش:

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
منم مشکلم حل شد .. پارس انلاین .. از دیروز ظهر مشکل حل شد و راحت میشه انلاین بازی کرد. فقط مشکل قطعی داشتم که با ریبوت کردن مودم درست شد.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان یه سایتی هست اطلاعات visa کارت معتبر رو میده
با همینا 14 روز پلاس مجانی رو فعال کنم مشکلی پیش نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر