همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام دوستان من فقط واسه انلاین میخوام این کنسول بخرم اما میترسم سرورهای سونی مثل مایکرو قوی نباشن
من با ایکس باکس360 با سرعت256راحت هر بازیو بدون لگ بازی میکردم الان میخوام سرعت 1024بگیرم واسه ps4 و تنها دلیل خریدم انلاین بازی کردن و انحصاری های ناز:xps4 هستش ممنون راهنمایی کنید

دوستان اگه توجه کرده باشین یه قسمت اضافه شده که میشه بازیهای ps3 را اینترنتی البته با پرداخت هزینه بازی کرد.یه قسمت تست سرعت اینترنت داره. من با سرعت دو مگابیت سر عتمم مجاز نشد. کسی میدونه چه سرعتی مناسبه

شارژ شما با هر بازی تقریبا ساعتی 100مگ کم میکنه
PSNهم مثلXBLمشکلات خودشو داره و نیازمند یه اینترنت پرسرعت حداقل1 مگ با پینگ زیر 200است
نکاتی از قبیل اتصال تنها باLANهم باید رعایت بشه
در صورت ادامه مشکل باید تنظیمات وDNSبصورت دستی وارد بشه

شارژ شما با هر بازی تقریبا ساعتی 100مگ کم میکنه
PSNهم مثلXBLمشکلات خودشو داره و نیازمند یه اینترنت پرسرعت حداقل1 مگ با پینگ زیر 200است
نکاتی از قبیل اتصال تنها باLANهم باید رعایت بشه
در صورت ادامه مشکل باید تنظیمات وDNSبصورت دستی وارد بشه

خداوکیلی با سرعت 256 و پینگ300 راحت به لایو وصل شدم درسته نمیشد بازی کنم اما وصل میشد
psn با پینگ150 هرکاری کردم وصل نشد تا چند بار پرسیدم و راهنمایی گرفتم

من الان رفتم چک کردم پینگ نت من رو نوشت 46 خوبه واسه بازی انلاین تو ps4?
تو run تایپ کن ping 8.8.8.8 -t بعد ببین پینگت چنده. فک نکم دیگه 46 باشه:)

- - -ویرایش - - -

دوستان من نوع کانکشنم رو زدم با LAN حالا EASY باشه یا MANUAL ? چون شنیدم میگن اگه پورتش 8.8.8.8 بذاریم بهتر کانکت میشه. راهنمایی می فرمایید؟

سلام
من تاره امروز یه ps4 گرفتم،قبل از خرید هم خونده بودم که psn مشکلاتی داره ولی تا جایی که من اطلاع دارم اکثرا" میگفتن که برای اولین بار وارد شدن به psn به هیلتر ش کن نیازه وبعد از اون دیگه میشه راحت وارد شد،اما برای من امروز صبح که اکانت psn رو ساختم خیلی راحت(بدون چیز ش کن) وارد شد و حتی به استور هم تونستم وارد بشم،چند بار بعد از اون هم وارد شدم ولی الان میگه که دیگه نمیشه وارد شد!!!
دوستان لطف کنید راهنمایی کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or