همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
و سرانجام وارد استور شدم و کنسول بنده نیز به دهکده جهانی متصل شد!!!چی گفتم اصلا!!!!
الان میمونه قضیه انلاین بازی کردن...
چطور اکانتم رو به پلاس تبدیل کنم؟
بازی واچ داگز میشه آنلاین زد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
اگر تو psn یه credit cart بزنی احتمال داره بن بشی؟
Credit CArt رو که همینطوری نمیشه زد. باید credit cart با کشوری که انتخاب شده باشه همه چیش هم خونی داشته باشه تا قبول کنه .

و سرانجام وارد استور شدم و کنسول بنده نیز به دهکده جهانی متصل شد!!!چی گفتم اصلا!!!!
الان میمونه قضیه انلاین بازی کردن...
چطور اکانتم رو به پلاس تبدیل کنم؟
بازی واچ داگز میشه آنلاین زد؟
دوست عزیز این سوال رو چند بار جواب دادیم خواهشا پاسخها رو بخونی به سوالاتت بد نیست ...

برای انلاین بازی کردن همونطور که قبلا اشاره شد بایستی سالانه 50 دلار رو برای حق عضویت plus پرداخت کنید. plus در واقع یک نوع اضاه شونده به اکانت شما هست که اجازه دسترسی به انلاین بازی کردن و بازیهای مجانی و تخفیف و online storage میده.

بایستی کارت psn مربوط به ریجنت 50 دلاری بخری و توی store بری و redeem کنی تا بتونی پلاس رو بخری .

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
Credit CArt رو که همینطوری نمیشه زد. باید credit cart با کشوری که انتخاب شده باشه همه چیش هم خونی داشته باشه تا قبول کنه .

دوست عزیز این سوال رو چند بار جواب دادیم خواهشا پاسخها رو بخونی به سوالاتت بد نیست ...

بایستی کارت psn مربوط به ریجنت 50 دلاری بخری و توی store بری و redeem کنی تا بتونی پلاس رو بخری .
credit cart داشته باشه ولی تو psn یه آدرس زده باشی که با credit cart یکی نباشه میشه؟

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin

بله درسته حق با شماست ببخشید من چون تو مرحله ساخت اکانت بودم به بقیه توجه نکردم...ولی خوب الان که نگاه میکنم شما گفتین حق عضویت پلاسپرداخت کنم.
نگفتین چطور کارت psn بخرم...و این که یک ماهه و سه ماهه و اینا رو نداره مگه؟؟؟؟؟در حال حاضر ورشکست شدم!!!50 دلار ندارم!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بله درسته حق با شماست ببخشید من چون تو مرحله ساخت اکانت بودم به بقیه توجه نکردم...ولی خوب الان که نگاه میکنم شما گفتین حق عضویت پلاسپرداخت کنم.
نگفتین چطور کارت psn بخرم...و این که یک ماهه و سه ماهه و اینا رو نداره مگه؟؟؟؟؟در حال حاضر ورشکست شدم!!!50 دلار ندارم!!!
معمولا خودم 1 ساله پیشنهاد میدم چون به صرفه تر
بله 1 ماه و 3 ماه هم داره . باید قیمتهاش رو توی بخشه PlayStation Store و PlayStation Plus نگه کنید چون یادم نیست.
کارت psn هم از دوستان باید بپرسید مغازه معتبر رو برای خرید.

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
داش یه سایت واسه plus خریدن بهت پ.خ کردم

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر