همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
میزنم ولی دوباره برمیگرده به همون صفحه
احتمالا یکی از موارد رو اشتباه وارد کردید و دستگاه نمی‌تونه به نت وصل بشه، بنابراین فکر می‌کنه شما پراکسی وصل کردید.
بهترین کار این هست که IP رو حالت Automatic باشه و DNS رو دستی تغییر بدید. من IP رو هر چی می‌زدم، به نت وصل نمی‌شد ولی رو حالت Auto مشکلی نداشت.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
چه جوریه که همه مشکل دارن به جز من؟! :D
من دیروز راحت وصل شدم Stick it to the Man رو زدم دان شه و صبح هم پا شدم دیدم تموم شده و بازی کردم در حالی که باز هم به PSN وصل بودم.
2 تا از فرند هام هم داشتن Fifa و AC می‌زدن.
والا همه وصل ميشن:d و نت ها با psn مشكلي نداره.
فقط UDP روز زدن نابود كردن هركي تو بازي هاي خاص در زمان هاي خاص Red line يا همون ديسكانكت شدن موقت در سرور (از بازي هم نميوفتي بيرون) پيش مياد بعد چند ثانيه درست ميشه دوباره همون حالت پيش مياد ...

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان واسه Infamous آپدیت اومد اون بالا فوری نوشت بعد محو شد وقتی خاستم برم تو بازی گفت داره آپدیت دانلود میکنه . منم کابل رو کشیدم و رفتم تو بازی . این آپدیتا ها رو چجوری کنترل کنیم که اول بپرسه بعد . بعدم حجم این آپدیت چقدره ؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ُسرعت دانلود از استور افتضاح شده چقدر
DNS رو میتونی دستی بزاری
8.8.8.8
8.8.4.4

الان واسه Infamous آپدیت اومد اون بالا فوری نوشت بعد محو شد وقتی خاستم برم تو بازی گفت داره آپدیت دانلود میکنه . منم کابل رو کشیدم و رفتم تو بازی . این آپدیتا ها رو چجوری کنترل کنیم که اول بپرسه بعد . بعدم حجم این آپدیت چقدره ؟؟
لازم نیست کابل رو بکشی . میتونی توی network setting تیکه internet connection رو برداری . یا دانلود رو بری روش و option بزنی و delete کنی . حجمه اپدیتش خیلی کمه ....250 الا 300 مگ

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
سلام دوستان

دیروز من اپدیت کیلزون رو که حجمش تقریبا 1067mb بود گذاشتم دانلود بشه,اوایل سرعتش خود بود و خوب پیش میرفت ولی بعدش خیلی کند شد,حالا با هر زجری دانلود کردم کنار...

دیشب بعده گرفتن اپدیت سرعتم دیگه خیلی کم شد طوری که الان وقتی میرم رو ایکون ها رو حالت لودینگ میمونه و هیچی نمیاره! (البته میدونم هیچ ربطی ب اپدیت کیلزون نداره)

چیزی که اذیتم میکنه اینه که من تا دیروز همچین مشکلی نداشتم و خوب بود سرعتم و دمو ها و مخلفات رو لایو میدیدم ولی امشب رسما تعطیله همه چی!

تست کانکشین هم که رفتم این بود نتیجش :

speed connection (donwnload) 3.2mb
speed connection (upload) 239kbps

ps store هم که میرم ماشالا this service currently undergoing maintenance !

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
سلام اقا من تو فیفا psn هر ۱۵ ثانیه استپ میشه مشکل از نت هست ۲ دقیقه اول خوبه ولی بعد از ۲دقیقه هی وایمیسته از دوتا نت از دو شرکت دارم دو تاشو امتحان کردم ولی دو تاشونم مثل هم بودند مشکل از چیه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان

دیروز من اپدیت کیلزون رو که حجمش تقریبا 1067mb بود گذاشتم دانلود بشه,اوایل سرعتش خود بود و خوب پیش میرفت ولی بعدش خیلی کند شد,حالا با هر زجری دانلود کردم کنار...

دیشب بعده گرفتن اپدیت سرعتم دیگه خیلی کم شد طوری که الان وقتی میرم رو ایکون ها رو حالت لودینگ میمونه و هیچی نمیاره! (البته میدونم هیچ ربطی ب اپدیت کیلزون نداره)

چیزی که اذیتم میکنه اینه که من تا دیروز همچین مشکلی نداشتم و خوب بود سرعتم و دمو ها و مخلفات رو لایو میدیدم ولی امشب رسما تعطیله همه چی!

تست کانکشین هم که رفتم این بود نتیجش :

speed connection (donwnload) 3.2mb
speed connection (upload) 239kbps

ps store هم که میرم ماشالا this service currently undergoing maintenance !
یه امتحانی بکن مودم رو ریست کن و DNS رو دستی بده
8.8.8.8
8.8.4.4
میتونه تاثیر داشته باشه .

سلام اقا من تو فیفا psn هر ۱۵ ثانیه استپ میشه مشکل از نت هست ۲ دقیقه اول خوبه ولی بعد از ۲دقیقه هی وایمیسته از دوتا نت از دو شرکت دارم دو تاشو امتحان کردم ولی دو تاشونم مثل هم بودند مشکل از چیه؟
بچه ها میگن اکثرا نتهاشون دچاره مشکل هست. احتمال داره مشکل از نت باشه . چک کردم مشکلی توی سرورهای Fifa نیست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
برای انلاین بازی کردن اینترنت چند مگ لازمه؟

3 چیز مهمه :
1. پینگ مناسب ( برای ایران زیر 70 و برای سرور های خارحی مثل امریکا و اروپا زیر 300 )
2. سرعت دانلود و اپلود مناسب / بالای 200 کیلوبایت بر ثانیه برای دانلود و 100 کیلوبایت برای اپلود
3. Timed Out _ برای تست از این روش استفاده کنید : 1. دکمه windows + R رو بزنید . سپس در کادر وارد کنید ping 4.2.2.4 -t ) باید تایم اوت پایین باشه و یا اصلا نباشه

من خودم اسیاتک دارم 256 و راضی هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر