همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
ما نفهمیدیم پلاس uk بهتره با us ??

نتيجه تحقيقم و يه پيشنهاد براي دوستان گلم :

واقعيتش من از خيليا پرس و جو كردم پلاس و اكانت uk بهتر هست به دليل اينكه تو ps3 اين به كرات مشاهده شد و خيليا ميگن تو ps4 هم يكم كه زمان بگذره اين اتفاق خواهد افتاد و يه مساله خيلي خيلي مهمتر اين هست كه بازي ها همه از دبي وارد ميشه و ٩٩٪ ريجن ٢ تو بازار هست ولي خوب يكم گرون تر درمياد خريد كردن از استور uk اگه حاضري بيشتر هزينه كني ولي پلاس بهتري گيرت بياد و بازي هاي بيشتر و بهتر ( درسته الان يكي هست ولي يقينا بعدا فرق خواهد كرد) uk بگير در غير اين صورت us انتخابت خواهد بود در ضمن بازي هايي كه كد دارن فقط ميتوني رو ريجن خودسون استفاده كني كه همونطور كه گفتم الان بيشتر ريجن ٢ تو بازاز گير مياد ولي خوب ريجن ١ هم هست
اما من خودم بعد اين تحقيق ها و اين مواردي كه عرض كردم خدمتت تصميم گرفتم يه اكانت us باز كنم و يه اكانت uk و پلاس رو به اكانت uk بزنم و استفاده كنم اگر هم خريدي خواستم انجام بدم بسته به قيمتش يا از همون uk بگيرم يا اگه گرون تر شد دلار us بگيرم و رو اكان us خريدمو انجام بدم اين نظر منه
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77

واقعيتش من از خيليا پرس و جو كردم پلاس و اكانت uk بهتر هست به دليل اينكه تو ps3 اين به كرات مشاهده شد و خيليا ميگن تو ps4 هم يكم كه زمان بگذره اين اتفاق خواهد افتاد و يه مساله خيلي خيلي مهمتر اين هست كه بازي ها همه از دبي وارد ميشه و ٩٩٪ ريجن ٢ تو بازار هست ولي خوب يكم گرون تر درمياد خريد كردن از استور uk اگه حاضري بيشتر هزينه كني ولي پلاس بهتري گيرت بياد و بازي هاي بيشتر و بهتر ( درسته الان يكي هست ولي يقينا بعدا فرق خواهد كرد) uk بگير در غير اين صورت us انتخابت خواهد بود در ضمن بازي هايي كه كد دارن فقط ميتوني رو ريجن خودسون استفاده كني كه همونطور كه گفتم الان بيشتر ريجن ٢ تو بازاز گير مياد ولي خوب ريجن ١ هم هست
اما من خودم بعد اين تحقيق ها و اين مواردي كه عرض كردم خدمتت تصميم گرفتم يه اكانت us باز كنم و يه اكانت uk و پلاس رو به اكانت uk بزنم و استفاده كنم اگر هم خريدي خواستم انجام بدم بسته به قيمتش يا از همون uk بگيرم يا اگه گرون تر شد دلار us بگيرم و رو اكان us خريدمو انجام بدم اين نظر منه
موفق باشيد
به نظر من امارات بساز اكثر بازيها كه مياد ايران ريجن ٢ هستن ماله اماراته بعدا براي dlc ها به مشكل نميخوري كارت هاشم خيلي راحت گير مياد هم تو بازار سنتر ريخته هم فروشگاه هاي اينترنتي ديگه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

موفق باشيد

دی ال سی و آنلاین پس و... رو هم میشه توی یه اکانته دیگه خرید و زد و بعد تو اکانت اصلی باز کرد
این چیزایی که شما میگی بیشتر واسه ویتا خوبه که تک اکانته هست ولی تو پی اس 4 میشه در آنه واحد از 4 تا اکانت استفاده کرد

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
من وصل شدم به نت اماااااااااا يكي بياد جلو اين رو بگيره :-o:|/:) همينطوري واسه خودش شروع كرده دانلود كردن
چيكار كنم ؟؟؟ نميشه جلوشو گرفت كه هر وقت خودم خواستم دانلود كنه ؟؟ مثلا شب كه رايگانه
يكيم اينكه چرا سرعت دانلود اينقدر پايينه ؟ با فيل پي ان درست ميشه يا باز همينه ؟؟؟؟

دی ال سی و آنلاین پس و... رو هم میشه توی یه اکانته دیگه خرید و زد و بعد تو اکانت اصلی باز کرد
این چیزایی که شما میگی بیشتر واسه ویتا خوبه که تک اکانته هست ولی تو پی اس 4 میشه در آنه واحد از 4 تا اکانت استفاده کرد
خوب داداش ميشه همين قضيه كه من گفتم ديگه يه اكانت اصلي با پلاس يه اكانت ديگه هم هر موقع لازم شد براي خريد حالا هر ريجني كه نياز بود

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان جواب بدن ممنون می شم
Contrast که مدتی هست از لیست خارج شده جاش رو داده به Dont Starve . و Resogun هم هنوز هست
اونطوری که از خبرها پیداست ماه اینده OUTLAST میاد که احتماله بالا جایگزینه Don't Starve میشه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Contrast که مدتی هست از لیست خارج شده جاش رو داده به Dont Starve . و Resogun هم هنوز هست
اونطوری که از خبرها پیداست ماه اینده OUTLAST میاد که احتماله بالا جایگزینه Don't Starve میشه .
ارمان جان من الان با pc نگاه کردم واسه استور من که کنتراست هنوز مجانیه :d

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
یعنی ما این همه در کنار هم برای مبارزه با قطعی استور جنگیدیم یکی نباید ادمون کنه؟!:-<
نامردا salah_erosennin رو اد کنین.پوکیدم از بس فیفا 14 با خارجی ها زدم:((

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
چند روزى هست كه تو Store بخشى بنام Sony XPERIA Z1s ايجاد شده براى خريد بازى و فيلم و موزيك.
هر كسى اين گوشى رو بخره بيش از $100 به اكانتش اضافه ميشه براى خريد بازى و فيلم و موزيك.
اينطور كه SONY قبلاً گفته بود بناست با گوشى هاى جديد مانند Z1s و احتمال زياد( تا 1.5 ماه ديگه پرچمدار جديد Z2 )بازيهاى PS4,PS3,PS2,PS1 رو با گوشى ميتونيد ادامه بديد.

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
آقا یه سوال . اگه مثلا اکانت ما واسه PSN برای UK باشه بعد بازیمون Region 1 باشه نمیتونیم آنلاین باهاش بزنیم ؟ اگه میشه پس چه اتفاقی میتونه بیوفته ؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقا یه سوال . اگه مثلا اکانت ما واسه PSN برای UK باشه بعد بازیمون Region 1 باشه نمیتونیم آنلاین باهاش بزنیم ؟ اگه میشه پس چه اتفاقی میتونه بیوفته ؟
دوست عزيز تنها اتفاقي كه ميوفته وقتي ريجن بازيت با ريجن اكانتت يكي نيست فقط براي دانلود dlc بازي ها هستش و لاغير

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر