همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
من مشكلي ندارم راحت بازي ميكنم. شما پينگت رو چك كن.
ريجن اكانت هم ربطي به مولتي پلير بازي ها نداره!!!

اتفاقا ريجن اكنت خيلي ربط داره
منم همين مشكل رو داشتم رو call fifa
اكانت امارات ساختم حل شد
هرچي به سرور نزديگ تر باشي پينگ مياد پايين

- - -ویرایش - - -

بچه هایی که کلیزون دارید برای شما مولتیش چه جورییاست ؟ برا من هی دیس کانت میشه از سرور بازی . سرعت دانلودم برا بازی واپدیت بازی بد نیست تقریبا مثل pc یکم با نوسان ولی برا مولتی هی لیچ مزننه دیس کانت میشه اکانتم مال us میخوام psn کارت بگیرم بنظرنون یه اکانت امارات بسازم یه psn کارت امارات بگیرم تو مولتی فرقی مکنه؟
يه اكانت امارات بساز با اون تست كن من همين مشكلو داشتم
اكانت امارات ساختم حل شد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اتفاقا ريجن اكنت خيلي ربط داره
منم همين مشكل رو داشتم رو call fifa
اكانت امارات ساختم حل شد
هرچي به سرور نزديگ تر باشي پينگ مياد پايين
هيچ ربطي نداره ، نميخواد بقيه رو گمراه كنيد;)
شما با سيستمي به نام Matchmaking اشنايي داري؟
اين بحث تموم شدس . ١٠٠ بار توضيح داديم چرا ربطي نداره و.. بازم يك سري حرف خودشون رو ميزنن:dاصلا تاثير داره همه بريد امارات بسازيد:d;)

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77

شما داري بقيه رو گمراه ميكني خيلي واضح از اينجا تا us فاصله بيشتره تا uae سرور هاش نزديك تره
عزيز من خودم با ساپورت سوني صحبت كردم اينو گفت يعني ميخواي بگي از سوني هم بيشتر ميدوني؟
در ضمن منم دقيقا همين مشكل رو داشتم كه با عوض كردن ريجن حل شد هيچ كاره اضافه هم نكردم جالبيش اينه الانم با اكانت us وصل شم بازم پرت ميشه بيرون ولي با uae درسته اينا چيزاي تجربيه .

- - -ویرایش - - -

اين بحث تموم شدس . ١٠٠ بار توضيح داديم چرا ربطي نداره و.. بازم يك سري حرف خودشون رو ميزنن:dاصلا تاثير داره همه بريد امارات بسازيد:d;)
اقا شما يه پينگ تايم با us بگير يكي با امارات ببين كودوم كمتره.من كه از خودم نميگم تست كن.هر چه قدر هم شما بگي بي ربطه ولي فاصله خيلي مهمه
تا حالا شده با ايرانيها بازي كني تو call?كه يه ايراني host باشه؟يك ذره هم delay نداره
من مطمينم شما هم اكانتتو بكني امارات خيلي بيشتر از انلاين لذت ميبري

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوست عزیز توی ایران نزدیک بودن سرور ها(منظور سرور های خارجی) هیچ ربطی به پینگ نداره . شما باید ببینی route اینترنت شما از کدوم سمته ، اگر به فاصله هست پس همه باید پینگ 60-70 به ترکیه بگیریم در صورتی که همچین چیزی نیست . اون ساپورت سونی هم فکر کرده اینجا مثل اروپاس که با تمام نقاط جهان شما ارتباط مستقیم فیبر نوری داری . من پینگم به سرور های آلمان 100 هست ولی به کشور های همسایه بالای 300، حالا اینجا شما این قضیه که فاصله کمتر پینگ بهتر رو به من توضیح بده که چرا برای من (و 90% بقیه دوستان) پینگ اروپا بهتر از این کشور های عربی و ترکیه و غیره هست ؟
حرف شما کاملا درسته وقتی که توی اروپا باشید ، قضیه اینترنت ایران با همه جای دنیا فرق داره .

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
دوست عزیز توی ایران نزدیک بودن سرور ها(منظور سرور های خارجی) هیچ ربطی به پینگ نداره . شما باید ببینی route اینترنت شما از کدوم سمته ، اگر به فاصله هست پس همه باید پینگ 60-70 به ترکیه بگیریم در صورتی که همچین چیزی نیست . اون ساپورت سونی هم فکر کرده اینجا مثل اروپاس که با تمام نقاط جهان شما ارتباط مستقیم فیبر نوری داری . من پینگم به سرور های آلمان 100 هست ولی به کشور های همسایه بالای 300، حالا اینجا شما این قضیه که فاصله کمتر پینگ بهتر رو به من توضیح بده که چرا برای من (و 90% بقیه دوستان) پینگ اروپا بهتر از این کشور های عربی و ترکیه و غیره هست ؟
حرف شما کاملا درسته وقتی که توی اروپا باشید ، قضیه اینترنت ایران با همه جای دنیا فرق داره .

بله منم بااين موافقم قاعدتا نبايد ربط داشته باشه ولي گفتم بعضي چيزا تجربييه
بر عكس شما كه ٩٠٪ اروپا بهتره من هركيو ميشناسم مشكل داشت كه با عوض كردن ريجن مشكل حل شد.شايد ربط به isp ها داشته باشه
همونطور كه گفتم من هر سه اكانت رو دارم uk us uae كه فقط با uae ميتونم درست بازي كنم.اوايل اينجوري نبود بعد از يه سال اينطوري شد.ولي الان رو ps4 هم همينه
حالا كاري نداره كه اين دوستمون ميتونه امتحان كنه ببينه مشكلش حل ميشه يا نه.ما اينجا ميايم با استفاده از تجربه شخصيمون مشكل همديگرو حل كنيم نه كه اطلاعات رو به رخ هم بكشيم چون مشكلاتي كه ما تو ايران با اينترنت داريم هيچ جاي دنيا نداره و اين مشكلات و فقط خودمون به كمك هم ميتونيم حل كنيم وگرنه هيچ جا نيميشه راه حلي پيدا كرد غير اينجا

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
بله منم بااين موافقم قاعدتا نبايد ربط داشته باشه ولي گفتم بعضي چيزا تجربييه
بر عكس شما كه ٩٠٪ اروپا بهتره من هركيو ميشناسم مشكل داشت كه با عوض كردن ريجن مشكل حل شد.شايد ربط به isp ها داشته باشه
همونطور كه گفتم من هر سه اكانت رو دارم uk us uae كه فقط با uae ميتونم درست بازي كنم.اوايل اينجوري نبود بعد از يه سال اينطوري شد.ولي الان رو ps4 هم همينه
حالا كاري نداره كه اين دوستمون ميتونه امتحان كنه ببينه مشكلش حل ميشه يا نه.ما اينجا ميايم با استفاده از تجربه شخصيمون مشكل همديگرو حل كنيم نه كه اطلاعات رو به رخ هم بكشيم چون مشكلاتي كه ما تو ايران با اينترنت داريم هيچ جاي دنيا نداره و اين مشكلات و فقط خودمون به كمك هم ميتونيم حل كنيم وگرنه هيچ جا نيميشه راه حلي پيدا كرد غير اينجا

دوست عزیز اگه به تجربه باشه صادق یا خود من بعد از 6-7 سال کار کردن با تک تک اکانت ریجن های مختلف داریم میگیم ربطی نداره!!! شما تو بازی به matchmaking خود اون بازی کانکت میشی نه سرور سونی! استور UAE بدرد نمیخوره ، الکی بقیه رو گمراه نکنید که برن uae بسازن ;)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اینجا جای دعواهای شخصی نیست، کلی جا واسه حل ِ مشکلات شخصی اتون هست، لطف کنید خصومت های شخصی اتون رو به تاپیک نکشونید.
جدیداً خیلی زیاد شده این پریدن به همدیگه کم کم دیگه فقط به اخطار بسنده نمی کنم. بیشتر حواستون باشه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان به نظرم اکانتی که میسازید اروپا یا امارات کلا ریجن 2 باشه چون بازیهایی که اکثرا میان از دوبی ریجن 2 هستن بعدا برای dlc هاش به مشکل بر نخورید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

اگه هم اروپا میسازید حتما uk بسازید که کارتاش گیر بیاد

Last edited by a moderator:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان و اساتيد بزرگوار ممنون ميشم جواب سوالمو بديد
اول اينكه الان براي ساخت id از كجا اقدام كنم
دوم اينكه براي log in و استفاده از psn بايد هيتلر شكن باشه يا ميشه رفت !؟؟؟؟؟
و آخر سر اينكه يك بزرگواري پيشدا شه به من بگه چهارچوب كلي اين psn و store چي هست منظورم اينه كه غير آنلاين بازي كردن چه مزايايي داره ممنون ميشم اگه جداگونه بفرماييد براي پلاس ها چه امكاناتي هست براي معمولي تا چي
با تشكر

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
و آخر سر اينكه يك بزرگواري پيشدا شه به من بگه چهارچوب كلي اين psn و store چي هست منظورم اينه كه غير آنلاين بازي كردن چه مزايايي داره ممنون ميشم اگه جداگونه بفرماييد براي پلاس ها چه امكاناتي هست براي معمولي تا چي
با تشكر

برای ساخت اکانت که از سایت uk.playstation باید از گزینه sign up اکانتتو بسازی
در مورد لاگین شدن فکر نمیکنم مشکلی داشته باشی ولی اگه مشکلی داشتی یکی از بچه ها یه آموزش برای رفع این مشکل گذاشته توی امضاش در صفحات قبل همین تاپیک میتوتی پیدا کنی
مزایای دیگه ای که از نظر من داره اینه که میتونی با دوستات چت کنی قرار بازی بذاری یا دعوتشون کنی یا بهشون جوین بشی و ببینی چی بازی میکنن
در مورد استور هم میتونی هر ماهه یک سری بازیهایی که مجانی میشن یا تخفیف میخورن رو دانلود کنی من خودم ps vita نداشتم ولی عاشق بازی escape plan بودم تونستم با 10 پوند بخرمش و الان دارم ازش لذت میبرم

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با تشكر
از دوستان ديگه ممنون ميشم كاملتر سوال آخرمو جواب بدن كه store و psn چه مزايايي داره براي معمولي ها چي و براي پلاس ها چي
با تشكر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر