همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
پس من نرم پسش بدم؟هیچ مشکلی نداره؟ آخه با قیمت رجین 2 بهم انداخت

باز کردی دستگاه رو ؟
روی کنسول یعنی ریجن رو ندیدی ؟ حواست کجا بود؟
اینجا ایرانه، فروشنده زن هم نیست که بگیم یکی بود با دامن کوتاه یا هرچی ...

اگه باز نکرده باشی میتونی پس بدی، اگه کرده باشی که داستان داری با اون طرف ... اما اگه فاکتور داری که روش زده ریجن ۲، راحت میتونی مساله رو جمع کنی

درضمن طرف ازت دزدی کرده بعد شک داری که پس بدی یا ندی ؟

بزن تو سرش ...
حتی اگه شهر دیگه باشه پس بده ...

دستی دستی داری میگی، تو پاچم گذاشتی...

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
با سلام خدمت دوستان عزیزم به سلامتی استور ps4 درست شد انشالا تا اخر نسل همینطوری بمونه چند صفحه قبل یکی از بچه ها گفته بود کد پلاس وارد کردم ولی نمیدونم چند روز از پلاسم باقی مونده گفتم یه توضیح کوچیکی بدم شاید بدرد کسی بخوره:
settings ,psn, Account information, Servies Lis ,Play station Plus تو این اینجا تاریخ وارد کردن کدهای پلاستون و باقی مونده روزهای پلاستونو میتونید ببینید.موفق باشید

ahba87

کاربر سایت
Jan 9, 2014
7
من 5/6 صفحه پیش فکر کنم گفتم پیگیری میکنم ...
http://forum.bazicenter.com/thread84234/page58/#post3029180

من گزارشی که داده بودم، به من گفتن مشکل رو برطرف کردن، بعضی شهرها شاید کمی دیرتر (ظرف این ۱ هفته( درست بشه که میشه.

فقط اسم شهر ها و ISP هاتون رو بنویسید که تو این هفته آتی پیگیری کنم

برای فیلم و باقی رو نمیتونم قول بدم چون خلاف قوانین جمهوری اسلامی هست ...
ولی سنگ مفت ، گنجشک مفت ... ببینم کاری میشه کرد یا نه ...

این مدت خودم خیلی کار داشتم و دارم و خواهم داشت (کارهای شخصیم)

ولی گفتم کاری ازم بر بیاد برای بچه های سایت ( نه اینجا... همه جا ) پیگیر میشم.

چون اینهم نامه رسمی نداشت و به اشتباه انگولک شده بود برطرف شد، اگه نامه رسمی بود باید با کارهای دیگه میشد کرد.

حالا لطف کنید، لیست ISP هاتون رو هم بزارید.

کسی لازم نیست تشکر کنه یا تو پیغام خصوصی بپرسه برای کجا کار میکنم یا هرچی، کاری که کردم وظیفه بود.

لذت ببرید... Happy gaming!

اگه میشه کسایی هم که وصل شدن بگن که چه ISP داشتن که وصل شدن
بازم میگم کسایی هم که وصل نشدن بگن اسم ISP رو و شهری که هستن..

شاتل-تهران
با همه منم وصل شدم.

a.leomessi

کاربر سایت
Jan 10, 2014
2
سلام به همه دوستان عزیز!
دو تا سوال
یکی اینکه مشکل وصل شدن به psn حل شد؟! (من هنوز ps4 نگرفتم) :d
دومی اینکه من برا share کردن وی پی ان طبق این روشی که گفتین به کنسولم عمل کردم... دیدم وصل نمیشه به اینترنت share کردن وی پی ان رو ول کردم :| خواستم ببینم میشه از همین روش کانکشن اینترنت رو از لپ تاپ به کنسول share کرد یا نه! همونطوری که تو properties کریو اون تیک رو زده بودم اینبار تو پراپرتیز wireless network connections رفتم و اون تیکه رو زدم و local area connections رو انتخاب کردم... ولی کنسول باز هم به اینترنت وصل نمیشد! :| به کابل لن وصل میشد ولی به اینترنت وصل نمیشد! کلی هم از یوتیوب دیدم... ملت همینطوری کانکشن اینترنت رو از لپتاپ به کنسول share کرده بودن و کنسولشون از کانشکن وصل شده به لپ تاپ, به اینترنت وصل میشد ولی مال من نمیشه :| ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست! ♥ :)

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان عزیز!
دو تا سوال
دومی اینکه من برا share کردن وی پی ان طبق این روشی که گفتین به کنسولم عمل کردم... دیدم وصل نمیشه به اینترنت share کردن وی پی ان رو ول کردم :| خواستم ببینم میشه از همین روش کانکشن اینترنت رو از لپ تاپ به کنسول share کرد یا نه! همونطوری که تو properties کریو اون تیک رو زده بودم اینبار تو پراپرتیز wireless network connections رفتم و اون تیکه رو زدم و local area connections رو انتخاب کردم... ولی کنسول باز هم به اینترنت وصل نمیشد! :| به کابل لن وصل میشد ولی به اینترنت وصل نمیشد! کلی هم از یوتیوب دیدم... ملت همینطوری کانکشن اینترنت رو از لپتاپ به کنسول share کرده بودن و کنسولشون از کانشکن وصل شده به لپ تاپ, به اینترنت وصل میشد ولی مال من نمیشه :| ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست! ♥ :)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سیستک تهران مشکل داره استور رو هنوز...

- - -ویرایش - - -

پس چرا من مشکل ندارم تو دانلودش...:d

کجا ؟

سیستک چیه ؟
توضیح بده ...
لطف کن آدرس سایت provider رو بده

با isp تماس گرفتم ظاهرا مشکل از بالاست و معلوم نیست دارن چه گندی به اسم بالا بردن امنیت شبکه و ف.یلت.رینگ میزنن..به این باز موندن استور هم زیاد دل نبندید که به نظرم موقتیه

عزیزم، نگران نباش، دیگه چیزی نمیشه ... یک چیزی میدونم که دارم میگم

۳ صفحه هست دارم هوار میکشم؟

از کدوم شرکت سرویس داری ؟
آیا باز شده یا خیر؟
مرسی

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام به همه دوستان عزیز!
دو تا سوال

:)
ممکنه مشکل از ویندوزت باشه...یسری رو 8 مشکل داشتند ولی رو 7 یا 8.1 مشکلی نبوده....البته اگه بقیه موارد رو رعایت کردی...;)..اگرم نمیشه صبر کن تو این چند روزه همه isp ها رفع ***** بشن شما هم راحت وصل بشی و نیازی به این بساطا نباشه;)

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
اقا تورج گل ، اصلا چرا اینو بسته بودن ؟؟
مگه یه استور چه ضرری میزنه ؟
مثلا سایت استیم چرا *****ه ؟؟
یا مثلا سایت های خبرگزاری گیم ؟؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اقا تورج گل ، اصلا چرا اینو بسته بودن ؟؟
مگه یه استور چه ضرری میزنه ؟
مثلا سایت استیم چرا *****ه ؟؟
یا مثلا سایت های خبرگزاری گیم ؟؟

آرمین جان،

http://forum.bazicenter.com/thread84234/page65/#post3034055

اینجا توضیح دادم کامل که اشتباهی بوده ...
راجع Steam اطلاع ندارم ولی سعی میکنم قبل سفرم، اینو پیگیری کنم، ببینم جریانش چیه ...
سایت های خبری گیم، با حکم قضای بسته شدن، این کاری از من بر نمیاد چون پروسه ای که داره خارج از حیطه کاریمه... چون به اشتباه بسته نشده بوده ...

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
آقا خب یه نفر فرق بین این دو ریجن رو به من بگه تا برا پس دادن یه دلیلی داشته باشم :((

تنها فرقشون توی X/O هست در بازی
در کل تفاوت ریجن 3 با 2 و 1 یکی در پخش فیلم هست که باید ریجن فیلم با دستگاهت یکی باشه یکی هم همین فرق X/O توی منو هست
هیچ فرق دیگه ای باهم ندارن در موارد دیگه

bazicenter1

کاربر سایت
Nov 16, 2012
18
سلام به همگی دیروز دستگاه منم رسید ...

این کد پلاسو که خودش داده میزنم میگه ویزا کارت بده ...؟ سایتی بود که گذاشته بودین پیداش نکردم

من دستگاهم ریجن 1 بود روز اول 7 ساعت کلا روشن بود مشکلی براش پیش نیوممد یعنی خیالم راحت ؟

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
سلام به همگی دیروز دستگاه منم رسید ...

این کد پلاسو که خودش داده میزنم میگه ویزا کارت بده ...؟ سایتی بود که گذاشته بودین پیداش نکردم

من دستگاهم ریجن 1 بود روز اول 7 ساعت کلا روشن بود مشکلی براش پیش نیوممد یعنی خیالم راحت ؟

مبارک باشه.یه سایت هست میشه ویزا کارت مجازی درست کرد.بگردی پیداش میکنی.نه دیگه.برا شما مشکلی نداره.با خیال راحت استفاده کنید

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

bazicenter1

کاربر سایت
Nov 16, 2012
18
مبارک باشه.یه سایت هست میشه ویزا کارت مجازی درست کرد.بگردی پیداش میکنی.نه دیگه.برا شما مشکلی نداره.با خیال راحت استفاده کنید

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

والا هرچی میگردم پیدا نمیکنم همون سایتی مه بچه گذاشته بودن همه مشخصاتو داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر