همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
سلام دوستان
یه سوال
این اکنت پلاسی که همراه با کنسول یا بعضی از بازی ها هست به صورت کده؟
اگد کد هست فقط روی اکانت همون ریجن بازی فعال میشه؟
یعنی اگر کنسول یا بازی ریجن ۲ بگیریم ولی اکانتمون مال آمریکا باشه میشه از کد پلاس اون استفاده کرد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
یه سوال
این اکنت پلاسی که همراه با کنسول یا بعضی از بازی ها هست به صورت کده؟
اگد کد هست فقط روی اکانت همون ریجن بازی فعال میشه؟
یعنی اگر کنسول یا بازی ریجن ۲ بگیریم ولی اکانتمون مال آمریکا باشه میشه از کد پلاس اون استفاده کرد؟
اون اکانت پلاس که رو کنسول هست نمیشه استفاده کرد چون ویزا کارت اینا میخواد
باید اون کد پلاس با اکانت هم ریجن هم حتی هم کشور باشه مثلا جفتشون واسه یه کشور باشن البته میشه یه اکانت دیگه ساخت زد تو اون و بازیو با یه اکانت دیگه انجام داد

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
یه جوون بیاد بگه کسایی که میخوان 1 بازی رو 2 نفری بخرن شرایطشون چجوریه و چکار باید بکنن؟ لطفا یه توضیح کامل بدید:">
مثال شما با اکانت خودت یه بازی گرفتی بعد میخوای با دوستت شیر کنی بعد که نفر دوم همون دوستت بازی رو دانلود کرد نمیتونه با اکانت خودش بازی کنه باید با اکانت شما همون اکانتی که بازی باهاش خریده شده بازی کنه و تروفی بگیره ، همزمان هم نمیتونین با اون اکانت بازی کنین فقط یک نفرتون میتونه آنلاین باشه باید زمان بندی کنین برای بازی کردن 8-| !
میتونی بازی یا DLC رو بین 100 نفر شیر کنی ولی فقط با همون اکانت میشه ازش استفاده کرد
به زبون ساده گفتم امیدوارم مفید باشه :d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
^^^^^
ممنون بابت راهنماییت!
پس یکاری میکنیم که به مشکل برنخوریم:d: یه اکانت فقط برای خرید میسازیم! انلاین بودنشم که هزینش یه sms که انلاین نشه طرف:d تروفیم که اهلش نیستیم خوشبختانه#:-s

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
مثال شما با اکانت خودت یه بازی گرفتی بعد میخوای با دوستت شیر کنی بعد که نفر دوم همون دوستت بازی رو دانلود کرد نمیتونه با اکانت خودش بازی کنه باید با اکانت شما همون اکانتی که بازی باهاش خریده شده بازی کنه و تروفی بگیره ، همزمان هم نمیتونین با اون اکانت بازی کنین فقط یک نفرتون میتونه آنلاین باشه باید زمان بندی کنین برای بازی کردن 8-| !
میتونی بازی یا DLC رو بین 100 نفر شیر کنی ولی فقط با همون اکانت میشه ازش استفاده کرد
یعنی حتی اگه مثلا یه اکانت دوم رو کنسول داشته باشیم که رو اون بازی خریده بشه ، فقط رو همون اکانت میشه از بازی تروفی گرفت ... رو اکانت اصلی نمیشه ! درسته ؟
چه مذخرف شده این مورد /:)

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
سلام دوستان یه سوال رو پی اس3 میشد یک اکانت رو دودسگا اکتیو کرد و همزمان بعد از دانلود با اکانت خودم بازی کنم
رو پلی 4 هم میشه لطفا اساتید راهنماییم کنن که خیلی مهمه؟؟؟#-o

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان یه سوال رو پی اس3 میشد یک اکانت رو دودسگا اکتیو کرد و همزمان بعد از دانلود با اکانت خودم بازی کنم
رو پلی 4 هم میشه لطفا اساتید راهنماییم کنن که خیلی مهمه؟؟؟#-o
:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
یعنی حتی اگه مثلا یه اکانت دوم رو کنسول داشته باشیم که رو اون بازی خریده بشه ، فقط رو همون اکانت میشه از بازی تروفی گرفت ... رو اکانت اصلی نمیشه ! درسته ؟
چه مذخرف شده این مورد /:)
چرا روی کنسول خودت با هر چند تا اکانت بخوای میشه اگه برای کسی شیر کنی نمیشه چون اون یه کنسول دیگه است و مال خودت نیست ! :d

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
اساتید، این پلاس دیگه چیه؟ وقتی میزنم مولتی پلیر ، میگه باید پلاس هم داشته باشی. مگه واسه انلاین زدن باید واسه پلاس هم پول بدی؟ آخه تو کامپیوتر که بازی میکردم ازین حرفا نبود . واسه آنلاین بازی کردن نیاز به پول نداشت. چجوری پلاس بخرم. لطفا راهنمایی کنین.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
چرا روی کنسول خودت با هر چند تا اکانت بخوای میشه اگه برای کسی شیر کنی نمیشه چون اون یه کنسول دیگه است و مال خودت نیست ! :d

یعنی اولین کنسولی که روش اکتیو می شه رو به عنوان کنسول اول می شناسه اینجوری که خیلی بدجوره خداییش!!! حتی واسه dlc هم همینجوره ؟؟ من تمام بازیهامو می خواستم دیجیتال با دوستم بگیرم چون نت سرعت بالا ترافیک نامحدود داشتیم واسه دانلودشون مشکل نداشتیم!!!!

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اساتید، این پلاس دیگه چیه؟ وقتی میزنم مولتی پلیر ، میگه باید پلاس هم داشته باشی. مگه واسه انلاین زدن باید واسه پلاس هم پول بدی؟ آخه تو کامپیوتر که بازی میکردم ازین حرفا نبود . واسه آنلاین بازی کردن نیاز به پول نداشت. چجوری پلاس بخرم. لطفا راهنمایی کنین.

وقتی میخری یه ماه پلاس رایگان داره. باید وارد کنی.
بعد یه ماه دیگه باید پلاس بخری تا بتونی بازی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر