همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
:-/بچه ها یک سوال اگه من اکانت اماراتم را به عنوان primary بزارم بعدا مثلا با اکانت usیه گیمی بخرم از استور us میتونم تو اکانت پریمری باش بازی کنم؟؟؟
یا حتما باید با اکانت پریمریه یعنی امارات بخرم؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
:| صبر کردنه؟
باشه صبر کنید تا زیر پاتون علف سبز شه
استور استیم ***** شد کسی رفت اعتراض کنه؟ اینا میبینن کسی جیکش در نمیاد دارن نمه نمه میان جلو

- - -ویرایش - - -

اینم با شیلتر فرقی نداره دیگه

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال با این وضعیتی که پیش اومده به اکانت میشه sign in شد؟ و فقط مشکل استوره؟ و اینکه آپدیت ها هم مشکلی ندارن؟
شما فراموش كردي كجا زندگي ميكني؟
اولا پشتيباني ISP ها اكثرا هيچي نميفهمن ، صحبت كردن باهاشون فقط وقت تلف كردنه، دوما همين چند وقت پيش كلي امضا كردند براي رئيس جمهور فرستادند تاپيكشم زده بودند اينجا ،كي اهميت داد؟ خلاصه اين كارا بيهودس . ميخوايد هر روز زنگ بزنيد ISP هيچكس اهميت نميده.
تا خودشون پورت هايي كه دستكاري كردن نخوان درست كنن هيچ اتفاقي نميوفته.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
شما فراموش كردي كجا زندگي ميكني؟
اولا پشتيباني ISP ها اكثرا هيچي نميفهمن ، صحبت كردن باهاشون فقط وقت تلف كردنه، دوما همين چند وقت پيش كلي امضا كردند براي رئيس جمهور فرستادند تاپيكشم زده بودند اينجا ،كي اهميت داد؟ خلاصه اين كارا بيهودس . ميخوايد هر روز زنگ بزنيد ISP هيچكس اهميت نميده.
تا خودشون پورت هايي كه دستكاري كردن نخوان درست كنن هيچ اتفاقي نميوفته.
سخت در اشتباهی

- - -ویرایش - - -

dg amalan be sakhti mitunam hatta bf4 bazi konam.

- - -ویرایش - - -

lol 2gb 15hrs LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
بچه ها من که با ps3 تو کف استور موندم.شماها چطور؟وارد میشید.اکانتم اروپاست.میترسم واسه ps4 هم همین قضیه پابرجا باشه؟
اینقدر پول بازی بدی آخرم نتونی مولتی بزنی؟؟؟؟؟:((

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
Man hich mooshkeli ba sign in kardan va multi dar hale hazer nadaram alaki jav nadin hich mooshkeli nist faghat store nemishe raft ke ba pc be rahati mishe kharid konin man va 3-4 ta az bache ha alan bf4 ,kill zone darim bazi mikonim
hame mooshkelat store ham vase ****** shodan ssl bekhatere wechat hast.
Na sony iran tahrim karde na ina bekhatere 4 ta telephone isp o port o ina baz mikonan
faghat ba pc ye bar sign konin hale

من با استور پی سی خرید کردم. اما چرا با دستگاه وصل میشم تو اد لیست دانلود هام نمیاد؟ سیگن این هم کردم باهاش. اگه راهی داره راهنمایی کنید پس.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
:-/بچه ها یک سوال اگه من اکانت اماراتم را به عنوان primary بزارم بعدا مثلا با اکانت usیه گیمی بخرم از استور us میتونم تو اکانت پریمری باش بازی کنم؟؟؟
یا حتما باید با اکانت پریمریه یعنی امارات بخرم؟
اکانته Primary هست که برای دیگر اکانتها شیر میکنه فکر کنم !
مثلا plus آنیا رو بین اکانتهای که توی دستگاه هستن share میکنه
نمیدونم اگر از اکانته دیگه sub account چیزی بخری روی primary هم میاد یا نه
باتوجه به FAQ خوده سونی.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اکانته Primary هست که برای دیگر اکانتها شیر میکنه فکر کنم !
مثلا plus آنیا رو بین اکانتهای که توی دستگاه هستن share میکنه
نمیدونم اگر از اکانته دیگه sub account چیزی بخری روی primary هم میاد یا نه
باتوجه به FAQ خوده سونی.

من حقیقت از اصطلاحات رایج سر در نمیارم. من ساده ازتون می پرسم ببینین درست متوجه شدم یا نه؟
یعنی من از استور پی سی با اکانتم خرید کردم(نوع اکانتم فری هست صددرصد .چند سال قبل ساختم بدون پرداخت هزینه به پی اس ان.الان هم نمیدونم پولی شده اکانت ها یا نه . )یعنی با این نوع اکانت امکان خرید به این شکل نیست؟ یا منظورتون اینه که من خرید کردم برای اکانت های دیگه میره برا دانلود فری. از پسوردم که اطمینان دارم دست کسی نیست. به هر حال یه راهنمایی کوچولو نیازمه . الان اصلا باید چیکار کنم از استور پی سی خرید موفق برا دستگاه داشته باشم؟(باید از قسمت ژلی 3 می پرسیدم سوالم رو.اشتباه زدم اینجا به هر حال دوستان میدونستن راهنمایی کنن.تشکر)

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
من با استور پی سی خرید کردم. اما چرا با دستگاه وصل میشم تو اد لیست دانلود هام نمیاد؟ سیگن این هم کردم باهاش. اگه راهی داره راهنمایی کنید پس.

امید جان مشکلت کجاست دقیقا؟؟؟اول باید کامپیوتر و دستگاه با هم وصل باشن به اینترنت و هر دو روشن...بعد تو استوری خرید میکنی و خرید رو تموم میکنی(یه فاکتور مانندی نشونت میده)بعد محصول خریداری شدت به لیست دانلود هات اضافه شده که باید ببینیش اگه نبود خریدت رو کامل نکردی.بعد جلوش زده دانلود برای ps4 اون رو کلیک کن میره تو queue و بهت میگه که منتظر باشی.اون وقت اتوماتیک تو ps4 دانلود میشه.(البته هم تو کامپیوتر و هم تو ps4 به psn با اکانتت sign شده باشی و لازم به ذکره که هر دو وسیله باید به اینترنت وصل باشن)
اگه باز مشکلی داشتی بگو هستم در خدمتت البته با اجازه از اساتید سایت.
انشاالله که مشکلت حل بشه از کنسولت لذت ببری....

- - -ویرایش - - -

بچه ها من که با ps3 تو کف استور موندم.شماها چطور؟وارد میشید.اکانتم اروپاست.میترسم واسه ps4 هم همین قضیه پابرجا باشه؟
اینقدر پول بازی بدی آخرم نتونی مولتی بزنی؟؟؟؟؟:((

دوست عزیز ps4 هم همینطوره.کلا از کار افتادن فقط ریموت سرور کار میکنه که میشه با اینترنت بین دستگاه ها چند تصویری کرد(همون موبایل و ویتا) و این عمل ارسال که با کامپیوتر بخری و با دستگاه دانلود کنی.دقیقا هم معلوم نیست که بسته شدن از طرف ایرانه یا خود سونی...ولی فعلا بسته شدن دیگه....البته میشه با روش های دیگه وصل شد ولی هر 1 الی 2 دقیقه قطع میشه بعد دوباره وصل میشه که فقط به درد کسایی میخوره که اولین بار دستگاه رو خریدن با psn ساین بشن و بتونن اپدیت ها رو دریافت کنن.وگرنه برای انلاین که نمیشه....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من حقیقت از اصطلاحات رایج سر در نمیارم. من ساده ازتون می پرسم ببینین درست متوجه شدم یا نه؟
یعنی من از استور پی سی با اکانتم خرید کردم(نوع اکانتم فری هست صددرصد .چند سال قبل ساختم بدون پرداخت هزینه به پی اس ان.الان هم نمیدونم پولی شده اکانت ها یا نه . )یعنی با این نوع اکانت امکان خرید به این شکل نیست؟ یا منظورتون اینه که من خرید کردم برای اکانت های دیگه میره برا دانلود فری. از پسوردم که اطمینان دارم دست کسی نیست. به هر حال یه راهنمایی کوچولو نیازمه . الان اصلا باید چیکار کنم از استور پی سی خرید موفق برا دستگاه داشته باشم؟(باید از قسمت ژلی 3 می پرسیدم سوالم رو.اشتباه زدم اینجا به هر حال دوستان میدونستن راهنمایی کنن.تشکر)
امکان خرید با هر نوع اکانتی وجود داره. PSN همچنان یک سرویس مجانی هست منتها فقط جهت بازی کردن بازیهای انلاین در Ps4 نیاز به پرداخت حقه عضویت plus هست .
هر خریدی انجام بشه توی download list هست.

- - -ویرایش - - -

آیا امکان اتصال ps3 یا ps4 به لپ تاپ با وایرلس و استفاده از اینترنتی که لپ تاپ با اترنت داره وجود داره؟
Hot spot میشه مشکلی نیست. من با Ps4 به گوشیم وصل شدم .
Ps4 نمیشه به چیزی اصلا متصل کرد ! هیچی ساپورت نمیکنه.
از طریقه کابل هم مشکلی نداره ( مستقیم از روتر یا مودم )
share رو به صورت مستقیم و با اتصال نمیشه گرفت از لپتاپ
این جوابهای برای Ps4 هست در مورده 3 نمیدونم !

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان تو ps4 میشه مثلا پریمیوم بتل ۴ رو ۲ نفری با هم بخریم یا بهترش ۱ نفر بخره ۲ نفر استفاده کنن مثل x360 که لایسنس ترانسفر میکردیم؟

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
دوستان من نميوتنم sign in بشم الان شما هم اين مشكل دارين؟؟ از سمت خودشون فكركنم
اره دوست منم تو انگلیس همین الان این مشکل و داره صبر کن بیزی ان :D درست میشه رفتیم reso gunبزنیم با دوستمون رفت تو پاچمون :D

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
آقا کی بتل 4 رو بازی کرد؟... وضع سروراش چطوریه؟:)
من 512 مخابرات دارم. عوض کنم1 مگ بگیرم به نظرتون میتونم آنلاین بتل4 بازی کنم؟ چون حقیقتا خیلی عاشقش شدم!:((

بعد الان من چند تا پست خوندم نفهمیدم.... چطوریه بازی آنلاین میشه انجام داد؟ فقط به استور وصل نمیشه؟ بعد اگه psn کارت بگیریم باید چجوری تو استوری که بسته است sign in بشیم و مبلغ و بریزیم؟:|.... امکان داره یک انسان شرافت مند کلا این ماجرا رو برام توضیح بده؟ :x:d:-s

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آقا کی بتل 4 رو بازی کرد؟... وضع سروراش چطوریه؟:)
من 512 مخابرات دارم. عوض کنم1 مگ بگیرم به نظرتون میتونم آنلاین بتل4 بازی کنم؟ چون حقیقتا خیلی عاشقش شدم!:((

بعد الان من چند تا پست خوندم نفهمیدم.... چطوریه بازی آنلاین میشه انجام داد؟ فقط به استور وصل نمیشه؟ بعد اگه psn کارت بگیریم باید چجوری تو استوری که بسته است sign in بشیم و مبلغ و بریزیم؟:|.... امکان داره یک انسان شرافت مند کلا این ماجرا رو برام توضیح بده؟ :x:d:-s
سروهاش بد نیست اما تو گیما پور جمعیت ۶۶تایی که با این اینترنت زغالی لاگ بیداد میکنه ـ/استور فعلا مسدؤده با قند شکن باید بری
استور را میشه راحت با pcبری و کدتا وارد کنی:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر