همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

چرا نگفته بودید PLAYSTATION STAR جایزه میده ؟ امروز برای من یه ایمیل اومده بود که باید با شرایط جدید سرویس موافقت کنید منم شانسی وار شدم دیدم میتونم اندازه ی 15 دلار جایزه بگیرم که در کمال تعجب به والتم اضافه شد

چرا نگفته بودید PLAYSTATION STAR جایزه میده ؟ امروز برای من یه ایمیل اومده بود که باید با شرایط جدید سرویس موافقت کنید منم شانسی وار شدم دیدم میتونم اندازه ی 15 دلار جایزه بگیرم که در کمال تعجب به والتم اضافه شد
روش کار چطوریه؟
منم فکر کنم بتونم
چندتا بازی خریدم فقط این ماه
صد و خورده ای هم پلت دارم

روش کار چطوریه؟
منم فکر کنم بتونم
چندتا بازی خریدم فقط این ماه
صد و خورده ای هم پلت دارم
با اپ وارد بخش play station stars بشو اونجا مینویسه چند تا پوینت داری مثلا من که از زمان ps4 این اکانت رو دارم 4700 تا داشتم کار خاصی هم نکرده بودم بعد تو قسمت rewards به ازای هر 1250 امتیاز 5 دلار بهت میده یا مثلا اگه 17000 تا داشته باشی میتونی stellar blade رو بگیری یه سری ماموریت هم داره که اگه انجام بدی بهت پوینت میده

با اپ وارد بخش play station stars بشو اونجا مینویسه چند تا پوینت داری مثلا من که از زمان ps4 این اکانت رو دارم 4700 تا داشتم کار خاصی هم نکرده بودم بعد تو قسمت rewards به ازای هر 1250 امتیاز 5 دلار بهت میده یا مثلا اگه 17000 تا داشته باشی میتونی stellar blade رو بگیری یه سری ماموریت هم داره که اگه انجام بدی بهت پوینت میده
سلام ممنون، رفتم دیدم، برام صفر پوینت نشون میده، در حالی که این اکانت رو از زمان ps3 دارم و کلی هم بازی خریدم,
کاری باید بکنم تا امتیاز ها رو سینک کنه یا چی؟

سلام ممنون، رفتم دیدم، برام صفر پوینت نشون میده، در حالی که این اکانت رو از زمان ps3 دارم و کلی هم بازی خریدم,
کاری باید بکنم تا امتیاز ها رو سینک کنه یا چی؟
فکر میکنم خودت باید عضو این سیستم میشدی اینطوری نیست که اتوماتیک همه رو عضو کرده باشه
اصلا دلیل اینکه یه سری از بچه ها خیلی اصرار داشتن وارد اپ یا سایت بشن همین بخش بود

سلام
دوستان من اكانت تركيه دارم ميخام ١ سال ديگه تمديدش كنم با ويزا كارت تركيه
ولي مشكل اينجاست كه از ايران اطلاعات كه وارد ميكنم مرحله اخر كه ميخام پرداخت كنم ارور ميده
قندشكنم المان هست
تايم گوشي هم ميزارم المان
پلي استيشن اپ رو كلير كش ميزنم
بازم فايده نداره!
چه راه حلي پيشنهاد ميدين ؟

درود . دوستان من میتونم گیمی که از PSN پیش خرید کردمو ریفاند کنم ؟ COD black ops 6 رو گرفتم و می‌خوام ریفاندش کنم . طبق چیزی که تو خود سایت سونی نوشته گیمای پیش خرید شده رو قبل از رلیز یا بعد از رلیز تا 14 روز میشه ریفاند کرد ( به شرطی که دانلود یا استریم نشده باشه ) . با ساپورت سونی صحبت کنم بدون مشکل انجام میدن برام ؟ ایرانی بودنمون مسأله ای نیست ؟
اگر کسی تجربه این کارو داشته راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام
دوستان من اكانت تركيه دارم ميخام ١ سال ديگه تمديدش كنم با ويزا كارت تركيه
ولي مشكل اينجاست كه از ايران اطلاعات كه وارد ميكنم مرحله اخر كه ميخام پرداخت كنم ارور ميده
قندشكنم المان هست
تايم گوشي هم ميزارم المان
پلي استيشن اپ رو كلير كش ميزنم
بازم فايده نداره!
چه راه حلي پيشنهاد ميدين ؟
دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم یک نفر مستقیماً از خود ترکیه باید براتون انجام بده . با قند شکن و ... امکانش نیست . فکر کنم شاپ ها بتونن انجام بدن براتون .

• Like
Reactions: MrElectricWizard
درود . دوستان من میتونم گیمی که از PSN پیش خرید کردمو ریفاند کنم ؟ COD black ops 6 رو گرفتم و می‌خوام ریفاندش کنم . طبق چیزی که تو خود سایت سونی نوشته گیمای پیش خرید شده رو قبل از رلیز یا بعد از رلیز تا 14 روز میشه ریفاند کرد ( به شرطی که دانلود یا استریم نشده باشه ) . با ساپورت سونی صحبت کنم بدون مشکل انجام میدن برام ؟ ایرانی بودنمون مسأله ای نیست ؟
اگر کسی تجربه این کارو داشته راهنمایی کنه ممنون میشم.

دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم یک نفر مستقیماً از خود ترکیه باید براتون انجام بده . با قند شکن و ... امکانش نیست . فکر کنم شاپ ها بتونن انجام بدن براتون .
تا 14 روز بعدو نمیدونم ولی سال پیش یه بازیو پیش خرید کردم یه روز قبل از ریلیز رسمی کنسل کردم و سریع پولش برگشت تو حساب psn ـم. فقط قند شکنو مطمئن شدم برای صحبت با پشتیبانی لوکیشن اکانتم باشه (آمریکا)

پ.ن: برا محکم کاری پیاز داغشم زیاد کردم که داداش کوچیکه ای که ندارم اشتباهی دستش خورده بازیو پری اوردر کرده :D

دوستان یه سوال
من یه بازی رو روی اکانت آمریکا نسخه دیلاکس خریدم (astro bot) ولی میخوام روی اکانت ترکیه‌ام بازی بکنمش، آیتم ها و خصوصیات نسخه دیلاکس توی اکانت ترکیه قابل استفاده هست؟؟؟

سلام
من حدودا یک هفتس که یه مشکل خیلی اعصاب خرد کن پیدا کردم.
Verification code برام ارسال نمیشه اصلا، ولی اکانتم هم هک نشده، چون وقتی میخام پسورد اکانتم رو تغییر بدم، شماره موبایلم همون شماره موبایل خودمه، و اینکه متاسفانه بک آپ کدها رو هم ندارم!
ولی هم به موبایل و ایمیلی که اکانتم ثبت شده دسترسی کامل دارم، کسی میدونه چجوری میشه برگردونید اکانت رو؟ این ساپورت پلی استیشن هم که فاجعس! به بات هستش که اصلا جواب درست و حسابی نمیده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or