همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام
من حدودا یک هفتس که یه مشکل خیلی اعصاب خرد کن پیدا کردم.
Verification code برام ارسال نمیشه اصلا، ولی اکانتم هم هک نشده، چون وقتی میخام پسورد اکانتم رو تغییر بدم، شماره موبایلم همون شماره موبایل خودمه، و اینکه متاسفانه بک آپ کدها رو هم ندارم!
ولی هم به موبایل و ایمیلی که اکانتم ثبت شده دسترسی کامل دارم، کسی میدونه چجوری میشه برگردونید اکانت رو؟ این ساپورت پلی استیشن هم که فاجعس! به بات هستش که اصلا جواب درست و حسابی نمیده.
کسی این مشکل رو نداشته؟ اکانتم ترکیه هستش و به ساپورت کاستومر امریکا هم تماس گرفتم و گفتن باید با ترکیه تماس بگیری! اصلا نمیتونم SIGN-in بشم از ۱۰ روز پیش تا الان.
شماره موبایلم هم درسته و ایمیل هم درسته، مسیج اصلا برام نمیاد که بخام وارد کنم.

سلام
کسی این مشکل رو نداشته؟ اکانتم ترکیه هستش و به ساپورت کاستومر امریکا هم تماس گرفتم و گفتن باید با ترکیه تماس بگیری! اصلا نمیتونم SIGN-in بشم از ۱۰ روز پیش تا الان.
شماره موبایلم هم درسته و ایمیل هم درسته، مسیج اصلا برام نمیاد که بخام وارد کنم.
سلام
هنوز نتونستم وارد اکانتم بشم، چون هیچ verification code نمیاد به موبایلم، تایم زون گوشی و پلی استیشنم رو هم به تایم زون استانبول تغییر دادم و با vpn انجام دادم ولی بازم مسیج نمیاد به گوشیم! واقعا کلافه کننده شده، کسی راه حلی نداره؟

سلام

سلام
هنوز نتونستم وارد اکانتم بشم، چون هیچ verification code نمیاد به موبایلم، تایم زون گوشی و پلی استیشنم رو هم به تایم زون استانبول تغییر دادم و با vpn انجام دادم ولی بازم مسیج نمیاد به گوشیم! واقعا کلافه کننده شده، کسی راه حلی نداره؟
مشکل اومدن کد sms از طرف ایرانه که بسته شده
فک کنم کاربر layken هم همچین مشکلی داشت یه سرچی کن
احتمالا باید با ساپورت صحبت کنی

سلام

سلام
سلام
پشتیبانی سونی رباته لامصب حی تکرار هم می‌کنه و ربطی به حرفات نداره که چی می‌نویسی براش!
منم یک اکانت داشتم قدیمی بود مال ۲۰۱۰ که کد نمیومد براش ! دیگه انواع کارارو انجام دادم که شانسی کد اومد !
حالا شاید این حرکت برای شما جواب بده یا خیر ( شاید این حرکت مسخره بنظر بیاد )
با اون شماره که کد براش میاد ،تو واتس اپ ثبت نام کن یا تلگرام ! بذار برات کد بفرستن
وقتی برات اومد شما اقدام کن برای کد سمت سونی ( البته بگم چند بار تست کردم تا جواب گرفتم ! ) بنظرم اگر کد رو تحویل گرفتی آپشن کد ۲ عامل رو تغییر بده رو اون برنامه Authenticator خیلی بهتره .
امیدوارم بتونی جواب بگیری

• Like
Reactions: tboy2022 and M6631
من تو خود سایت پلی استیشنم نمیتونم لاگین کنم این ارور رو میده :
.The sign-in ID (email adress) or password you entered isn't correct, or you might need to reset your password for security reasons
مطمئنم ایمیلو پسوردی که میزنمم درسته و از یکی دو هفته پیش که وصل شدن چالشی شده اینجوری شده تو ps app هم همین ارور رو میده
موندم چیکار کنم
میترسم پسوردم ریست کنم باز مشکل پیش بیاد

سلام

سلام
two step verification رو فعال کردین ؟

دوستان من تا هفته پیش راحت با کابل لن psx رو به ps5 وصل می کردم اما الان نمی دونم چرا نمیشه!!! ممنون میشم کمک کنید مستقیم بدون لن به هات اسپات گوشی وصل میشه ولی زمانی که هات اسپات گوشی رو به psx لپتاپ و ps5 وصل می کنم اتصال برقرار نمیشه (میگه که کابل وصل هست اما در هنگام اتصال از هیچکدوم از مراحل wired lan و internet connection نمی‌گذره)

با دو تا لپتاپ هم امتحان کردم نشد!؟ چه احتمالاتی وجود داره!؟ dns اصلا ربطی داره چون نزدم

• Angry
Reactions: rahmanshahi
من یه کنسول جدید خریدم، به نت وصل میشه ولی وقتی میخوام ساین این کنم میگه باید آپدیت بشه دستگاه، وقتی continue میکنم که آپدیت انجام‌ نمیشه و ایراد کانکشن میگیره.
مشکل از چیه؟
خیلی وقته بازی نکردم و آنلاین نشدم و در جریان نیستم

من یه کنسول جدید خریدم، به نت وصل میشه ولی وقتی میخوام ساین این کنم میگه باید آپدیت بشه دستگاه، وقتی continue میکنم که آپدیت انجام‌ نمیشه و ایراد کانکشن میگیره.
مشکل از چیه؟
خیلی وقته بازی نکردم و آنلاین نشدم و در جریان نیستم
اینترنت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or