همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام دوستان الان پسورد از توی ps5 عوض کردم کد 2-step یا همون رمز دوم میخواد که میاد رو مبایل اما هیچی پیامی برام نمیاد چیکار کنم خواهشنا کمک کنید

سلام دوستان الان پسورد از توی ps5 عوض کردم کد 2-step یا همون رمز دوم میخواد که میاد رو مبایل اما هیچی پیامی برام نمیاد چیکار کنم خواهشنا کمک کنید
تایم زون رو بزار رو تایم اکانتت
کلیر کش و دیتا بزن اپ رو.

درست میشه
اگه رمز و چند بار اشتباه زدی باید ریست پسوورد بزنی.

سلام دوستان
من امروز کنسول رو روشن کردم اکانت من خود به خود خارج شده بود به نظرتون علتش میتونه اپدیت سیستم کنسول باشه ؟ چون اپدیت جدید اومده و من الان اپدیت کردم

درست میشه
تایم کنسول رو درست کردم بعدش زدم رمز دوم اومد روی مبایل وارد کردم خدا رو شکر درست شد

درست میشه

سلام. من از روی PC میخام وصل بشم. فایرفاکس را نصب و کلیر کش کردم Time zone را هم گذاشتم روی آمریکا بازم ارور میده.

ویرایش : حل شد

آخرین ویرایش:
  • Sad
Reactions: Rezahajizadegan
سلام و درود
من اکانت رجین ترکیه دارم
حالا میخوام شارژ کنم و بازی بخرم
اگه شارژ کنم موقع خرید خطا نمیده. یا پیمنت متد نمیخواد ( برا پلاس میخواد میدونم) برا بازی رو میپرسم

نمیدونم خبر دارید یا نه
Ea play تخفیف خورده و تا ۱۵ اگوست اشتراک یک ماهه رو به قیمت یک دلار میتونید تهیه کنید.
برای کسایی مثل من که بازی های اخیر ea مثل استاروارز رو بازی نکردن خیلی خوبه.
اطلاع داری چه بازی هایی داخلشه؟

نمیدونم خبر دارید یا نه
Ea play تخفیف خورده و تا ۱۵ اگوست اشتراک یک ماهه رو به قیمت یک دلار میتونید تهیه کنید.
برای کسایی مثل من که بازی های اخیر ea مثل استاروارز رو بازی نکردن خیلی خوبه.

چقدر عجیب که کردیت کارت نمیخواست! یادمه همیشه وقتی یک دلار میشد کردیت کارت میخواست! بریم واسه دد اسپیس ریمیک و جدای سوروایور :D مرسی بابت اطلاع‌رسانی. فقط دوستان حتما حواستون باشه وقتی خریدید، برید از داخل ستینگ کنسول بخش سابسکریپشن، کنسل کنیدش که ماه بعد به صورت خودکار تمدید نکنه.

اطلاع داری چه بازی هایی داخلشه؟

All EA Play Games on PS5, PS4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or