همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,668
نام
Alireza
کاشف به عمل اومده که
سونی ۱ماه قبل یکی از سرور های خاورمیانش رو بسته
و انگار ۳ هفته ای میشه از سرور های گوگل تو این مناطق استفاده میکنه و خب مارو هم گوگل تحریم کرده (کد ۴۰۳) و به همین علت این ارور پیش اومده
حالا اینو من شنیدم و راست و دروغش رو هنوز نمیدووم، ولی احتمالش زیاده اینطوری بشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
این قضیه به خیلی قبل تر از یه ماه پیش برمیگرده. من سه چهار ماه پیش که گوشیمو عوض کردم سر همین ارور برای لاگین کردن تو اپ مشکل داشتم، آخرم با چندین بار سوییچ کردن بین نت خونه و نت های سیمکارتام موفق شدم لاگین کنم.

• Like
Reactions: Persona.Q

alireza yellow

کاربر سایت
Sep 1, 2022
129
کسی میتونه توضیح بده ؟ چه طور ممکن هست از سایت یا ps app حتی با ف..ر شکن هم نشه وصل شد ؟ حالا میگیم اینترنت ما ایراد داره یا سونی مارو تحریم کرده ولی با IP کشور دیگه چرا وصل نمیشه ؟

یعنی ممکن هست ps app تشخیص بده ما از vpn استفاده میکنیم و از وصل شدن ما جلوگیری کنن ؟

وضع خود کنسول چه طور هست ؟ میشه به راحتی اکانت رو وارد کرد ؟

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,384
نام
یونس
کسی میتونه توضیح بده ؟ چه طور ممکن هست از سایت یا ps app حتی با ف..ر شکن هم نشه وصل شد ؟ حالا میگیم اینترنت ما ایراد داره یا سونی مارو تحریم کرده ولی با IP کشور دیگه چرا وصل نمیشه ؟

یعنی ممکن هست ps app تشخیص بده ما از vpn استفاده میکنیم و از وصل شدن ما جلوگیری کنن ؟

وضع خود کنسول چه طور هست ؟ میشه به راحتی اکانت رو وارد کرد ؟
چیزی که من فهمیدم اینه سونی ی سیستم جلوگیری از کرک اکانت داره اگه چند بار لاگین ناموفق داشته باشی دیگه روی اون دیوایس نمیزاره لاگین بشی تا ی مدتی حتی با عوض کردن ای پی
هم ای پی هم مشخصات دیوایس رو در نظر میگیره
داستان درست کرده...

• Like
Reactions: alireza yellow

alireza yellow

کاربر سایت
Sep 1, 2022
129
چیزی که من فهمیدم اینه سونی ی سیستم جلوگیری از کرک اکانت داره اگه چند بار لاگین ناموفق داشته باشی دیگه روی اون دیوایس نمیزاره لاگین بشی تا ی مدتی حتی با عوض کردن ای پی
هم ای پی هم مشخصات دیوایس رو در نظر میگیره
داستان درست کرده...
اره با عقل جور در میاد . البته اینترنت ما هم مشکل ساز هست اگه یه اینترنت درست حسابی داشتیم همون اولین بار لاگین میشد
فقط خدا کنه سونی به سرش نزنه چنین قانونی رو برا کنسول بیاره چرا که امکان نداره مدت طولانی مشکل وصل نشدن نداشته باشیم و تقریبا همه ی ما تو یه مدت زمان کوتاه چندین بار دی ان اس و اینترنت مختلف استفاده میکنیم

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,767
من به سایت وصل میشدم در اصل اکانت من رو میشناخت و خود به خود لاگین میکردم خواستم به خاطر بچه ها از نو لاگین کنم که به فاج رفتم. امان از دست شما و فردین بازی های من. :))
بچه ها یه سوال میپرسم که خیلی مهم هست. این ps star که گفتید گیفت کارت میده فقط و فقط روی اپ و سایت کار میکنه؟ یا روی کنسول هم کار میکنه؟
جواب این سوال رو بدید مهم هست

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,767
من به سایت وصل میشدم در اصل اکانت من رو میشناخت و خود به خود لاگین میکردم خواستم به خاطر بچه ها از نو لاگین کنم که به فاج رفتم. امان از دست شما و فردین بازی های من. :))
بچه ها یه سوال میپرسم که خیلی مهم هست. این ps star که گفتید گیفت کارت میده فقط و فقط روی اپ و سایت کار میکنه؟ یا روی کنسول هم کار میکنه؟
یکی جواب بده ساز و کار playstation stars رو بگه

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,767
فقط روی اکانت های ریجن آمریکا وجود داره و با کارهای مختلف از جمله خرید بازی مقداری به کاربر میده، بعد میشه بهاش چیز میز گرفت از جمله گیفت کارت
بعد این فقط از طریق اپ و مرورگر قابل دسترس هست یا از طریق کنسول هم میشه؟

alireza yellow

کاربر سایت
Sep 1, 2022
129
منم زده بود به سرم یه تستی بکنم و از کنسول خارج شم و دوباره لاگین کنم
کی از سایت لاگین کرده بودی ؟ با چه اینترنتی ؟
اشتباه کردی نباید خارج میشدی

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,767
منم زده بود به سرم یه تستی بکنم و از کنسول خارج شم و دوباره لاگین کنم
کی از سایت لاگین کرده بودی ؟ با چه اینترنتی ؟
اشتباه کردی نباید خارج میشدی
اره اشتباه کردم ولی دیگه حس هموطن دوستی و ملی گرایم کار دستم داد. اشکال نداره بالاخره دیر یا زود میشد

دو تا سوال رو جواب بدید:
۱. آیا این چیزمیزی که ps stars میده فقط از طریق اپ و مرورگر میشه دریافت یا ثبت کرد
۲. آیا میشه از این چیزهای که ps star میده کسب درآمد کرد مثل کد رو به کس دیگه بدی یا با کسی به اشتراک بزاری
دومی مهم تر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر