همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوست عزیز من نه از طریق سایت با pc نه با گوشی به هیچ وجه نمیتونم لاگین کنم. الان یه هفته شده که این مشکل هست و تقریبا از 10 نفر دیگه هم پرسیدم همین مشکل رو دارن. نه فقط با یه اکانت که با چندین اکانت هم تست کردم. با چند تا گوشی و لپ تاپ و اینترنت مختلف هم تست کردم. انواع فیلترشکن های پولی رو هم امتحان کردم اما همش ارور can't connect to the server میده. از یکی از دوستان که تو ترکیه هست هم پرسیدم همین مشکل رو داره. خودم هم به خاطر کارم وی پی اس با لوکیشن های فرانسه و انگلیس دارم و تست کردم کلا لاگین نمیشه.

حالا نمیدونم چه مرگش شده اما من و خیلیای دیگه از طریق سایت نمیتونیم لاگین کنیم و این مشکل فقط مربوط به نت ما نیست.

لاگین با کنسول مشکلی نداره.
امکانش هست بعدا درست بشه؟ اخه یه هفته الان بیشتره..من تو فروم های خارجی ندیدم کسی چیزی گفته باشه ..

دوست عزیز من نه از طریق سایت با pc نه با گوشی به هیچ وجه نمیتونم لاگین کنم. الان یه هفته شده که این مشکل هست و تقریبا از 10 نفر دیگه هم پرسیدم همین مشکل رو دارن. نه فقط با یه اکانت که با چندین اکانت هم تست کردم. با چند تا گوشی و لپ تاپ و اینترنت مختلف هم تست کردم. انواع فیلترشکن های پولی رو هم امتحان کردم اما همش ارور can't connect to the server میده. از یکی از دوستان که تو ترکیه هست هم پرسیدم همین مشکل رو داره. خودم هم به خاطر کارم وی پی اس با لوکیشن های فرانسه و انگلیس دارم و تست کردم کلا لاگین نمیشه.

حالا نمیدونم چه مرگش شده اما من و خیلیای دیگه از طریق سایت نمیتونیم لاگین کنیم و این مشکل فقط مربوط به نت ما نیست.

لاگین با کنسول مشکلی نداره.
اکانتت محدود شده چون اگه مشکل گلوبال بود خبرش بالاخره تو ردیت یا جایی پخش میشد. مثل اینکه سونی کم کم داره خدمات رو به ایرانی ها کم یا کلا مسدود میکنه.

اکانتت محدود شده چون اگه مشکل گلوبال بود خبرش بالاخره تو ردیت یا جایی پخش میشد. مثل اینکه سونی کم کم داره خدمات رو به ایرانی ها کم یا کلا مسدود میکنه.
مسدود کردن یک کشور که کم کم نداره :دی بخوان مسدود کنن یهویی! انجام میشه دیگه
چیزی که من بهش شک دارم در مورد مشکل دوست بالایی اینه که زیاد تلاش کرده برای لاگین کردن (مثلا با اکانت های مختلف) و سونی هم گیر داده به اکانت ها
من خودمم چند ماه پیش این مشکل رو داشتم، بدون دلیل اجازه لاگین نمیداد، حتما باید پسوردمو عوض می کردم که بزاره لاگین بشم ( فقط توی وب و اپ مشکل بود توی کنسول هیچ گیری نداشت)

شخصا فکر می کنم سونی یک سری موارد ایمنی اضافه کرده برای جلوگیری از کرک اکانت و لاگین غیرقانونی بخاطر همین گیر میده

آقا سلام . من الان رفتم امتحان کردم . 4 تا اکانت مختلف تو ریجن های مختلف هیچکدوم نه توی اپ نه توی سایت سونی لاگین نمیشن و ارور cant connect to the server میده . ظاهرا برادران زیر ساخت زدن یه چیزی رو اشتباهی فیلتر کردن که پورت ارسال دیتاش با سونی مشابه بوده . برید تو سایت بنویسید مشکل رو شاید حل شه

آقا سلام . من الان رفتم امتحان کردم . 4 تا اکانت مختلف تو ریجن های مختلف هیچکدوم نه توی اپ نه توی سایت سونی لاگین نمیشن و ارور cant connect to the server میده . ظاهرا برادران زیر ساخت زدن یه چیزی رو اشتباهی فیلتر کردن که پورت ارسال دیتاش با سونی مشابه بوده . برید تو سایت بنویسید مشکل رو شاید حل شه
شما با v.p.n هم بزنی همین اررور میده !! مشکل از 1 چیز دیگه باید باشه!!

شما با v.p.n هم بزنی همین اررور میده !! مشکل از 1 چیز دیگه باید باشه!!
دقیقا
من با قندشکن و dns و پروکسی و هر چیزی امتحان کردم نشد،
جالبیش اینه با همون نت و با کنسول هیچ مشکلی ندارم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: king of north
ظاهرا مشکل برای هر کسی میتونه پیش بیاد و البته کاملا رندومه! مشکل برای داخل ایران نیست. همونطور که میدونید احتمالا، یک ماه هم هست که PS Stars از دسترس خارج شده و در دست تعمیره ولی اطمینان دادن که پوینتای ملت از بین نخواهد رفت.

https://downdetector.com/status/playstation-network/

ظاهرا مشکل برای هر کسی میتونه پیش بیاد و البته کاملا رندومه! مشکل برای داخل ایران نیست. همونطور که میدونید احتمالا، یک ماه هم هست که PS Stars از دسترس خارج شده و در دست تعمیره ولی اطمینان دادن که پوینتای ملت از بین نخواهد رفت.

https://downdetector.com/status/playstation-network/
کلا من میخوام با app وارد بشم به خاطر همین استارزه میخوام پوینتمو به دلار تبدیل کنم اونم که البته گفتی چند وقته تو دسترس نیست .قرار بود سونی یه اپدیت بده استارز را بیاره رو کنسول که خبری نیست فعلا:(

کلا من میخوام با app وارد بشم به خاطر همین استارزه میخوام پوینتمو به دلار تبدیل کنم اونم که البته گفتی چند وقته تو دسترس نیست .قرار بود سونی یه اپدیت بده استارز را بیاره رو کنسول که خبری نیست فعلا:(

خب پس آسوده باش که هنوزم درست نشده :D منم نزدیک به گرفتن گیفت ۲۰$ بودم که ترکید کلا!

• Like
Reactions: ashe
خب پس آسوده باش که هنوزم درست نشده :D منم نزدیک به گرفتن گیفت ۲۰$ بودم که ترکید کلا!
کاشف به عمل اومده که
سونی ۱ماه قبل یکی از سرور های خاورمیانش رو بسته
و انگار ۳ هفته ای میشه از سرور های گوگل تو این مناطق استفاده میکنه و خب مارو هم گوگل تحریم کرده (کد ۴۰۳) و به همین علت این ارور پیش اومده
حالا اینو من شنیدم و راست و دروغش رو هنوز نمیدووم، ولی احتمالش زیاده اینطوری بشه

• Like
Reactions: Persona.Q
کاشف به عمل اومده که
و انگار ۳ هفته ای میشه از سرور های گوگل تو این مناطق استفاده میکنه و خب مارو هم گوگل تحریم کرده (کد ۴۰۳) و به همین علت این ارور پیش اومده
حالا اینو من شنیدم و راست و دروغش رو هنوز نمیدووم، ولی احتمالش زیاده اینطوری بشه

خب این که خیلی بده که اگر واقعیت داشته باشه
کافیه کنسول هم مشکل لاگین پیدا کنه تا دیگه گیمینگ ببوسیم و بزاریم کنار
دوستان هیچ کس نتونسته برای این مشکل لاگین راهکاری پیدا کنه؟؟

سلام با هرچیزی بگید تست کردیم انگار نه انگار

• Sad
Reactions: beh1382
حدود بیست روز پیش ماله من روی اپ گوشی خارج شده بود
هرکار کردم لاگین نشد
یکی از دوستان اینجا گفتن بدون فیلتر شکن یا هر چیزه دیگه‌ای تست کنید، اونم نه اینکه قفلی بزنید روش
منم هر دو سه ساعت تست میکردم، تا بلخره لاگین شد، با نت همراه اول

بخواد لاگین بشه نه دی ان اس لازم داره نه فیلتر شکن

کاشف به عمل اومده که

آقا ما داریم میگیم با v.p.n هم کار نمیکنه!! شما میگید گوگل مارو تحریم کرده و سونی سرور خاورمیانشو بسته!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or