همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

مراقب باش .در کل پسورد رو عوض نکن
من پسورد اکانتم رو عوض کردم بعدش چه کنسول چه از نرم افزار موبایل مینوشت پسورد استباه هست در حالی که صددرصد درست میزدم چندین بار پسورد رو ریست کردم با پنج تا ف..تر شکن مختلف امتحان کردم اخر سر از موبایل لاگین شد بعدش لازم بود لاگ اوت کنم دفعه ی بعد مثل شما پیامSomething went wrongPlease try again from the beginning میگرفتم در نهایت چون در بازه ی کوتاه با سایت و نرم افزار موبایل و خود کنسول و با انواع vpn رفته بودم که سونی ایمل زد اکانتم باید ریکاوری باشه
آره پسوورد عوض بکنیم که داستان میشه.
آخرش چیکار کردین؟

آخرش چیکار کردین؟
من با شش vpn مختلف امتحان کردم که پنچ تا از vpn هام اصلا لاگین نمیشد فقط از یکی تونستم جواب بگیرم اونم هم فقط یک location از همون vpn کار کرد دیگه الان از ترسم دست نمیزنم چون میدونم بیام بیرون بازم با انواع ارور روبرو میشم

آخرش چیکار کردین؟
تو بازه های زمانی متفاوت تست کن بدون vpn
منم همین داستان رو داشتم رو گوشی، یهو گیر داد باید ریکاوری کنی.

دیروز بعد از چند روز زدم وارد شد.

• Like
Reactions: rahmanshahi
من با شش vpn مختلف امتحان کردم که پنچ تا از vpn هام اصلا لاگین نمیشد فقط از یکی تونستم جواب بگیرم اونم هم فقط یک location از همون vpn کار کرد دیگه الان از ترسم دست نمیزنم چون میدونم بیام بیرون بازم با انواع ارور روبرو میشم
والا من خودم نیومدم بیرون، خودش هر چند مدت یکبار خارج میشه و یوزر پس میخواد.
لوکیشن و پروتکلی که استفاده کردین رو یادتون هست؟؟؟

چه جالب، سره کاریم به حضرت عباس
الان یه دفعه دیدم نوتیفکشن اومد از طرف app که فلان بازی که توی لیست گذاشته بودین تخفیف خورده، نرم افزار رو باز کردم دیدم توی اکانت هست و لاگین شده

سایت prosperopatches.com که لینک دانلود بازی ها رو میزاره برای ریجن های مختلف یه کد میزاره مثلا همون کد ریجن امریکا رو برای اروپا و اسیا هم میزاره
پشتیبانی هم تو سایت من پیدا نکردم بهشون بگیم
چه میشه کرد؟ سایت دیگه کسی میشناسه؟

سایت prosperopatches.com که لینک دانلود بازی ها رو میزاره برای ریجن های مختلف یه کد میزاره مثلا همون کد ریجن امریکا رو برای اروپا و اسیا هم میزاره
پشتیبانی هم تو سایت من پیدا نکردم بهشون بگیم
چه میشه کرد؟ سایت دیگه کسی میشناسه؟
خوب مشکلی نداره، بیشتر بازی های ps5 دیتای مشترک دارن تو همه ی رجین ها،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

خوب مشکلی نداره، بیشتر بازی های ps5 دیتای مشترک دارن تو همه ی رجین ها،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
منظورم کد ریجن بازیه
مثلا سایبرپانک کد ریجن یک 03974 ـه کد ریجن دو هم 04029 ـه
ولی لینک دانلود که میده فقط کد ریجن یک رو میده انگار لینکاش رو اشتباهی یکی کرده

دوستان سلام من پسورد یکی از اکانت هامو فراموش کردم درخواست ریکاوری زدم ، به ایمیلم لینک فرستاد سونی ولی توش میرم connection to server time out میزنه ، با وی پی ... هم امتحان کردم نشد ، چیکار کنم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or