همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان مودم tdl te ایرانسل دارم ولی nat type 3 هست نمیشه آنلاین بازی کرد باید چکار کنم؟؟؟ تنظیمات خاصی داره یا شدنی نیست؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان مودم tdl te ایرانسل دارم ولی nat type 3 هست نمیشه آنلاین بازی کرد باید چکار کنم؟؟؟ تنظیمات خاصی داره یا شدنی نیست؟
چه بازی ای مثلا من فیفا زدم وgtsفرقی نمی‌کرد بانت تایپ2

• Like
Reactions: KiDD

webq

کاربر سایت
Mar 21, 2019
4
دوستان اگر روی مودم ایرانسل کانکشن VPN سرویس های کاهش پینگ رو ست کنم نت تایپ 2 رو میتونم بگیرم ؟
کسی اگه انجام داده میتونه راهنمایی کنه ؟
ای پی استاتیک هم میده ایرانسل ، چطوره به نظرتون ؟

• Like
Reactions: KiDD

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
من اکانت امریکای خودم رو وارد کنسول دوستم کردم پلاس اکانت من هم شیر شده ولی رو اکانت انگلیسم نمی تونم انلاین بازی کنم! مشکل از کجاست؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من اکانت امریکای خودم رو وارد کنسول دوستم کردم پلاس اکانت من هم شیر شده ولی رو اکانت انگلیسم نمی تونم انلاین بازی کنم! مشکل از کجاست؟
چون شیر زدی
باید اکانت اصلیتو شیر کنی نه اکانت غیراصلی

دوستان اگر روی مودم ایرانسل کانکشن VPN سرویس های کاهش پینگ رو ست کنم نت تایپ 2 رو میتونم بگیرم ؟
کسی اگه انجام داده میتونه راهنمایی کنه ؟
ای پی استاتیک هم میده ایرانسل ، چطوره به نظرتون ؟
بعید میدونم

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
رفقا میخوام دیتا red dead دانلود کنم ولی تا ۶ گیگ دانلود شد دیگه نیمزاره دانلود کنم dns برای همراه اول چی بزارم؟
۸.۸.۸.۸ و ۸.۸.۴.۴ تست کردم بازم نمیشه

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
اکانت امریکا خودتون رو کنسول دوستتون اکتیو کردین ؟ اگه اکتیو کردین فقط دوستتون میتونه رو همه اکانت های موجود رو‌کنسولش از پلاس استفاده کنه ، شما فقط میتونی از پلاس رو اکانت امریکا (که پلاس رو از طریق اون اکانت خریدین ) استفاده کنید ، در واقع دوستتون میشه ظ۲ شما ظ۳

• Like
Reactions: mehran2190

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر