همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
اکانت امریکا خودتون رو کنسول دوستتون اکتیو کردین ؟ اگه اکتیو کردین فقط دوستتون میتونه رو همه اکانت های موجود رو‌کنسولش از پلاس استفاده کنه ، شما فقط میتونی از پلاس رو اکانت امریکا (که پلاس رو از طریق اون اکانت خریدین ) استفاده کنید ، در واقع دوستتون میشه ظ۲ شما ظ۳
رو کنسول خودم اکانت آمریکا رو پرایمری کردم درست شد.

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
جایی هست که بشه برای کسب تروفیهای انلاین مشترک دنبال کاربرهای psn گشت
کلا یه شبکه دوست یابی psn داریم؟
بله، سایت PSNProfiles بخشی به اسم Gaming Sessions داره که برای همین منظور ایجاد شده.
اگر توی سایتشون یه اکانت بسازید، لیست بازی‌هاتون رو توی صفحه‌ی بالا نشون میده. هم می‌تونید به کاربرها برای همکاری پیام بدید و هم می‌تونید یه session خودتون درست کنید.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
جایی هست که بشه برای کسب تروفیهای انلاین مشترک دنبال کاربرهای psn گشت
کلا یه شبکه دوست یابی psn داریم؟

معروفترین سایت برای راهنمای تروفی ها این سایته Playstation 4, PlayStation 3 Trophies, News, Guides & Forums at PlaystationTrophies.org

داخل انجمن بری هر بازی کلی تاپیک داره و برا کمک میتونی اونجا دنبالش بگردی

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
بله، سایت PSNProfiles بخشی به اسم Gaming Sessions داره که برای همین منظور ایجاد شده.
اگر توی سایتشون یه اکانت بسازید، لیست بازی‌هاتون رو توی صفحه‌ی بالا نشون میده. هم می‌تونید به کاربرها برای همکاری پیام بدید و هم می‌تونید یه session خودتون درست کنید.
این ثبت نامش چطوریه؟
ایدی psn میگیره یه کد میده نمیدونم کد برا چیه؟

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
این ثبت نامش چطوریه؟
ایدی psn میگیره یه کد میده نمیدونم کد برا چیه؟
کد برای PS4 هست باید توی این مسیر واردش کنید:
Settings>Account Management>Account Information>Profile>About Me
بعد از اینکه کد رو confirm کردید به صفحه‌ی ثبت‌نام برگردید و روی Done, Login کلیک کنید.
وقتی کار ثبت‌نام تموم شد می‌تونید کد رو از توی About Me بردارید.

jamalrazavi

کاربر سایت
Apr 25, 2014
2
سلام دوستان من جدیدن پلی۴ گرفتم. یه اکانت دارم از کسی خریدم. ایمیل و رمز اکانت رو دارم ولی میخوام رمزشو تغییر بدم آیا میتونم؟ شنیدم هر تغییری ایجاد بشه تغییرات برای صاحب اصلی ایمیل فرستاده میشه. میشه ایمیلش رو تغییر بدم؟ واسه امنیت بیشتر میخوام که یه وقت اکانت نپره چون به صاحب اصلی اکانت هم دسترسی ندارم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
سلام دوستان من جدیدن پلی۴ گرفتم. یه اکانت دارم از کسی خریدم. ایمیل و رمز اکانت رو دارم ولی میخوام رمزشو تغییر بدم آیا میتونم؟ شنیدم هر تغییری ایجاد بشه تغییرات برای صاحب اصلی ایمیل فرستاده میشه. میشه ایمیلش رو تغییر بدم؟ واسه امنیت بیشتر میخوام که یه وقت اکانت نپره چون به صاحب اصلی اکانت هم دسترسی ندارم
اره میتونی تغییر بدی ولی خب صاحب اصلی که ایمیل دستشه میفهمه حتی میتونه بره به سونی بگه که اکانتت رو قفل کنه و رمزش هم عوض کنه
اگه به صاحب اکانت اعتماد داری که می تونی راحت تغییرش بدی اگه نه که دیگه مسئولیتش با خودته

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام دوستان من با نت نامحدود شبانه همراه اول بازی دانلود میکنم ولی سرعتش خیلی کم مثلا وقتی فیلم میگیرم سرعت ۷-۸مگ هست ولی با کنسول ۵۰۰کیلوبایت کلی هم dns عوض کردم نهایت به ۱ مگ میرسد کسی راه حلی داره؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان من با نت نامحدود شبانه همراه اول بازی دانلود میکنم ولی سرعتش خیلی کم مثلا وقتی فیلم میگیرم سرعت ۷-۸مگ هست ولی با کنسول ۵۰۰کیلوبایت کلی هم dns عوض کردم نهایت به ۱ مگ میرسد کسی راه حلی داره؟

سلام من همین مشکل رو داشتم
خیلی هم سرچ کردم
یه سریا میگن ps4 وای فایش ضعیفه باید با لن وصل کنی که بهترین نتیجه رو بگیری ( درست و اشتباهش رو نمیدونم )
اما برای من که همینه
وقتی با وای فای وصل میشم سرعت کمه ولی با LAN که وصل میشم حد اکثر سرعتی که نتم اجازه میده رو میگیرم باهاش

• Like
Reactions: alone19933

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام من همین مشکل رو داشتم
خیلی هم سرچ کردم
یه سریا میگن ps4 وای فایش ضعیفه باید با لن وصل کنی که بهترین نتیجه رو بگیری ( درست و اشتباهش رو نمیدونم )
اما برای من که همینه
وقتی با وای فای وصل میشم سرعت کمه ولی با LAN که وصل میشم حد اکثر سرعتی که نتم اجازه میده رو میگیرم باهاش
من مودم ندارم با گوشی میگیرم یه تبدیل micro usb به lan دیدم ولی فقط واسه ویندوز و ویندوزفون بود
همچین کابلی واسه اندروید هم هست که بتونی نتو از طریق lan شیر کنی؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
من مودم ندارم با گوشی میگیرم یه تبدیل micro usb به lan دیدم ولی فقط واسه ویندوز و ویندوزفون بود
همچین کابلی واسه اندروید هم هست که بتونی نتو از طریق lan شیر کنی؟
والا نمیدونم
برات سرچ میکنم حالا خودت هم بگرد
چیزی پیدا کردم بهت خبر میدم

• Like
Reactions: alone19933

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر