همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
سلام دوستان الان متوجه شدم رو بازی هایی که از استور میگیرم مالیات میاد
کدوم ایالت آمریکا رو انتخاب کنم تا مالیات برام نیفته ؟؟

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام دوستان
یه راه حلی چیزی واسه این ارور cannot download بدید به جز psx
دو روزه می خوام یه بازی دانلود کنم بیست بار تا حالا این پیامو داده

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سللم.از کجا بخریم؟جریانش چیه لطفا توضیح میدی؟اکانتم میخواد؟
از سایتای خارجی
اگه نمیتونید پرداخت کنید از افرادی که پی پال یا کردیت دارن بخواید براتون خریدو انجام بدن
من با استفاده از این پروکسی های این سایته که اینجا معرفی کردن خواستم امتحان کنم ولی وصل نمیشه همش کانکشن فیلد می گه نمی دونم علتش چیه با سه چهارتا آی پی هم تست کردم فرقی نکرد
حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها با دستگاه
خب برای همین گفتم پرایوت باید بخرید
پروکسی رایگان به هیچ دردی نمیخوره خصوصا اگه بخواید دانلود کنید. چون سرعت پایینی داره
حتی اگرم شانس بیارید یدونه خوبشو پیدا کنید عمرش زود تموم میشه
ولی وقتی یدونه مخصوص خودتون بخرید دیگه این مشکلاتو نداره

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
دوست عزیز میشه بگی مدل مودم چی هستش که روش تونستی وی-پی-ان نصب کنی ؟
چون من دنبال 1 همچیم مودم ADSL هستم که روی خودش بشه ست کرد
مودم نیست دوست عزیز روتر هست از شرکت میکروتیک مدلش هم اینه rb750gr3..(البته اگر بتونید مدل های دیگش و ارزونتر رو هم خریداری کنید سیستم عاملشون یکی هست تقریبا ) اصلا دنیایی هست حتی میتونبد باهاش vپی ان سرور راه اندازی کنید..کلاینت زدن دیگه براش کمترین کاره..ولی قبلا با یه اکسس پوینت روتر دیلینک مدل dir655 کار میکردم ..خیلی ساده بود خوبیش این بود که وایرلس هم داشت.. اون دیلینکه قبلا اموزششو برای یکی از دوستان نوشتم اگر تو پست های قبلیم بگردین پیداش میکتید

• Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
مودم نیست دوست عزیز روتر هست از شرکت میکروتیک مدلش هم اینه rb750gr3..(البته اگر بتونید مدل های دیگش و ارزونتر رو هم خریداری کنید سیستم عاملشون یکی هست تقریبا ) اصلا دنیایی هست حتی میتونبد باهاش vپی ان سرور راه اندازی کنید..کلاینت زدن دیگه براش کمترین کاره..ولی قبلا با یه اکسس پوینت روتر دیلینک مدل dir655 کار میکردم ..خیلی ساده بود خوبیش این بود که وایرلس هم داشت.. اون دیلینکه قبلا اموزششو برای یکی از دوستان نوشتم اگر تو پست های قبلیم بگردین پیداش میکتید
ممنون دوست عزیز
چون من دنبال 1 مودم روتر ADSL هستم که همچین کاری برای من انجام بده و هر 3 تا پروتکل L2TP و PPTP و IPSec پشتیبانی کنه و نخوام هم 1 روتر بخرم و هم 1 اکسس پوینت

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من پیگیری کردم برای مشکل cant download که جدیدا روی شبکه پلی استیشن موقع دانلود آپدیتها و بازی ها بوجود میاد.
نزدیکترین CDN برای کشور ما llnwd.net هستش که متاسفانه به اشتباه فیلتر شده!
CDN ها دارای هیچ محتوی نیستن که بخواد مجرمانه یا خلاف قوانین کشوری باشه و فقط عمل دانلود محتوی سهولت میبخشن.
لطفا به سایت Internet.ir مراجعه کنید و این دامنه جهت رفع فیلتر به کارگروه مصادیق مجرمانه اعلام کنید تا مشکل زودتر برطرف بشه و سرعت دانلود از PSN هم وظعیت بهتری پیدا کنه چون هرچقدر درخواست رفع فیلتر 1 دامنه بیشتر باشه احتمال رفع فیلتر اون بیشتره!

با سلام
دوستان من برا تی وی محافظ خریدم میتونم ps pro رو هم به اون وصل کنم یا مشکل ساز میشه؟
من متصل کردم و مشکلی پیش نمیاد . برای xbox one S و xbox one X فقط شنیدم مناسب نیست چون خودشون داخل دستگاه محافظ برق گذاشتن

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر