همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون دوست عزیز
چون من دنبال 1 مودم روتر ADSL هستم که همچین کاری برای من انجام بده و هر 3 تا پروتکل L2TP و PPTP و IPSec پشتیبانی کنه و نخوام هم 1 روتر بخرم و هم 1 اکسس پوینت

مودم Asus 14Nu میشه وی پی ان روش ست کرد قیمتشم دور و بر 200تومنه

• Like
Reactions: ps34 and Farhad1363

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
دوستان اگه اکانت ریجن یک باشه بازی هایی که dlc داخلشون هست یا به اصطلاح complete edition یا نسخه goty هستند ریجن 2 باشه مشکلی پیش نمیاد و از dlc ها میشه استفاده کرد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان اگه اکانت ریجن یک باشه بازی هایی که dlc داخلشون هست یا به اصطلاح complete edition یا نسخه goty هستند ریجن 2 باشه مشکلی پیش نمیاد و از dlc ها میشه استفاده کرد؟
محتواش داخل دیسک باشه مشکلی نداره
ولی اگه مثل FF:XV royale edition برا محتوای اضافه کد بذارن باید اکانت ریجن 2 بسازید رو اون اکانت واردش کنید بعد برگردید رو اکانت خودتون بازی کنید

• Like
Reactions: mohammad2023

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
به نظر که همین میاد !! چون تو توضیحاتش نوشته بود vpn pass ! ولی این عکس شما نشون میده که درسته!
خیلی ممنون - لطف کردی دوست عزیز

این مدل رو توی سایتش هم بری نوشته که Port Forwarding نداره، ولی وقتی من خریدمش ر کمال تعجب دیدم که پرت فورواردینگ هم داره، زیاد به این اطلاعات توی سایت ها توجه نکن :D

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
این مدل رو توی سایتش هم بری نوشته که Port Forwarding نداره، ولی وقتی من خریدمش ر کمال تعجب دیدم که پرت فورواردینگ هم داره، زیاد به این اطلاعات توی سایت ها توجه نکن :D
علی جان یعنی من الان این مودم رو بخرم بعد مشخصات کریو بزنم توی این عکسی که گذاشتی یعنی دیگه به psn وصل شم هیتلر نیست دانلودها؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
علی جان یعنی من الان این مودم رو بخرم بعد مشخصات کریو بزنم توی این عکسی که گذاشتی یعنی دیگه به psn وصل شم هیتلر نیست دانلودها؟؟؟

مشکل اینجاس که الان من میتونم از PSN دانلود کنم و مشکلی ندارم، واسه همین نمتونم امتحان کنم که بهت بگم ولی فکر کنم برای کریو نمیشه، آخه کانکشنش فرق داره، اونو باید از طریق PC شیر کنی برای PS4

پ ن : مشخصات کریو چه چیزهایی هست؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
مشکل اینجاس که الان من میتونم از PSN دانلود کنم و مشکلی ندارم، واسه همین نمتونم امتحان کنم که بهت بگم ولی فکر کنم برای کریو نمیشه، آخه کانکشنش فرق داره، اونو باید از طریق PC شیر کنی برای PS4

پ ن : مشخصات کریو چه چیزهایی هست؟
ادامه صحبت در پخ:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
داريم :D
ميرم تو استو تو please wait مي مونه !
من ندارم :D
شاید شده جریان سایت متا که برای یه سری ها هیتلره برا یه سری ها نیست.شایدم ایشالا دارن به خاطر مشکلات هیلترینگ اخیر که نمیذاشت صاف دیتا دانلود کنیم درستش کنن[-o<

• Like
Reactions: victor hogo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر