همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
1- با ساپورت سونی صحبت شده و گفتند که ip ایران رو مسدود نکردند و هیچ تحریمی نشده ولی ساپورت رسمی نمیکنند چون نمایندگی ندارند.
2- اگه تحریم شده باشیم هیچ کس با ip از ایران نمیتونه به ps3 و psvita و ps4 وصل بشه ...(بحث رنج ای پی هم خنده داره، چون ip ایران کاملا مشخصه و چیزی به اسم رنج که مثلا چندتایی از دستشون در رفته معنی نداره.)
3-اگه دو صفحه آخر رو خونده باشی میبینی هر کسی بتونه فقط یکبار وصل بشه دیگه با نت خودش هم میتونه بدون مشکل وصل بشه...پس باز اگه مسدود بودن ip مطرح بود نباید باز اجازه دسترسی میداد.....

با توجه به این تفاسیر یه مشکلی از داخل هست...البته بعد از آپدیت 1.51 سونی که یه تغییراتی تو سرور های ایجاد کرد و به احتمال زیاد ممکنه درست بشه...
لطفا و خواهشا حرف isp های ایران رو زودی باور نکنید بیاین اینجا نقل قول کنید:|.زشته:d
به جز اين موارد وقتي تحريم ميشيم اولين چيزي كه اتفاق ميوفته اكانت هامون بن ميشه، دقيقا مثل كاري كه Blizzard كرد و اكثر اكانت هاي ايراني رو بن كرد.
كلا بحث تحريم رو نميدونم كي راه انداخته:d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بچه ها من فایل اموزشش رو تو pdf سریعا اماده کردم تاپیک مجزا بزنم یا همینجا لینک بدم؟؟؟:d
خودم ps4 نگرفتم هنوز ولی کارتونو راه انداختم:d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بچه ها من فایل اموزشش رو تو pdf سریعا اماده کردم تاپیک مجزا بزنم یا همینجا لینک بدم؟؟؟:d
خودم ps4 نگرفتم هنوز ولی کارتونو راه انداختم:d

ایوالله بده همین جا لینکا اما چندین لینک یدکی هم اماده داشته باش:dعکس هم داره؟ ps3 proxyهم توش هست!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بچه ها اینو من خیلی حول حولکی درست کردم..حتما ایراداتی داره هم یه بخشیش ناقصه ...چون من تجربی اینارو فهمیدم و تست کردم و جواب گرفتم...
هیچ نیازی هم به ps3 proxy ندارین ...:d
هم روی PS3 و هم روی PS4 جواب میده...حتی میتونید با کنسول برید فیسبوک....:d

لینک دانلود 1

لینک دانلود 2

هر کسی کارش راه افتاد و sign in کرد تو PS4 بیاد اطلاع بده ..اگرم کسی نکته ای فهمیده یا چیزی بلده بگه تا مطلب کامل تر بشه...
همون طور هم که میدونید فقط یکبار با ps4 به این روش sign in کنید برای دفعات بعدی دیگه نیازی به این کارا ندارید و مثل قدیم میتونید sign in کنید و انلاین بازی کنید. فقط اگه خواستید استور برید از طریق کنسول باید این طریق وارد بشید و گرنه میتونید با pc و یا موبایل خرید هاتون رو انجام بدید.
هر کسی نمیتونه دانلود کنه هر جایی دوست داره بده آپلود کنم:d

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها اینو من خیلی حول حولکی درست کردم..حتما ایراداتی داره هم یه بخشیش ناقصه ...چون من تجربی اینارو فهمیدم و تست کردم و جواب گرفتم...

لینک دانلود 1

لینک دانلود 2

هر کسی کارش راه افتاد و sign in کرد تو PS4 بیاد اطلاع بده ..اگرم کسی نکته ای فهمیده یا چیزی بلده بگه تا مطلب کامل تر بشه...
همون طور هم که میدونید فقط یکبار با ps4 به این روش sign in کنید برای دفعات بعدی دیگه نیازی به این کارا ندارید و مثل قدیم میتونید sign in کنید و انلاین بازی کنید. فقط اگه خواستید استور برید از طریق کنسول باید این طریق وارد بشید و گرنه میتونید با pc و یا موبایل خرید هاتون رو انجام بدید.
من نفهمیدم چی شد
ببین علی واسه انلاین بازی کردن مجبوریم همش با این کریو و v p n کانکت باشیم یانه؟

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود

لینک دانلود 1

لینک دانلود 2

از برنامه Hotspot Shield هم میشه بجایKerio استفاده کرد اونم رو PCدر قسمت ,change adaptor, نتورک2 میسازه(2 Network) براsharing کردن من قبلا ساینین کرده بودم بااین امتحان کردم کار کرد و ارد استور که خواستم بشم دیگه اون ارور کوفتی نداد و ارور سرویس در دست تعمیر است رو داد فکر کنم از خود psn بود .دم همگی گرم موفق باشید.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من نفهمیدم چی شد
ببین علی واسه انلاین بازی کردن مجبوریم همش با این کریو و v p n کانکت باشیم یانه؟
داش مصطفی فقط برا بار اول میخواد این کار ها رو انجام داد بعد راحت میشه بدون vp.nساین شد
ولی برا استور همش باید باvp.nبرید تا درست بشه وضع نت کشور
شاید هم شانس بیاری داش مصطفی بدون اینکار ها راحت وصل بشی شانسی
ی

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان بنده امروز شکتم اینترنتیم عوض کردم و از شرکت اندیشه سبز خزر در استان گیلان شهرمنجیل گرفتم سرعت 256 نامحدود
سعت دانلود گفت تا حدود 40 50 بالا میاد.
ولی من از دوستان که شنیدین میگن پینگ این شرکت خیلی خوبه و با 128 هم راحت میشه بدون لگ بازی کرد
حالا به نظرتون عوض کنم 512 سفارش بدم یا همین 256 خوبه نظرتون چیه؟

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
از برنامه Hotspot Shield هم میشه بجایKerio استفاده کرد اونم رو PCدر قسمت ,change adaptor, نتورک2 میسازه(2 Network) براsharing کردن من قبلا ساینین کرده بودم بااین امتحان کردم کار کرد و ارد استور که خواستم بشم دیگه اون ارور کوفتی نداد و ارور سرویس در دست تعمیر است رو داد فکر کنم از خود psn بود .دم همگی گرم موفق باشید.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali

بله هر کانکشنی که قابلیت share داشته باشه میشه...حتی pptp یا l2tp هم میشه ولی خوب اینا رو بستن ، اگه یادم باشه کانکت نمیشن!!!

من نفهمیدم چی شد

فقط برای بار اول....
برای بار اول....
بار اول....
اول...
:d
یکبار برای تمام عمر و کل تاریخ بشریت:d

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77

لینک دانلود 1

لینک دانلود 2

عزيز سلام
من رفتم خونه دوستم يه بار ساين اين شد وقتي اومدم خونه با مال خودمم ساين اين شد
حالا سوالم اينه اگه network رو عوض كنم مثلا بخوام به يه wifi ديگه وصل شم بازم وصل ميشه؟چون ميترسم network setting رو دوباره setup كنم يه وقت وصل نشه
شما امتحان كردي؟شده؟
دوم اينكه من با pc رفتم psn store يه بازي هم گرفتم از تو ps4 حالا چجوري donwload كنم؟چون libarary باز نميشه.
سوم اينكه اگه كد اكانت psn plus رو بخرم چوري ميتونم با pc وارد كنم تو قسمت redeem code ميشه؟

- - -ویرایش - - -

به جز اين موارد وقتي تحريم ميشيم اولين چيزي كه اتفاق ميوفته اكانت هامون بن ميشه، دقيقا مثل كاري كه Blizzard كرد و اكثر اكانت هاي ايراني رو بن كرد.
كلا بحث تحريم رو نميدونم كي راه انداخته:d
راست ميگه.بعدا هم درست شد.جوري بود كه حتي با قند شكن هم نميشد رفت

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
عزيز سلام
من رفتم خونه دوستم يه بار ساين اين شد وقتي اومدم خونه با مال خودمم ساين اين شد
حالا سوالم اينه اگه network رو عوض كنم مثلا بخوام به يه wifi ديگه وصل شم بازم وصل ميشه؟چون ميترسم network setting رو دوباره setup كنم يه وقت وصل نشه
شما امتحان كردي؟شده؟
دوم اينكه من با pc رفتم psn store يه بازي هم گرفتم از تو ps4 حالا چجوري donwload كنم؟چون libarary باز نميشه.
سوم اينكه اگه كد اكانت psn plus رو بخرم چوري ميتونم با pc وارد كنم تو قسمت redeem code ميشه؟

والا من ps4 ندارم هنوز....ولی از دوستان پرسیدم میگن یه گزینه برای تنظیم داره که وقتی با pc خرید کنید و با ps4 ساین این کنید، اوتومات خرید ها میاره تو لیست دانلود..یکم تو تنظیمات بگردید ...

کد پلاس رو از قسمت redeem code سایت https://store.sonyentertainmentnetw...-blog-2013-10-08-playstation-store-update-306 وارد کنید و اکتیو کنید...

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
بله هر کانکشنی که قابلیت share داشته باشه میشه...حتی pptp یا l2tp هم میشه ولی خوب اینا رو بستن ، اگه یادم باشه کانکت نمیشن!!!

فقط برای بار اول....
برای بار اول....
بار اول....
اول...
:d
یکبار برای تمام عمر و کل تاریخ بشریت:d
عزیز این روشی که گزاشتید با این حالت میشکه که pc به صورت وای فای به مودم وصل باشه کنسول با لن به مودم؟ ودیگه کنسول به pc وصل نکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر