همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
با توجه به اینکه برای استفاده از مولتی بازی ها باید عضو پلاس بشیم آیا ریجن بازی باید با ریجن اکانت یکی باشه تا بشه آنلاین بازی کرد؟ یعنی من که کنسولم ریجن یک است و اکانتی که ساختم هم ریجنش یک است حالا اگه یه بازی ریجن 2 بگیریم می تونم با همین اکانت فعلی آنلاین بازی کنم؟
با تشکر

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
با توجه به اینکه برای استفاده از مولتی بازی ها باید عضو پلاس بشیم آیا ریجن بازی باید با ریجن اکانت یکی باشه تا بشه آنلاین بازی کرد؟ یعنی من که کنسولم ریجن یک است و اکانتی که ساختم هم ریجنش یک است حالا اگه یه بازی ریجن 2 بگیریم می تونم با همین اکانت فعلی آنلاین بازی کنم؟
با تشکر

فکر نکنم چون خود Sony توی E3 اعلام کرد بازیها قفل منطقه ای نداره واگه یادت باشه تو ps3 بعضی بازیها BLUS =امریکا و BLES=اروپا بود.و فقط فرقش تو کارت پلاس امریکاو اروپاست من خودم شخصا تا حالا از پلاس استفاده نکردم و تجربه ای دربارش ندارم ولی میدونم بزای مولتی زدن تو ps4 ازاین به بعد لازمه.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
اقا من نمیتونم به PSN وصل شم و ارور WV-33910-6 رو میده.می خوام اکانت جدید توی PSN بسازم بازم همین ارور رو میده.کلا پروفایل جدید خواستم بسازم بعدش یه اکانت متفاوت بازم این ارور رو میده!مشکل از کجاست؟!راه حل دقیقی داره چون مزخرفاتی که خودش گفته بود رو 10 ها بار انجام دادم بازم نشد که نشد:(

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
اقا من نمیتونم به PSN وصل شم و ارور WV-33910-6 رو میده.می خوام اکانت جدید توی PSN بسازم بازم همین ارور رو میده.کلا پروفایل جدید خواستم بسازم بعدش یه اکانت متفاوت بازم این ارور رو میده!مشکل از کجاست؟!راه حل دقیقی داره چون مزخرفاتی که خودش گفته بود رو 10 ها بار انجام دادم بازم نشد که نشد:(

سلام عزیز من وچند نفر دیگم تو سایت همین مشکل رو داریم شما با چه کشوری اکانت ساختی؟

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
سلام عزیز من وچند نفر دیگم تو سایت همین مشکل رو داریم شما با چه کشوری اکانت ساختی؟

من اکانت USA ساختم و هیچ مشکلی نبود وصل میشد لود میکرد به PSN Store هم رفتم همه چیز خوب بود تا اینکه دیشب اومدم بشینم پا دستگاه دیدم کلا وصل نمیشه به PSN.حس 20 سال پیش زمانی که سگا داشتم بهم دست داده خب یعنی یکم سرور هارو نمیشد قویتر کنن تا همچین مشکلاتی نباشه؟!اعصابم داغونه داغونه.توی کشوری که ما داریم همین که هنر کردم دستگاه رو نزدیک به لانچ خریدم خیلیه حالا دیگه انلاین هم نتونیم بازی کنیم!!!!LOL!!!! امیدوارم این وضعیت ادامه پیدا نکنه.

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
من اکانت USA ساختم و هیچ مشکلی نبود وصل میشد لود میکرد به PSN Store هم رفتم همه چیز خوب بود تا اینکه دیشب اومدم بشینم پا دستگاه دیدم کلا وصل نمیشه به PSN.حس 20 سال پیش زمانی که سگا داشتم بهم دست داده خب یعنی یکم سرور هارو نمیشد قویتر کنن تا همچین مشکلاتی نباشه؟!اعصابم داغونه داغونه.توی کشوری که ما داریم همین که هنر کردم دستگاه رو نزدیک به لانچ خریدم خیلیه حالا دیگه انلاین هم نتونیم بازی کنیم!!!!LOL!!!! امیدوارم این وضعیت ادامه پیدا نکنه.
اگه تونستی یه بار وصل شی و الان نمیشه هیچ مشکل خواصی نیست یا از نت خودته یا از سرور که نهایتا یکی دو روزه ok میشه;)

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود

این که مگی هنر کردم دستگاه رو نزدیک به لانچ خریدم واقعا درسته چون من خودم دستگاه 1 هفته به لانچ اروپا مونده دستگاه دستم بود ولی چون اکانت us نساختم هنوز رنگ store ندیدم .غصه نخور انشالا سروره ای psn درست میشه.البته شاید بشه یه کاری کردبا pc برو اینجاPlayStation® Live Events - Experience Unreleased Games - PlayStation® توی تب بالای صحفه Sign in & Connect بزن بعد Create a New Account یه اکانت جدید us ساز (ادرس جدیدus هم با کم سرچ توسایت ییدا میشه) بعد برو رو ps4 اکانت جدید وارد کن ( دیگه Create a New Account نزنی رو ps4 فقط همونی که با pcساختی ساینین کن) فکر کنم چون اکانت اول دستگات us بوده اینم قبول میکنه من خودم 2 تا singapor دارم که فقط وقتی با اونا ساینین میکنم با همین مشکل سرورها قبول مکنه ولی به psn وصل نمیشه ولی اکانت جدید دیگه ای نه امریکایی نه اروپایی رو قبول نمیکنه فعلا انشالا مشکلت حل بشه موفق باشی

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
سلام منم همین تور دوست عزیز شما اولش با چه کشوری اکانت ساختی؟
من اصلا نتونستم اکانت بسازم.جالبتر اینجاست که برای ویتا رو هم اجازه نمیده که بزنم.وقتی که اکانت ویتا رو میزنم میگه پسورد یا یوزر رو اشباه وارد میکنی.:|

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
من اصلا نتونستم اکانت بسازم.جالبتر اینجاست که برای ویتا رو هم اجازه نمیده که بزنم.وقتی که اکانت ویتا رو میزنم میگه پسورد یا یوزر رو اشباه وارد میکنی.:|

اگه نتونستی اصلا اکانت بسازی شاید بشه یه کاری کردبا pc برو اینجاPlayStation® Live Events - Experience Unreleased Games - PlayStation® توی تب بالای صحفه Sign in & Connect رو بزن بعد Create a New Account یه اکانت جدید us بساز (ادرس جدیدus هم با کم سرچ توسایت ییدا میشه) بعد برو رو ps4 اکانت جدید وارد کن ( دیگه Create a New Account نزنی رو ps4 فقط همونی که با pc ساختی ساینین کن) انشالا مشکلت حل بشه دوست عزیز.وقتی اکانتت ساخته شد تو قسمت Actiivet Devices متونی هرچی دستگاه داری با همین اکانتی که ساختی دوباره فعال کنی.البته بعدش باید سراغ دستگاهی که اونجا فعال کردی بری مثل برا Ps4 مری seting بعدpsnبعدactivate as your primary ps4 بعدActivate

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه ها الان از توی سایت خودش میشه اکانت ساخت چون دیروز نمیشد ولی هنوزم وصل نمیشه.اکانت پلاس یک ماهه سر دستگاش نمیداد بازیبازا رو مجبور به خرید میکرد اون موقع یکم پول تو دست و بالش میومد وضعیت مزخرف سرویس انلاینش رو درست میکرد.الان پلاس 1 ماهه داده اصلا قابل استفاده نیست.بدبختی هم فقط برای ما ایرانی ها نیست خیلی از افراد خارجی هم الان این مشکل و این ارور جلوشون رو میگیره.
البته ناگفته نمونه دیروز بعد از چندین بار کلنجار رفتن وصل شدم به PSN بعدش خواستم از Store استفاده کنم گفت به دلیل Maitenence (درست نوشتم) فعلا Down هست سیستم بنابرین یه روزنه ی امیدی برای بهبود این وضعیت مزخرف ایجاد شد.امیدوارم سریعتر حل بشه.

shayganmorta7

کاربر سایت
May 8, 2011
8
نام
Shaygan
دوستان الان چند روز من میخوام به استور وصل شم همش میگه server is undergoing maintenance دیروز به زور و دعا تونستم برم.واسه شمام اینجوریه؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
بچه ها الان از توی سایت خودش میشه اکانت ساخت چون دیروز نمیشد ولی هنوزم وصل نمیشه.اکانت پلاس یک ماهه سر دستگاش نمیداد بازیبازا رو مجبور به خرید میکرد اون موقع یکم پول تو دست و بالش میومد وضعیت مزخرف سرویس انلاینش رو درست میکرد.الان پلاس 1 ماهه داده اصلا قابل استفاده نیست.بدبختی هم فقط برای ما ایرانی ها نیست خیلی از افراد خارجی هم الان این مشکل و این ارور جلوشون رو میگیره.
البته ناگفته نمونه دیروز بعد از چندین بار کلنجار رفتن وصل شدم به PSN بعدش خواستم از Store استفاده کنم گفت به دلیل Maitenence (درست نوشتم) فعلا Down هست سیستم بنابرین یه روزنه ی امیدی برای بهبود این وضعیت مزخرف ایجاد شد.امیدوارم سریعتر حل بشه.
سلام.من امروز داخل همون لینکی که داده بودین یه اکانت جدید ساختم ولی کماکان اجازه لاگین شدن از خود کنسول رو نمیده و وقتی که یوزر و پسورد جدید رو میزنم میگه اشتباه میزنی در صورتی که درست وارد میکنم.خداکنه زوتر این مشکل مسخره حل بشه.

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
سلام.من امروز داخل همون لینکی که داده بودین یه اکانت جدید ساختم ولی کماکان اجازه لاگین شدن از خود کنسول رو نمیده و وقتی که یوزر و پسورد جدید رو میزنم میگه اشتباه میزنی در صورتی که درست وارد میکنم.خداکنه زوتر این مشکل مسخره حل بشه.
عزیز اینترنت از کدوم شرکت میگیری ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر