همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
بچه ها!! من چند وقت پیش 10 دلار بهم همینجوری سونی داد!! بعد ما هم رفتیم add on خریدیم برای یه بازی....بعد حواسم نبود بازی ریجن 2 هست و من اینا رو از استور ریجن یک خریدم!! الان اینا نصب نمیشن نه؟ چون تو لیست دانلودها زده waiting to install الان یعنی حیف شد اون پول؟!=((
بازی تو عوض کن ریجن 1 بگیر

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
واقعا كه! معلوم نيست چه خبره

هر چند وقت يبار سروراشون به هندل زدن ميوفته
اونم كي...موقع كريسمس!
اگه يه ذره طول بكشه مردم پدرشونو در ميارن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مرسی بابت جواب....یه سوال دیگه! این داستان در مورد کد بازی ها مثل کد پول GTA و اینا هم برقرار هست یا اونو میشه تو اکانت ریجن2 بزنم و با ریجن 1 استفاده کنم؟
نه اون پول واسه اکانت هست نمیشه انتقال داد وقتی کد رو بزنی میره توی همون اکانت که کد رو زدی

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
psn..png

جالبه!من و دوستانم الان داشتیم bf4 میزدیم,الان هم به psn خیلی راحت وصل میشم!

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
يک روز شد قطعی چقدر شدید بوده حمله :|

البته psn بازان سابقه قطعی های طولانی هم دارن که رکورد دار هستیم :d
خیلی جالبه که اینقدر راحت میتونه بیاد حمله ddos کنه انگار که سرورهای psn کلا امنیت ندارن:-" یادمه چند سال پیش 2-3 بار حمله کرده بودن به live و مسئولیتش رو اونایی که از بخش xbox مایکرو اخراج شده بودن به عهده گرفته بودن و گفته بودن برای این که به مایکرو بگیم که سرورهاشون امنیتی ندارن این کارو کردیم :|
واقعا عالیه !

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
خیلی جالبه که اینقدر راحت میتونه بیاد حمله ddos کنه انگار که سرورهای psn کلا امنیت ندارن:-" یادمه چند سال پیش 2-3 بار حمله کرده بودن به live و مسئولیتش رو اونایی که از بخش xbox مایکرو اخراج شده بودن به عهده گرفته بودن و گفته بودن برای این که به مایکرو بگیم که سرورهاشون امنیتی ندارن این کارو کردیم :|
واقعا عالیه !

شما اصلاً میدونی DDOS چیه که ربطش میدی به امنیت سرور؟
نمیدونم چه دلیلی داره که اینجور مواقع همه میخوان نظر کارشناسی بدن! بارها و بارها تکرار شده تو انجمن ولی بازم :

distributed denial of service چیست؟
با تشکر از کیوان (Victarion)
به حملاتی میگن که تیم مهاجم به وسیله فرستادن request های فوق العاده زیاد که از حد پاسخگویی سرور بیشتره باعث میشه که سرور نتونه پاسخگوی request های کاربران نرمال بشه و به اصطلاح سرور down بشه وبه این معنی نیست که سرور هک شده و هکرها به اطلاعات سرور دست پیدا کردن، فقط به این معنیه که سرور از دسترس خارج شده. این حمله ها از طریق هزاران کامپیوتر در سراسر نقاط جهان که اکثرا از طریق malware آلوده شدن و صاحبشون هیچ اطلاعی از این آلودگی ندارن، انجام میشه. و تقریبا هیچ راه 100 درصدی برای پیشگیری یا مبارزه با همچین حملاتی وجود نداره. حتی ردیابی این حملات هم به دلیل اینکه از هزاران نقطه انجام میشه عملا غیر ممکنه.
====
چند صفحه ی آخر هم شده وصله، قطعه و ... ! هرکی به کنسول دسترسی داره خودش میتونه تست کنه. اونی هم که دسترسی نداره میتونه از لینک زیر چک کنه:
https://support.us.playstation.com/...sion/L3RpbWUvMTQxOTU5NDc3OS9zaWQvNTZRN2RTYW0=
====
بعضیا یکم خودشون رو نگه دارن که تا تقی به توقی میخوره بدون اینکه بدونن قضیه چیه یورش میارن به سمت این تاپیک که ای ملت این چه وضعشه و خاک بر سر فلان و از اینجور کامنت های مسخره!

VALAMINI

کاربر سایت
Apr 5, 2011
60
فاز برندار عزیز.
مردم هردقیقه که نمیتونن فرت فرت برن پای دستگاه تست کنن ببینن وصل میشه یا نه.
این تاپیک هم مال شما نیس که میای اینجوری صحبت میکنی. اسم تاپیک مشخصه.
دوس نداری نیا نگاه نکن.
تا اسم ddos اومده همه دیگه کارشناس امنیت شبکه شدن و بلد کار.
که هک نیست و اینا.
10 بار همه توضیح دادن که سرور overload شده.
شما جوش نیار کسی خواست میبینه.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
نمیدونم چه دلیلی داره که اینجور مواقع همه میخوان نظر کارشناسی بدن! بارها و بارها تکرار شده تو انجمن ولی بازم :

====
چند صفحه ی آخر هم شده وصله، قطعه و ... ! هرکی به کنسول دسترسی داره خودش میتونه تست کنه. اونی هم که دسترسی نداره میتونه از لینک زیر چک کنه:
https://support.us.playstation.com/...sion/L3RpbWUvMTQxOTU5NDc3OS9zaWQvNTZRN2RTYW0=
====
بعضیا یکم خودشون رو نگه دارن که تا تقی به توقی میخوره بدون اینکه بدونن قضیه چیه یورش میارن به سمت این تاپیک که ای ملت این چه وضعشه و خاک بر سر فلان و از اینجور کامنت های مسخره!

با قسمت اول حرفتون موافق هستم!

اما بحث چک کردن با لینکی که قرار دادید کمی منتفی هست چون الان psn status رو افلاین هست در حالیکه من و خیلی از دوستان میتونیم به psn وصل بشیم,صفحه قبل هم نوشتم

البته نمیدونم دلیل چی هست که با وجود افلاین اعلام کردن وضعیت psn میشه بهش وصل شد!

ویرایش: من به متن پایینش دقت نکرده بود اونجا تو note ــش قید کرده که some users که من دقت نکرده بودم,الان دلیلش برام مشخص شد.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388

====
====
1- دوست عزیز شما چرا بهت فشار میاد ؟
2-قبل اینکه شما اینو بگی من دیشب این پستو خوندم و میتونی بری توی صفحه های قبلی چکش کنی که بهرام هم لینکش رو داده
3- من فکر نمیکنم شما بدون نگاه کردن به دیکشنری معنی
distributed denial of service رو بدونی
اسم تاپیک رو بخونی میفهمی چرا همه یورش میارن به سمت این تاپیک
اگه مشکلی داری کسی اصرار نکرده بیای و نظرات بچه ها رو یا منو بخونی
خب شما میتونی بیای اینجا بگی افرین PSN که به این راحتی حمله DDOS بهت میشه که در اینصورت فکر میکنم کمتر بهت بخندن
جدیدا همه فاز انگلیسی و برنامه نویسی برداشتن احتمالا شما هم تونستی سایت ناسا رو هک کنی یا اینکه مدرک دکترا در رشته IT یا کامپیوتر داری احتمالا؟
در ضمن قطعا به امنیت سرور مربوطه وگرنه نمیشه که هر کی از راه میرسه بیاد یک حمله ddos کنه....لازم نیست برای اینکه بگی منم چیزی بلدم بیای جو تاپیک رو بهم بزنی
یکمی ادب و احترام هم چیز خوبیه که متاسفانه شما ازش بی بهره هستین
موفق باشی

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
همچنان وصل نمى شه به استور
من كم كم دارم به اين نتيجه ميرسم كه كاره حالا هركي هست الان پدر و مادر عزيز بعضي از گيمر هاي ايراني دارن دعاش ميكنن كه باعث شده توي فصل امتحانات بازي تعطيل شه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر