همه چیز درباره ی Xbox Live

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام دوستان
می خواستم ببینم تو xbox 360 می شه بدون مشکل به اینترنت وصل شد و ترسی از پریدن کپی خور و... نداشت ؟
فکر می کنم کنسول من LT3 هست چون تمام بازی های کپی رو با DVD اجرا می کنه ( البته مطمعن نیستم LT3 هست فقط تو نت نوشته بود اگر بازی های جدید رو اجرا می کنه پس 3 هست )

هدف از وصل شدن به نت هم آپدیت بازی ها هست ، یعنی نمی خوام آنلاین بازی کنم ..... مثلا GTA V رو آپدیت کنم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان
می خواستم ببینم تو xbox 360 می شه بدون مشکل به اینترنت وصل شد و ترسی از پریدن کپی خور و... نداشت ؟
فکر می کنم کنسول من LT3 هست چون تمام بازی های کپی رو با DVD اجرا می کنه ( البته مطمعن نیستم LT3 هست فقط تو نت نوشته بود اگر بازی های جدید رو اجرا می کنه پس 3 هست )

هدف از وصل شدن به نت هم آپدیت بازی ها هست ، یعنی نمی خوام آنلاین بازی کنم ..... مثلا GTA V رو آپدیت کنم
سال ۲۰۱۹ کنسول ۳۶۰ ! و اپدیت بازیهاش !

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سال ۲۰۱۹ کنسول ۳۶۰ ! و اپدیت بازیهاش !
کسی نگفت الان واسه بازی هایش آپدیت میاد !
معلومه تو سال 2019 آپدیت واسه بازی هاش نمیاد ولی یه بازی مثلا سال 2010 اومده تا 2013 آپدیت شده .... هدف آپدیت اون بازی به آخرین نسخه یعنی سال 2013 هست ...... دی وی دی ها هم معمولا اولین نسخه هستن

سوال من ربطی به این موضوع نداشت

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
دوستان یه گیف کارت خریدم ریجن آمریکا... برای من ریجن اسرائیل هستش منم که جز آمریکا هیچ کشوری رو انتخاب نمیکنم دیگه نمی‌دونم چجوری ریجن اسرائیل شده خلاصه مشکل زیر رو دارم

This code is for another region​

البته پروفایلم رفتم و آدرس جدید واسه آمریکا وارد کردم ولی بازم نشد کسی راه حلی نداره؟

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
دوستان یه گیف کارت خریدم ریجن آمریکا... برای من ریجن اسرائیل هستش منم که جز آمریکا هیچ کشوری رو انتخاب نمیکنم دیگه نمی‌دونم چجوری ریجن اسرائیل شده خلاصه مشکل زیر رو دارم

This code is for another region​

البته پروفایلم رفتم و آدرس جدید واسه آمریکا وارد کردم ولی بازم نشد کسی راه حلی نداره؟
حل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر