همه چیز درباره ی Xbox Live

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یعنی اگه با بازی هایی که stealth patch کامل هستند داخل محیط لایو بازی کنیم احتمال بن شدن به زیر 10 درصد میرسه؟؟
شما که دفعه قبل بن شدید علتش چی بود؟؟ البته می دونم علت دقیق و درستی نداره ولی می خوام نظر خودتون رو بپرسم.
این پوینت ها رو چی جوری به فروش می رسونند؟؟ چنده؟؟
فیلم هایی که تو لایو هست چقدر حجمشونه؟؟ چقدر پوینت لازم داره؟؟
بله اگر دیسکاتون مطمئن باشه احتمال بن شدن خیلی کمه.

من دفعه قبل بن نشدم اتفاقا. من سری اول که مایکروسافت در may 2007 بن کرد بن شدم دلیلشم کاملا مشخصه چون اون موقع اصلا بحث بن و این چیزا مطرح نبود و هیچ کس از جمله خود من به stealth بودن بازی ها توجهی نمی کردند و بیشتر بازی های من stealth نبودند.

پوینت رو هم که پدارم جان توضیح دادن. فقط بگم که فیلم های توی live خریدنی نیستن بلکه کرایه ای هستن و فقط 24 ساعت می تونین اونا رو ببینین. قیمت hd هاشونم 480 پوینته.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.
من اسم پروفایلم Dante Sparda هست اگه بخوام یه گیمر تگ درست کنم و با همچین اسمی گیمر تگی وجود نداشته باشه بعد از اینکه گیمرتگ رو ساختم امتیازهام از پروفایل به گیمر تگ منتقل میشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.
من اسم پروفایلم Dante Sparda هست اگه بخوام یه گیمر تگ درست کنم و با همچین اسمی گیمر تگی وجود نداشته باشه بعد از اینکه گیمرتگ رو ساختم امتیازهام از پروفایل به گیمر تگ منتقل میشه؟

احتمال این که این پروفایل وجود داشته باشه زیاده...بهتر هست پروفایلت رو تغییر بدی و یه سری عدد هم بهش اضافه کنی.
اما اگر پروفایلت ساخته نشده باشه شما می تونید پروفایلتون رو به گیمرتگ تغییر بدید به همراه تمامی امتیاز هایی که گرفتید.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به نظر من اینکه بازی ها همشون یک کد دارند و اگر چندین نفر با اون کد وصل شن ولی آیپی یکی نباشه بن میکنه باید ببنیم کسایی که بازهاشون را کپی میکنن میدن روی نت آی اونا هم بازهاشون که اصلا هست بن میشن یا نه اگر اون ها هم بن شن همین هست

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
800 پوینت چند دلار یا تومن میشه؟؟
به نظر من اینکه بازی ها همشون یک کد دارند و اگر چندین نفر با اون کد وصل شن ولی آیپی یکی نباشه بن میکنه باید ببنیم کسایی که بازهاشون را کپی میکنن میدن روی نت آی اونا هم بازهاشون که اصلا هست بن میشن یا نه اگر اون ها هم بن شن همین هست
نظریه باحالی بود. منتظر جواب دیگر اساتید هستم...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خیز همچین چیزی نیست چون همه ما از یه بازی استفاده می کنیم و اگر اینطور بود همه حتما باید بن می شدن. خود من همانطور که گفتم سری قبل بن نشدم (به همراه چند نفر دیگه). با انواع و اقسام بازی ها هم ساعت های زیاد در لایو بازی کرده بودم.
اونایی هم که این بازی ها رو در نت قرار می دن اکثرا گروه های هکر هستن که اصلا خودشون بازی نمی کنن.
800 پوینت چند دلار یا تومن میشه؟؟
هر 80 پوینت معادل 1$ هست یعنی 800 پوینت می شه معادل 10$.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان ممنون از پاسخ هاتون:biggrin1:
1.یعنی من الان برم وست یا هر جای دیگه بگم یه کارت 1000 پوینتی بده 12-13 هزار تومن حساب می کنه؟؟
2.کارت گولد همش 1 ساله است؟ مثلا 2 ماهه یا 1 ماهه نداره بریم بگیریم؟؟
3.با ADSL 128Kb کارم راه می افته دیگه؟؟ واسه آنلاین بازی کردن و دانلود کردن بسته های الحاقی GTA؟
4.به نظر شما کدوم شرکت ADSLـش بهتره؟ بهتر خدمات میده؟؟ قیمتش هم عادلانه تره؟؟ داتک خوبه؟؟
5.اصلا ADSL افت سرعت داره؟؟ مثلا بهتون یه اشتراک 128 بده ولی سرعتش 70 اینا باشه. اینجوریه؟؟
چون همه ما از یه بازی استفاده می کنیم و اگر اینطور بود همه حتما باید بن می شدن. خود من همانطور که گفتم سری قبل بن نشدم (به همراه چند نفر دیگه). با انواع و اقسام بازی ها هم ساعت های زیاد در لایو بازی کرده بودم.
تنها علت موفقیت شما stealth patch بودن دیسک هاتون بود؟؟ 12 ولتی هم کرده بودید؟؟

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
1.یعنی من الان برم وست یا هر جای دیگه بگم یه کارت 1000 پوینتی بده 12-13 هزار تومن حساب می کنه؟؟
3.با ADSL 128Kb کارم راه می افته دیگه؟؟ واسه آنلاین بازی کردن و دانلود کردن بسته های الحاقی GTA؟
4.به نظر شما کدوم شرکت ADSLـش بهتره؟ بهتر خدمات میده؟؟ قیمتش هم عادلانه تره؟؟ داتک خوبه؟؟
5.اصلا ADSL افت سرعت داره؟؟ مثلا بهتون یه اشتراک 128 بده ولی سرعتش 70 اینا باشه. اینجوریه؟؟

ببین دوست عزیز شما می بایست یک کم زحمت به خودت بدی یک کم تو اینترنت سرچ کنی. دیگه بعد از خوندن این چند صفحه آخر این تاپیک باید در مورد کارت پوینت و این چیزا وارد شده باشی. یک کوچولو سرچ کن ببین کارت گلد و پوینت اصلا چند مدل داره؟
من نمی دونم چرا نه تنها شما بلکه اکثر بازیکنان گیر دادن به این بسته های الحاقی GTA. بابا حال خود همین بازی رو تموم کنید! بعد سراغ اون هم میریم. البته می دونم که حالا حالا نمیاد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

1.این رو بگی یکی می خوابونن زیر گوشت و پرتت می کنن بیرون :biggrin1:(شوخی).نه توی ایران خیلی گرون تر از این حرفاست.وست گیم الان داره 1600 پوینت رو میده 39000 تومان.
2.کارت گلد 1 ماهه،3 ماهه و 12 ماهه داره که البته کارت های 12 ماهه به صورت 1+12 هم هستن.
3.بله اما ممکنه توی بعضی بازی ها اذیت بشی اما اکثر دوستانی که Live بازی می کنن اینجا فکر می کنم همین 128 داشته باشن.در ضمن بسته های الحاقی و فایل های توی Live رو با Dial Up هم می تونی دانلود کنی فقط سرعت خوشگل تره... :biggrin1:
4.داتک قیمت هاش خوبه اما کیفیت سرویس هاش اون قدر ها مطلوب نیست.شاتل و مخصوصا صبانت پیشنهاد میشه.صبا نت سرعتی رو که ارائه می کنه بیشتر از 128 هست چون سیستم توربو روی اینترنتش فعال هست.اما خوبی داتک اینه که محدودیت دانلود نداره و شما نگران محدودیت دانلود نیستی.
5.ADSL افت سرعت هم داره اما با IP های شخصی که می تونید از شرکت بگیرید وضعیت بهتر میشه و افت سرعت هم ندارید.در ضمن سرعت 128 اینطوری نیست که سرعت دانلودتون 128 کیلوبایت در ثانیه باشه.سرعتی که با 128 دانلود می کنید بین 12 تا 16 کیلوبایت در ثانیه هست.

Stealth Patch بودن دیسک های بازی کمک بزرگی هست برای جلوگیری از بن شدن(البته نه به طور 100% ولی درصد بیشتر رو شامل میشه).در ضمن اگر منظورت با اشکان هست فکر نمی کنم 12 ولت رو انجام داده باشه... ;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید

الان چک کردم ، یوزر نیم Dante Sparda هست ...
حتما قبل از وصل شدن ، اسمتون رو تغییر بدین

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
الان چک کردم ، یوزر نیم Dante Sparda هست ...
حتما قبل از وصل شدن ، اسمتون رو تغییر بدین
تشکر.همچنین از Console عزیز.(اسمتون رو نمیدونم.)
بچه ها ببخشید این جا میپرسم اون بسته ی الحاقی آبلیویون(shiviring island)چند پوشنت میخواد؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تشکر.همچنین از Console عزیز.(اسمتون رو نمیدونم.)
بچه ها ببخشید این جا میپرسم اون بسته ی الحاقی آبلیویون(shiviring island)چند پوشنت میخواد؟

خواهش می کنم.

پدرام هستم... ;)

بسته های الحاقی بین 400 تا 800 پوینت باید داشته باشن.البته دوستانی که به Live دسترسی دارن می تونن برات ببینن و بهت بگن دقیقا چند پوینت می خواد ;)

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
1.الان ماكروسافت داره بن ميكنه يا نه چون 20 روزه از ترس بن لايو نيومدم؟الان بيام مشكلي نداره من استيلث همه ي بازي هام كامله
2.اگه من پوينت بخوام از كجا بايد بگيرم؟تو اين سايت كسي هست كه پوينت داشته باشه يا نه؟
3.من چند وقت پيش از يك سايت چند تا گلد 24 ساعته ي مجاني گرفتم ولي تا حالا امتحان نكردم اگه ازشون استفاده كنم مشكلي پيش مياد؟
ممنون ميشم جواب بديد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1.الان ماكروسافت داره بن ميكنه يا نه چون 20 روزه از ترس بن لايو نيومدم؟الان بيام مشكلي نداره من استيلث همه ي بازي هام كامله
2.اگه من پوينت بخوام از كجا بايد بگيرم؟تو اين سايت كسي هست كه پوينت داشته باشه يا نه؟
3.من چند وقت پيش از يك سايت چند تا گلد 24 ساعته ي مجاني گرفتم ولي تا حالا امتحان نكردم اگه ازشون استفاده كنم مشكلي پيش مياد؟
ممنون ميشم جواب بديد

1. کسی که بن نشده.هر کسی هم بوده برای قبل بوده...شما هم اگر بازی هات مشکل نداشتن می تونی به راحتی Live بازی کنی... ;)
2. شرکت WestGame می فروشه.البته Parto هم ممکنه داشته باشه.
3. این اکانت های گلد فکر نمی کنم جواب بدن.بهتر هست اگر اکانت گلد نداری از همین فروشگاه ها بخری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر