همه چیز درباره ی Xbox Live

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
پدرام، يه چيزي به ذهنم رسيد در مورد بن شدن، ببين نظرت چيه.
اكثر كسايي كه هك ميكنن كنسولشون رو، بازي زياد دارن تو GamerTagشون، شايد مايكروسافت به كسايي كه بازي زياد دارن گير ميده.

ميشه يه كاري كرد كه يه بازي رو كه من بازي ميكنم و باهاش نميخوام لايو برم، اطلاعاتش تو xbox ذخيره نشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اكثر كسايي كه هك ميكنن كنسولشون رو، بازي زياد دارن تو GamerTagشون، شايد مايكروسافت به كسايي كه بازي زياد دارن گير ميده.

ميشه يه كاري كرد كه يه بازي رو كه من بازي ميكنم و باهاش نميخوام لايو برم، اطلاعاتش تو xbox ذخيره نشه؟

در مورد قسمت اول باید اشکان بهت پاسخ بده.

در مورد بخش دوم فکر نمی کنم بشه کاری کرد که نشون نده چه بازی هایی رو کردی...

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اكثر كسايي كه هك ميكنن كنسولشون رو، بازي زياد دارن تو GamerTagشون، شايد مايكروسافت به كسايي كه بازي زياد دارن گير ميده

خوب میتونه به این دلیل باشه که در اینصورت درصد بازیهایی که دارن و Stealth نیست بالا میره ...
یکی که هر چی بازی دستش میرسه بدون توجه میخره بیشتر در معرض خطره یا اونی که هر بازیی میخواد بگیره کامل چک میکنه ؟

اطلاعات که بهرحال ذخیره میشه ... اما اگر با بازیهایی که Stealth نیستن فقط آفلاین بازی کنی و اصلا آنلاین نشی احتمالا مشکلی پیش نمیاد

thiefnomad

کاربر سایت
Dec 15, 2007
12
نام
شهریار
Help

ba salam
avalin roozi ke xbox live vasl shodam.keshvaram ra singapour entekhab kardam
dirooz mikhastam microsoft points bekharam vali credit carde doostam male amricast
har che khastam keshvaram ra amrica konam nashod
aya rahi hast ke betoonam keshvaram ro avaz konam
lotfan mano rahnamayi konid chon mikham song pack muse ra baraye guitar hero 3 bekharam
:(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ba salam
avalin roozi ke xbox live vasl shodam.keshvaram ra singapour entekhab kardam
dirooz mikhastam microsoft points bekharam vali credit carde doostam male amricast
har che khastam keshvaram ra amrica konam nashod
aya rahi hast ke betoonam keshvaram ro avaz konam
lotfan mano rahnamayi konid chon mikham song pack muse ra baraye guitar hero 3 bekharam
:(

من هم یه همچین مشکلی برام پیش اومد که بعد از درخواست از بخش پشتیبانی مایکروسافت متوجه شدم کشور در دیتابیس سایت ذخیره میشه و دیگه قابل تغییر حتی از طرف شرکت نخواهد بود.شما باید یه GamerTag جدید با انتخاب کشور آمریکا بسازی...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

بچه ها،
راهي هست كه اطلاعات بازي اي كه تو حالت off line بازي كرديم رو بشه از 360 پاك كرد؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

به تعداد بازی اصلا ربطی نداره. شاید طرف مایه داره هر هفته 3 بازی می خره یعنی باید بن شه؟ خیلی ها هم بودن سر جمع 10 تا بازی تو لیستشون نبوده ولی بن شدن.
البته می شه در تنظیمات اکانت نمایش بازی ها رو برای دیگران بست و کسی نبینه که شما چی دارید.

بچه ها،
راهي هست كه اطلاعات بازي اي كه تو حالت off line بازي كرديم رو بشه از 360 پاك كرد؟
این اطلاعات اصلا ربطی به xbox نداره، تمام اطلاعات مربوط به بازی ها در اکانت شما ذخیره می شه. خیلی راحت می شه یه اکانت دیگه ساخت که هیچ اثری از بازی ها نباشه ولی راهی هم برای ذخیره نشدن نیست، به فرض وقتی شما بازی ای رو می زارید و با اکانتتون می رید تو بازی اون بازی اسمش ثبت می شه و هیچ جوری هم قابل پاک کردن از لیست اون اکانت نیست.

این که مایکروسافت از چه اطلاعاتی استفاده می کنه هنوز مشخص نیست و 100% اطلاعاتی هم نیست که قابل نمایش یا پاک شدن باشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
واسه اولین باز که وصل میشیم چقدر پوینت داریم؟؟ اصلا داریم یا نه؟؟
تو لایو فیلم HD هم هست واسه دانلود؟

برای اولین بار که وصل میشید هیچ پوینتی ندارید.

فیلم های HD هم توی XBox Live زیاد هستن. ;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به تعداد بازی اصلا ربطی نداره. شاید طرف مایه داره هر هفته 3 بازی می خره یعنی باید بن شه؟ خیلی ها هم بودن سر جمع 10 تا بازی تو لیستشون نبوده ولی بن شدن.
البته می شه در تنظیمات اکانت نمایش بازی ها رو برای دیگران بست و کسی نبینه که شما چی دارید.

این اطلاعات اصلا ربطی به xbox نداره، تمام اطلاعات مربوط به بازی ها در اکانت شما ذخیره می شه. خیلی راحت می شه یه اکانت دیگه ساخت که هیچ اثری از بازی ها نباشه ولی راهی هم برای ذخیره نشدن نیست، به فرض وقتی شما بازی ای رو می زارید و با اکانتتون می رید تو بازی اون بازی اسمش ثبت می شه و هیچ جوری هم قابل پاک کردن از لیست اون اکانت نیست.

این که مایکروسافت از چه اطلاعاتی استفاده می کنه هنوز مشخص نیست و 100% اطلاعاتی هم نیست که قابل نمایش یا پاک شدن باشه.

آخه كسايي كه بازي زياد دارن كم هستن و ميشه با تقريب خوبي حدس زد كه مثلا طرف كه كلي بازه داره و از هركدوم هم يكم رفته، گزينه خوبيه واسه بقيه چك ها.

گفتم اگه بشه يه طوري اين پروفايل رو پاك كرد، شايد بشه يكم در رفت از دست $M.

كل اكانت رو ميشه پاك كرد؟ من ميترسم وقتي ميگه پاك كردم، پاك نكرده باشه و وقتي وصل ميشين به LIVE اونو براش بفرسته.

به هر حال يه حدسه.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
آخه كسايي كه بازي زياد دارن كم هستن و ميشه با تقريب خوبي حدس زد كه مثلا طرف كه كلي بازه داره و از هركدوم هم يكم رفته، گزينه خوبيه واسه بقيه چك ها.

كل اكانت رو ميشه پاك كرد؟ من ميترسم وقتي ميگه پاك كردم، پاك نكرده باشه و وقتي وصل ميشين به LIVE اونو براش بفرسته.

به هر حال يه حدسه.
کلا" بن شدن ها ربطی به اکانت نداره ...
مگر بخاطر تخلف در بازیها .
پس با پاک کردن اکانت نمیشه اطلاعات رو از بین برد

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
کلا" بن شدن ها ربطی به اکانت نداره ...
مگر بخاطر تخلف در بازیها .
پس با پاک کردن اکانت نمیشه اطلاعات رو از بین برد
امید جان درست می گه ولی باید اضافه کنم غیر از مایکروسافت هنوز کسی 100% علت بن شدن ها را نمی دونه ولی کارهایی چون استلیث می تونه کمی بن را به تاخیر بیندازه....:D
:ban:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

به هر حال يه حدسه.
خوب آخه اصلا تقریب شما اشتباس چون تعداد این افراد درسته کم هستن ولی تعداد کسایی که هر دفعه بن می شن بیش از اون چیزیه که شما تصور کنی. مثلا سری قبل که من بن شدم تو اکانتم زیر 20 تا بازی داشتم. یعنی 20 تا بازی خیلی مثلا زیاده برای مدته 7-6 ماه؟
در ضمن مایکروسافت نمیاد از راه هایی بن کنه که بعدا خرشو بچسبن بگن من هیچ مشکلی نداشتم. (البته باز کسی کاری نمی تونه بکنه)

از دست مایکروسافت می شه در رفت راهشم استفاده از دیسک های stealth patch دار هست نه پاک کردن یا مخفی کردن اکانت و بازی و ... .
البته پروفایل تا وقتی که به live وصل نشده می شه پاکش کرد و هیچ اثری هم ازش نمی مونه ولی بعد از وصل شدن به live تمام اطلاعاتش در سایت xbox.com ثبت می شه.

خوب این چه کاریه؟ یعنی هر دفعه که بخوای وصل شی به live اکانت رو پاک کنی؟ اصلا بدون اکانت به تو اجازه داده نمی شه به live وصل بشی.

اونچه که تا حالا مشخص شده مایکروسافت برای بن کردن کنسول ها هیچ کاری به اکانت ها نداره و فقط دیسک ها و بازی ها رو چک می کنه.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اونچه که تا حالا مشخص شده مایکروسافت برای بن کردن کنسول ها هیچ کاری به اکانت ها نداره و فقط دیسک ها و بازی ها رو چک می کنه.

از دست مایکروسافت می شه در رفت راهشم استفاده از دیسک های stealth patch دار هست نه پاک کردن یا مخفی کردن اکانت و بازی و ... .
یعنی اگه با بازی هایی که stealth patch کامل هستند داخل محیط لایو بازی کنیم احتمال بن شدن به زیر 10 درصد میرسه؟؟
شما که دفعه قبل بن شدید علتش چی بود؟؟ البته می دونم علت دقیق و درستی نداره ولی می خوام نظر خودتون رو بپرسم.
این پوینت ها رو چی جوری به فروش می رسونند؟؟ چنده؟؟
فیلم هایی که تو لایو هست چقدر حجمشونه؟؟ چقدر پوینت لازم داره؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی اگه با بازی هایی که stealth patch کامل هستند داخل محیط لایو بازی کنیم احتمال بن شدن به زیر 10 درصد میرسه؟؟
شما که دفعه قبل بن شدید علتش چی بود؟؟ البته می دونم علت دقیق و درستی نداره ولی می خوام نظر خودتون رو بپرسم.
این پوینت ها رو چی جوری به فروش می رسونند؟؟ چنده؟؟
فیلم هایی که تو لایو هست چقدر حجمشونه؟؟ چقدر پوینت لازم داره؟؟

پوینت باید با منطقه ای که توی XBox Live انتخاب کردی (مثلا آمریکا) سازگاری داشته باشه.قیمت اصلیش رو می تونی از سایت XBox.Com در بیاره ولی خوب با یه مقدار بالاتر می تونی از West Game خریداری کنی.
فیلم هایی که توی Live هستن هم فکر می کنم 800 پوینت به بالا خرجشون هست.به دلیل این که HD هم هستن حجمشون بالای 2 گیگابایت باید باشه.
الان اکثر کسانی که BAN شده بودن به خاطر این بوده که دیسک هاشون Stealth Patch نبوده البته این که دلایل دیگه ای هم باعث بن شدن میشه هست ولی خوب بیشترین احتمال بن شدن به خاطر Stealth Patch نبودن بازی ها بوده و هست.شما وقتی دیسکت Stealth Patch باشه تقریبا با خیال راحت می تونی توی XBox Live به بازی مشغول بشی... ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر