همه چیز درباره ی Xbox Live

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
بچه ها من یه ایده دارم به نظرم جالب باشه.یه روشی هست که میشه دو تا کامپیوتر رو تلفنی به هم شبکه کردو بازیهای کامپیوترو lan بازی کرد،تو همین سایتم آموزشش هست .من یه ساله با همین روش با دوستام counter میزنیم.حالا حرف من اینه :ممکنه بشه بین دستگاههای بازی مثل ps2 و360 با کامپیوتر مثل تنظیم لایو ارتباط برقرار کنیم بعد بازیهای lan رو اون طوری بدون پول لایو دو نفری بازی کنیم؟ هر کی از خونه خودش.خواهشا نگین سرعت میاد پایینو از این حرفا فقط می خوام ببینم ارتباط برقرار میشه.چون مثلا میشه با دو مودم و دو خط تلفن دو تا ارتباط برقرار کرد سرعت بره بالاتر.من که هرچی فکر می کنم مشکلی سر راه این موضوع نمی بینم.با دوستم تست کردم سر قضیه ip مشکل داشت منم تو این زمینه زیاد تجربه ندارم نتونستم ردیفش کنم.می خوام اساتید بیان نظر بدن لطفا

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
من یک آدرس برای آمریکا می خوام و ایالت شهر فیلادلفیا را می خواهم بدونم... البته با کمک console جان تا همین جا آمده ام ...

آخرین ویرایش:

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
بچه ها من یه ایده دارم به نظرم جالب باشه.یه روشی هست که میشه دو تا کامپیوتر رو تلفنی به هم شبکه کردو بازیهای کامپیوترو lan بازی کرد،تو همین سایتم آموزشش هست .من یه ساله با همین روش با دوستام counter میزنیم.حالا حرف من اینه :ممکنه بشه بین دستگاههای بازی مثل ps2 و360 با کامپیوتر مثل تنظیم لایو ارتباط برقرار کنیم بعد بازیهای lan رو اون طوری بدون پول لایو دو نفری بازی کنیم؟ هر کی از خونه خودش.خواهشا نگین سرعت میاد پایینو از این حرفا فقط می خوام ببینم ارتباط برقرار میشه.چون مثلا میشه با دو مودم و دو خط تلفن دو تا ارتباط برقرار کرد سرعت بره بالاتر.من که هرچی فکر می کنم مشکلی سر راه این موضوع نمی بینم.با دوستم تست کردم سر قضیه ip مشکل داشت منم تو این زمینه زیاد تجربه ندارم نتونستم ردیفش کنم.می خوام اساتید بیان نظر بدن لطفا
با سلام به شما دوسته عزيز
من هم مدتي دنبال اين قضيه بودم که با عدم استقبال دوستان رو به رو شدم . يه نگاه به تاپيکه زير بنداز :
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10655

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
دوستان خبري از بالا رفتن سرعت اينترنت ها تو خاورميانه نيست ؟
اصلا نمي تونم درست بازي كنم با Adsl256 ...:(

دوست عزيز به خاطر يکسری مسايل سياسی هست که جاش اینجا نيست.....;)
راستی Team Fortress 2 انلاين خيلی حال ميده

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
دوست عزيز به خاطر يکسری مسايل سياسی هست که جاش اینجا نيست.....;)

مسائل سیاسی امنیتی؟:laughing:
دوست من خیلی قضیه رو جدی گرفتی

پایین اومدن سرعت اینترنت ها تو خاور میانه به علت نقص در سیستم کابل هایی بوده که خاور میانه رو به اروپا و امریکا مرتبط میکردن این نقص هم بر اثر برخورد دکل یه کشتی به سیم های کف دریا بوجود اومده
حتی سایت داتک و شاتل هم این موضوع رو ذکر کردن اون وقت شما میگی مسایل امنیتی سیاسی؟:biggrin1:

ببخشید که Off Topic شد/:)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مسائل سیاسی امنیتی؟:laughing:
دوست من خیلی قضیه رو جدی گرفتی

پایین اومدن سرعت اینترنت ها تو خاور میانه به علت نقص در سیستم کابل هایی بوده که خاور میانه رو به اروپا و امریکا مرتبط میکردن این نقص هم بر اثر برخورد دکل یه کشتی به سیم های کف دریا بوجود اومده
حتی سایت داتک و شاتل هم این موضوع رو ذکر کردن اون وقت شما میگی مسایل امنیتی سیاسی؟:biggrin1:

ببخشید که Off Topic شد/:)
دوست عزيز اينو كه هميه مي دونن ...
مي خواستم از آخرين اخبار تعمير اطلاعاتي كسب كنم ...
البته از حق نگذريم يكم بهتر شده ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزيز اينو كه هميه مي دونن ...
مي خواستم از آخرين اخبار تعمير اطلاعاتي كسب كنم ...
البته از حق نگذريم يكم بهتر شده ;)

فعلا مشکل پا برجاست.تا درست شدن کاملش 1 ماه دیگه این مشکل باقیه.من گفتم که 1-2 ماه طول میکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر