همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان.
امروز یک مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده.
کنسول خیلی راحت به pc کانکت میشه یعنی مشکلی از نظر کانکشن نداره.
وقتی خواستم به live وصل بشم ، بعد از اینکه کمی گذشت از اکانتم خارج شد ! (sign out شد)
چند بار امتحان کردم ولی دائماً sign out میشه. تست کانکشن هم کردم. همه چیز درسته و بن هم نشده ام ولی نمیتونم با کنسول به اینترنت متصل بشم. چند روز پیش یک فایروال نصب کرده بودم. گفتم شاید مال اون باشه. اون رو هم پاک کردم ولی هنوز مشکل به قوت خودش باقیه ×_×

امکان ایجاد اختلال توی Connection های اینترنتتون هست.شما امتحان کنید ببینید XBox360 رو مستقیم که به مودم میزنید درست عمل می کنه یا خیر.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مودمم dial up هست.

Connection رو از نو بسازید و کارهای تنظیمات رو انجام بدید.چون گاهی هست که بخش Share در Connection بسته میشه و مشکل از ویندوز هست.من خودم این مشکل رو با دستگاه WiFi Max داشتم که با تعویض ویندوز مشکل کاملا حل شده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من این مشکل رو با تعویض کردن ویندوز حل کردم.اگر مشکلی نداری ویندوز رو عوض کن خدا بخواد درست میشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه ویندوز رو تازه عوش کردم ):
کاش راه دیگه ای هم داشت.

شما کلیه تنظیماتی که انجام دادی کامل چک کن شاید جایی اشتباه کردی.من با Dial Up کار نکردم با XBL اگر انجام داده بودم الان مشکلت رو سریع حل می کردم.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
جناب Drak_Dragon ، محض اطلاعتون ، من هم تقریبا یه تجربه مشابهی در این زمینه دارم... البته به صورتی دیگر:

من ADSL دارم و وقتی به XBL متصل می شدم ، چراغ ADSL خاموش میشد! مثل اینکه وصل شدن XBox به خطم باعث می شد مقداری نویز روی خطم بیشتر بشه و مودم دیگه نمی تونست خط DSL رو Detect کنه! البته بعد از یک دفعه قطع شدن ، دوباره وصل میشد و مشکلی نبود... مثل یک شوک می موند... ( این فرآیند در کل 2 دقیقه طول می کشد. )
البته قبلا اینطوری نبود ، و تقریبا برای 2 ماه اینطوری بود و بعدش دیگه مشکل حل شد... با ISPـم که صحبت کردم ، میگفت بصورت عادی نباید نویزی که به بوسیله کنسولتون روی خط میافته باعث این موضوع بشه! احتمالا تو اون دوره نویز خطتون بیشتر از حد معمول بوده و الآن به حالت عادی رسیده...لازم به ذکره که موقعی که مشکل داشتم با یک مودم دیگه که تست کردم ، مشکلی نبود ... ( در کل مودم من یذره حساسه :biggrin1: )
این بگم من دیگه مثل شما مشکل Sign Out شدن شما رو نداشتم! این مشکل شما هم بخاطر این بوجود میاد که کنسولتون نمی تونه Data دریافت کنه... که این موضوع ممکنه از ISP ، مرکز تلفن ، مودم ، سیم کشی یا هرچیز دیگری باشه...
در کل این دو مورد تقریبا به هم شبیه هستن....

حالا پیشنهاد من به شما : یک کارت اینترنت از یک ISP دیگه تهیه کنید. اگر جواب نگرفتید ، با یک مودم دیگه ( با یک برند متفاوت ) تست کنید ...اگر مشکلتون حل نشد ، باید صبر کنید...

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بهترين و جديدترين ورژنش 1.4ـه ... بهتره خودت نريزي اگه تا حالا كنسول رو باز نكردي ...

بهتر هست بده به کسی براش تغییر بده فریمور رو.چون ممکنه برای باز کردن پشت کنسول و بعضی جاهاش اذیت بشه.

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
دوستان XBL مشکل داره الان؟؟؟ من می خواستم gamertag رو recover کنم این ارورو میده:
xbox live sign up is currently unavailable. please try again later.
داستان چیه؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان XBL مشکل داره الان؟؟؟ من می خواستم gamertag رو recover کنم این ارورو میده:
xbox live sign up is currently unavailable. please try again later.
داستان چیه؟؟؟

احتمالا دارن Update می کنن این بخش رو برای همین غیر فعال هست.بذار چند ساعت دیگه دوباره امتحان کن.منم الان امتحان کردم همین پیغام رو داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر