همه چیز درباره ی Xbox Live

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
دوست عزیز خیالت رو راحت کنم شما وقتی میخوای بیای لایو و اون بازی که میخوای چند ماه ازش استفاده کنی رو اورجینال بخر بقیه بازیهات رو که کپی هستن بدون اینکه به لایو وصل بشی بازی بکن اگه اینکار رو بکنی بن نمیشی

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
دوست عزیز خیالت رو راحت کنم شما وقتی میخوای بیای لایو و اون بازی که میخوای چند ماه ازش استفاده کنی رو اورجینال بخر بقیه بازیهات رو که کپی هستن بدون اینکه به لایو وصل بشی بازی بکن اگه اینکار رو بکنی بن نمیشی
يعني اگر کسي کنسولش کپي خور شده باشه ، و وقتي آفلاين است از بازي هاي کپي استفاده کنه و وقتي مي خواد لايو بازي کنه از بازيه اورجينال بازي کنه ، ديگه بن نمي شه ؟ :confused:
تا حالا کسي بوده که اين کار رو کرده باشه و بن شده باشه ؟:confused:
آيا ماکروسافت نمي فهمه که ما در کنسولمون بازيه کپي ميذاريم ؟:confused:
و اگر در اين صورت بن نشويم فوق اش براي بازي هاي قشنگ ، اورجينال اش رو مي گيريم و بازي مي کنيم . ( لطفا ً اگر کسي اطلاعاتي داره جوابه من را بده آخه بدجوري رفته رو اعصاب . )

با تشکر

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
کنسول جان متوجه منظورم نشدي.

من يه بار ديگه سوالم رو مطرح مي کنم ( ان شا الله به جواب برسم .... ان شااااااااااااااااااااااا الللللله :biggrin1: ).

من کنسولم کپي خور شده ، در حالت آفلاين هم با بازي هاي کپي ام بازي کرده ام .

وقتي مي خوام مثلا ً بازي GOW رو به صورت اورجينال بخرم ديگه عملا ً Stealth Patch وجود نداره که بخوام سرش بحث بکنم. ( اگه يه بازي اورجينال رو بگيرم و فقط با اون لايو بازي کنم ، آيا باز هم بن مي شم ؟ ) :confused:

با تشکر

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
کنسول جان متوجه منظورم نشدي.

من يه بار ديگه سوالم رو مطرح مي کنم ( ان شا الله به جواب برسم .... ان شااااااااااااااااااااااا الللللله :biggrin1: ).

من کنسولم کپي خور شده ، در حالت آفلاين هم با بازي هاي کپي ام بازي کرده ام .

وقتي مي خوام مثلا ً بازي GOW رو به صورت اورجينال بخرم ديگه عملا ً Stealth Patch وجود نداره که بخوام سرش بحث بکنم. ( اگه يه بازي اورجينال رو بگيرم و فقط با اون لايو بازي کنم ، آيا باز هم بن مي شم ؟ ) :confused:

با تشکر
ببين پوهان جان به ظاهر نبايد بن شي ... ولي تو فروم هاي خارجي افرادي بودن که کاري که شما مي گي رو کردن ولي بازم بن شدن ...
تا اونجايي که من به نتيجه رسيدم Stealth Patch داشتن يا نداشتن بازي ها روي هارد ذخيره نمي شه چون اگه اينطوري بود اينايي که بن مي شن و هارد رو واسه Gamer Card مي زارن رو يه کنسول جديد بايد دوباره بن شن که نمي شن ...
منم خودم 3-4 تا از بازي هايي که زياد آنلاين بازي مي کنم رو Orginal گرفتم به فرض اينکه حرف شما درست باشه ولي مثل بحث بن از طريق 12 ولت کردن فن ها ... اين مورد هم هنوز جواب مشخصي واسش پيدا نشده ;)
اميدوارم درست جواب داده باشم

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
ببين پوهان جان به ظاهر نبايد بن شي ... ولي تو فروم هاي خارجي افرادي بودن که کاري که شما مي گي رو کردن ولي بازم بن شدن ...
تا اونجايي که من به نتيجه رسيدم Stealth Patch داشتن يا نداشتن بازي ها روي هارد ذخيره نمي شه چون اگه اينطوري بود اينايي که بن مي شن و هارد رو واسه Gamer Card مي زارن رو يه کنسول جديد بايد دوباره بن شن که نمي شن ...
منم خودم 3-4 تا از بازي هايي که زياد آنلاين بازي مي کنم رو Orginal گرفتم به فرض اينکه حرف شما درست باشه ولي مثل بحث بن از طريق 12 ولت کردن فن ها ... اين مورد هم هنوز جواب مشخصي واسش پيدا نشده ;)
اميدوارم درست جواب داده باشم
من فکر میکنم اطلاعات در جایی دیگری به غیر از هارد ذخیره میشه و هنگام اتصال اونا چک میشه!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
درود به همه
ببخشید میشه یه توضیح کامل راجع به unban شدن ارایه کنید و اینکه این روش تو ایران جواب داده؟

این روش مثل این که با فدا کردن یه XBox360 دیگه میشه انجامش داد.فیلمش توی یکی از همین تاپیک ها هست.شما زنگ بزن NextGen فکر کنم طاهر جان انجام بدن.

می شه بگید اصلا توی ایران می شه آنلاین بازی کرد... من adsl دارم و سرعتش بد نیست؟؟؟

بله میشه.ما داریم XBox Live بازی می کنیم دیگه...آموزش اتصال رو هم گذاشتم توی انجمن XBox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشيد بجز استيلث كامل بازي ها ديگه بايد چيكار كنيم كه بن نشيم

12 ولت نکنی فن کنسول رو هم بهتر هست.

در ضمن Frimware IXtreme بریزی بهتر هست.

این ها احتمال بن شدن رو خیلی کمتر می کنن.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
سلام دوستان.
امروز یک مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده.
کنسول خیلی راحت به pc کانکت میشه یعنی مشکلی از نظر کانکشن نداره.
وقتی خواستم به live وصل بشم ، بعد از اینکه کمی گذشت از اکانتم خارج شد ! (sign out شد)
چند بار امتحان کردم ولی دائماً sign out میشه. تست کانکشن هم کردم. همه چیز درسته و بن هم نشده ام ولی نمیتونم با کنسول به اینترنت متصل بشم. چند روز پیش یک فایروال نصب کرده بودم. گفتم شاید مال اون باشه. اون رو هم پاک کردم ولی هنوز مشکل به قوت خودش باقیه ×_×

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر