همه چیز درباره ی Xbox Live

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
سلام دوستان
من حدود دو هفته پیش وقتی پروفایلمو ساین این میکردم دیگه ساین این میموند اما الان موقع روشن کردن موقع اجرای بازی و موقع خروج از بازی میگه ساین این شو آواتارمم نمیتونم عوض کنم بعضی مواقع ساین این نمیشه چکار کنم؟

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
وقتی گلد وارد میکنم این پیغام و میده چکار کنم ؟:

t86g5krm9d7uapgcujzd.jpg

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
وقتی گلد وارد میکنم این پیغام و میده چکار کنم ؟:

t86g5krm9d7uapgcujzd.jpg

شما برای خرید کردن باید اطلاعات Credit Card یا Paypal را در اکانتتون وارد کنید تا بتوانید خرید کنید و به این ارور بر نخورید . راهی هم نداره . تنها موردی که کاری به این Credit Card نداره بازی های مجانی است که با گلد می توانید دانلود کنید.

من میخوام app دانلود کنم هی میگه
isn't available in your region

چیکارش کنم ؟!
راهی هست با وی پی انی چیزی بشه رفت ؟! میشه دورش زد ؟!

با همان قند شکن می توانید این region را دور بزنید اما باید حتما اطلاعات Credit card را وارد کرده باشید.

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
چندروز پیش یه گلد از سایتهای ایرانی خریدم وارد کردم راحت بازی کردم ولی دیروز یه گلد یک ماه دوباره خریدم ولی وارد میکنم اینجوری میشه من که نمیخوام از خود کنسول گلد بگیرم که نیازی به کارت و اینجور چیزا باشه

دوستان مشکلم حل شد یوزر بسور اکانت مایکروسافت زدم SIGN شدم ولی حالا ازم ادرس زیب کد و... میخواد باید چکار کنم از کجا بیدا کنم تورو خدا کمک کنید

Last edited by a moderator:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان مشکلم حل شد یوزر بسور اکانت مایکروسافت زدم SIGN شدم ولی حالا ازم ادرس زیب کد و... میخواد باید چکار کنم از کجا بیدا کنم تورو خدا کمک کنید

از این سایت Generate a Random Name - Fake Name Generator یک آدرس Generate کن و اطلاعاتش را وارد کن تا رد بشه.
برای وارد کردن Redeem Code آز طریق خوده Xbox احتیاج به Credit Crad Info نیست .

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر