همه چیز درباره ی Xbox Live

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
وقتی میخوایمsign in بشیم اون جایی که درباره ی محل زندگی میپرسه چی بنویسم؟(محل زندگی رو آمریکا انتخاب کردم.)
باید اول گیمرتگ بسازیم بعد recover کنیم؟
تو خود بخش sign in میشه ID live ساخت آره؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بچه ها ظاهرا چند روزه مایکروسافت دیگه بن نمی کنه ؟ کسی حدس میزنه جریان چیه ؟ شاید به خاطر تعطیلات کریسمسه !

ببین اینطوری نیست که مایکروسافت هر روز بشینه بن کنه!
هر 4-5 ماه یه دفعه... چیزی که تا الآن نشون داده...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
10 بازی پرفروش XBL در سال 2007 اعلام شدند که من اونها را اینجا میذارم شاید دوستان خواستند استفاده کنند:
Best-selling Xbox Live Arcade Titles, 2007
1. TMNT 1989 Arcade
2. Worms
3. Castlevania: SOTN
4. UNO
5. Bomberman Live
6. 3D Ultra Minigolf Adventures
7. Sonic The Hedgehog
8. Pinball FX
9. Geometry Wars Evolved
10. Texas Hold 'em

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
من چند روزه که با لایو مشکل دارم ! وقتی Sign In میکنم در حالت Wait میمونه ( دایره میچرخه ) و هر چقدر هم که صبر کنی فایده نداره ، حتی نیم ساعت !
بن هم نشدم ، چون هیچ اروری نمیده و وقتی هم که توی Network Setting ، لایو رو تست میکنم ، همه رو Confirmed میده و مشکلی نداره .

من حتی یک Account جدید هم ساختم که با اون هم تست کردم ، ولی باز هم نمیشه !

برای خودم عجیبه ، الان 4 - 5 روزه که روزی 7 - 8 بار تست میکنم ولی حتی یکبار هم درست نشده و سه تا تب Live - Games - Marketplace در حالت Loading هست .

این رو هم بگم که بصورت آفلاین مشکلی ندارم و میتونم با پروفایلم به صورت آفلاین Sign in بشم .

کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
من چند روزه که با لایو مشکل دارم ! وقتی Sign In میکنم در حالت Wait میمونه ( دایره میچرخه ) و هر چقدر هم که صبر کنی فایده نداره ، حتی نیم ساعت !
بن هم نشدم ، چون هیچ اروری نمیده و وقتی هم که توی Network Setting ، لایو رو تست میکنم ، همه رو Confirmed میده و مشکلی نداره .

برای خودم عجیبه ، الان 4 - 5 روزه که روزی 7 - 8 بار تست میکنم ولی حتی یکبار هم درست نشده و سه تا تب Live - Games - Marketplace در حالت Loading هست .

این رو هم بگم که بصورت آفلاین مشکلی ندارم و میتونم با پروفایلم به صورت آفلاین Sign in بشم .

با سلام

مشکل کلیه و مربوط میشه به سرور های مایکرو سافت . این مشکل از دو هفته قبل از کریسمس برای لایو به وجود اومده و همچنان مایکروسافت در حال وعده و وعید دادن در باره حل کردن این مشکل هست.

خیلی ها بر این باورند که مشکل اصلی بعد از آپدیت پاییزیه مایکروسافت شروع شده و امکانات جدید در لایو برای هر کاربر و همچنین چند برابر شدن حجم کار برای سرورهای اصلی بعد از این آپدیت ، Down شدن های پی در پی سرورها و عدم کارایی مناسب لایو رو به ارمغان آورده است .

اما مایکروسافت قصد عقب نشینی به امکانات قبلی و کم کردن حجم کاری سرورها رو نداره و این مسئله رو برای خودش یک شکست بزرگ می دونه به همین دلیل فعلا با دادن وعده هایی از قبیل جبران خسارات احتمالی و یا اجازه دانلود رایگان بازیهای آرکید قصد حفظ کردن طرفداران خود و بازار رو دارد .

فعلا جز صبر کردن هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد.
موفق باشید
فریدون

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا

به نظر ميرسه مشكل حل شده باشه.
چون منم دقيقا همين مشكل رو داشتم ، اما ديروز كه وصل شدم بعد از چند دقيقه صفحه Load شد.
البته باز ممكنه خراب شه.
چون داغون كردن Live رو هي درست ميشه ،‌هي دوباره خراب ميشه.

آخرین ویرایش:

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوستان من به مشکلی بر خوردم اگه میشه کمک کنید.
من کنسول رو مستقیما به مودم وصل کردم و کنسول رو روشن کردم و پس از اون مودم رو، اما در حین تست کردن DNS Failed میشه. در حالی که من DNS رو از شرکت ارائه دهنده گرفتم اما نمیدونم چرا ارور میده:(. کمک کنید لطفا
وقتی که شما مودم رو مستقیم به 360 وصل میکنید مودم به صورت اتوماتیک کانکت نمیشه . البته بستگی داره که شما Static IP یا Dynamic IP باشید . کدومش هستید ؟

راهی هست که بشه جلوی ارسال اطلاعات آفلاین بازی ها رو گرفت ؟
فکر نکنم . شما وقتی که به لایو متصل میشید همه اطلاعات بصورت اتوماتیک منتقل میشه .

وقتی میخوایمsign in بشیم اون جایی که درباره ی محل زندگی میپرسه چی بنویسم؟(محل زندگی رو آمریکا انتخاب کردم.)
باید اول گیمرتگ بسازیم بعد recover کنیم؟
تو خود بخش sign in میشه ID live ساخت آره؟
شما اول از هر گیمر تکی که داری Sign out میکنی (با استفاده از دکمه X توی داشبورد) بعد Join to Xbox Live رو میزنی . اول یه گیمر تگ میسازی بعد هم میتونی یه Live ID جدید از همون جا بسازی و به گیمر تگت اختصاص بدی . اگه امریکا رو انتخاب کنی ، احتمالا باید یه آدرس معتبر رو بدی . شماره تلفنت رو هم اگه روی 0018182222222 بذاری مشکل حله .دفعه بعد که 360 رو روشن کردی فقط باید Sign in کنی (البته اگه Auto sign in روشن باشه خودش اینکارو میکنه)
recover gamer tag برای زمانیه که شما روی یه هارد جدید میخوای با همون گیمر تگ قبلی به لایو متصل بشی . در این حالت تمام اطلاعات شما از XBL روی هارد جدید شما آپلود میشه .

منم این مشکل رو دارم . فکر کنم از خود مایکروسافته .
کسی سایتی رو میشناسه که با credit card گلد یا point بفروشه ؟

ممنون میشم اگه سریع جواب بدید
مگه نمیشه از خود Xbox.com خرید ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
مگه نمیشه از خود Xbox.com خرید ؟
چرا، خریدم :D 5000 تا پوینت خریدم :D :p
این سایتها را رفتم و مطالعه کردم اما چیزی دست گیرم نشد..من فقط تو Ip Address مشکل دارم می شود کمکم کنی لطفا
کامل تر از اونا نمیتونی پیدا کنی!

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خب دوستان:biggrin1:
ما هم قراره تا چندوقت ديگه لايوي بشيم:biggrin1:!! ولي ميدونم اخرت و عاقبتي نداره !! چون سرانجامش دوران بندگي هست و بس!!
جداي از شوخي واقعا از موقعي كه 4 دستگاهمو تو تابستون خريدم هنوز Sign up اش نكردم. و چندوقت ديگه ميخوام ثبت نام كنم. حالا بنظرتون تو اين شراطي به مصلحت هست يا نه ؟؟
سرويس اينترنتم هم سبانت 128KB هست.
اگه ثبت نام كردم و بن شدم همتون بايد بريد ps3 بخريد و بيايد تو psn تا اون جا تلافيشو سرتون در بيارم:biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر