همه چیز درباره ی Xbox Live

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
1235.jpg

Microsoft gives you Xtival '07

مایکروسافت دسترسی گیمرهای اروپایی به سایر امکانات شبکه Xbox Live را از 23-26 نوامبر که مقارن با تعطیلات این ماه است رایگان اعلام کرد.این مورد شامل دانلودهای اختصاصی ( نیاز به Point ) ، مسابقات و تورنمنت های آنلاین هم می شود.
مسئولان MS درباره اینکه چرا این مورد شامل مناطق J , US نمی شود اظهارنظری نکردند.

-------
به معنی ساده تر اونهایی که Region شون رو یک کشور اروپایی انتخاب کردند این 4 روز در آسمان ها خواهند بود ! :)

فکر نکنم IP ها رو چک کنند.پس اون بچه هایی هم که این کار رو کردند می توانند از این امکانات استفاده کنند.

پ.ن. محمد رضا داره می سوزه ! :biggrin1:
پ.ن.2 حمید تبریک میگم.

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin
درخواست كمك

بچه ها من يه سوال داشتم هر كي بتونه جوابمو بده واقعا ممنونش ميشم

من قبلا كه ايكس باكس داشتم توي لايو يه آي دي ساختم و كلي هم باهاش بازي كردم و اچيومنت جمع كردم، حالا ايكس باكس يكي از بچه ها ، يه چند و قتي دستمه ميخواهم بازي هايي رو كه انجام ميدم اچيومنتاش به آي دي من اضافه بشه اما نمي دونم از كجا بايد آي دي مو Sign in كنم.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
بچه ها من يه سوال داشتم هر كي بتونه جوابمو بده واقعا ممنونش ميشم

من قبلا كه ايكس باكس داشتم توي لايو يه آي دي ساختم و كلي هم باهاش بازي كردم و اچيومنت جمع كردم، حالا ايكس باكس يكي از بچه ها ، يه چند و قتي دستمه ميخواهم بازي هايي رو كه انجام ميدم اچيومنتاش به آي دي من اضافه بشه اما نمي دونم از كجا بايد آي دي مو Sign in كنم.

با سلام
شما می بایست بعد از روشن کردن دستگاه اگر پروفایلی از دستگاه Signin شده آن را Signout کنید بعدش یک گزینه میاد به نام recover GamerTag اون رو انتخاب کن و مراحلش را دنبال کن تا پروفایلت دانلود بشه، بعدش هم حسابی بازی کن.

موفق باشی

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این مورد شامل دانلودهای اختصاصی ( نیاز به Point ) ، مسابقات و تورنمنت های آنلاین هم می شود.

یعنی چی ؟

یعنی میشه تم های پوینتی رو هم دانلود کرد ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من می خوام با کردیت کارت پوینت و اکانت لایو بگیرم.ارسال میکنن یا توی اینترنت همه اطلاعاتش رو میدن؟

چون توی ایران جنس نمیارن میگم.

لطفا راهنمایی کنید که می خوام سریع بخرم.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
آقا من می خوام با کردیت کارت پوینت و اکانت لایو بگیرم.ارسال میکنن یا توی اینترنت همه اطلاعاتش رو میدن؟

چون توی ایران جنس نمیارن میگم.

لطفا راهنمایی کنید که می خوام سریع بخرم.

با سلام

دوست عزیز شما اگر کردیت کارت دارید از دو راه می توانید اکانت تهیه نمایید:
راه اول و استانداردتر از سایت های مختلف، این است که شما از داخل همان XBOX به قسمت Account Management بروید و با وارد کردن مشخصات کردیت کارت خود هم می توانید اکانت Gold بخرید و نیز می توانید مایکروسافت پوینت خریداری نمایید.
راه دوم اینه که بعضی از سایت های اینترنتی این گونه هستند که زمانی که شما کارت گلد را از انها خریداری می کنید بعد از اتمام خرید انها بسته کارت را باز می کنند و شماره آن را برای شما ارسال می کنند. برای مثال سایت EBAY این گونه است. البته سایت های دیگری نیز وجود دارند که این کار را انجام دهند اما می بایست بگردید و آنها را پیدا نمایید. فراموش نکنید که سایت EBAY فقط Paypal قبول می کند. بعد از گرفتن شماره 25 رقمی کارت شما می توانید به راحتی آن را در کنسول خود وارد نمایید و اکانت مورد نظر خود را فعال نمایید.

موفق باشید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون.یکی از دوستان گفت می تونم از خود سایت XBox.Com این کار رو انجام بدم.تست می کنم و نتیجه نهایی رو میگم.باز هم تشکر

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
اقا من یه اکانت ساختم این اخرش که میرسه میگه عزیزم پول بده پول
4 تام گزینه گذاشته که از اکانت سیلور شروع میشه و به گلد یک ساله ختم میشه
شماها چطوری اینجا رو رد میکنید ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقا من یه اکانت ساختم این اخرش که میرسه میگه عزیزم پول بده پول
4 تام گزینه گذاشته که از اکانت سیلور شروع میشه و به گلد یک ساله ختم میشه
شماها چطوری اینجا رو رد میکنید ؟
شما اصلا نباید وارد قسمت آخر یعنی خرید اکانت گلد بشی و اون موقع که ازت می خواد تا مشخصات کردیت کارت وارد کنی باید بگی نمیخوام و اون مرحله رو رد کنی.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
والله من اصلا به جایی وارد نمیشم
بعد از مرحله ای که در مورد terms of use and privacy statement هست وقتی شرایط
رو قبول میکنم میگه میخوای پسرودت رو سیو کنم منم میزنم بله
بعد این صفه xbox live membership میاد و میگه کدوم یکی از این سرویس ها رو برای این
اکانت میخوای و 5-6 تا سرویس هست
اینجا رو نمیدونم چکنم
اینم اضافه کنم که گزینه ای هم که بگه نمیخوام و اینها رو نداره

آخرین ویرایش:

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
بله باید همین کار رو میکردم
فقط یه مهندس این رو جواب بده ممنون دفه قبلی که کسی جواب نداد
فریم ور ixtreme اگر نباشه ولی دیسک 100% stealth شده باشه مشکلی نیستش ؟
یا فریم ور رو هم باید بریزم ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بالاخره تونستم یه اکانت 12 ماهه و 5000 مایکروسافت پوینت بخرم.

امروز کلی بازی Arcade و ویدئو دانلود کردم.

دوستان کسی خواست بخره با قیمت خوب براش می خرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر