همه چیز درباره ی Xbox Live

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان اگ من بازی 97 درصد به صورت افلاین بازی کنم بعد به لایو وصل شم ک مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
من الان داشتم با دوستم راجب همین حرف میزدم میگفت ما یک ساله با 97 درصد میریم لایو دیگه بن نمیکنه ماکرو ! نیاز نیست برنر مکس بخری...
نمیدونم کسی جدیدا بن شده یا نه ؟
سلام دوستان عزیز ...

یه سوال خیلی مهم :

عزیزان من یک دستگاه اسلیم 250 گیگ کپی خور دارم که آپدیت LT3 هست ...

و تا حالا از اول خرید تا الان هیچوقت به لایو وصل نشدم ... و می خوام برای اولین بار به لایو وصل یشم ! البته می دونم که چون دستگاه من کپی خور هست باید از بازی های برنرمکس به شبکه لایو وصل بشم .

فقط سوال اینجاست که یک اکانت گلد لایو یکساله یکی از دوستام داره که یک ماه ازش استفاده کرده و 200 آچیومنت هم داره ... آیا من می تونم از اکانت ایشون استفاده کنم ؟؟ آیا این اکانت به دلیل اینکه تو یه دستگاه دیگه می خواد استفاده بشه بن نمیشه ؟؟

واقعا ترسم اینجاست که این اکانت که 11 ماه ازش مونده حیف و میف نشه ...

راهنمایی بفرمائید ...
حیفه 11 ماه گلد حتما استفاده کنید برای اطمینان بازی های برنر مکس بگیرید ...میدونید که چه استفاده کنید چه نکنید از مدتش کم میشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان من 512 مخابرات دارم ولی پینگم بالاس یه ذره داره اذیتم میکنه.
یه روش مربوط به NAT میگن هست که پینگ رو بهتر کرد. میشه لطف کنید بگید؟

اون روش اصلا جواب نمیده اگه هم تاثیر داشته باشه ناچیزه .تنها راهش استفاده عوض کردن اشتراکتون هست.البته مخابرات اونقدر هم پینگش بد نیست لااقل تو اصفهان دوستای من دارن راضی هستن.

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
اون روش اصلا جواب نمیده اگه هم تاثیر داشته باشه ناچیزه .تنها راهش استفاده عوض کردن اشتراکتون هست.البته مخابرات اونقدر هم پینگش بد نیست لااقل تو اصفهان دوستای من دارن راضی هستن.

حالا میشه کمک کنید؟
پینگم خوبه ولی ساعتایی که من میخوام بازی کنم یه ذره میره بالا .اگه یه کم بیاد پایینم خوبه.ممنون میشم کمک کنید.
راستی کسی گلد میفروشه؟ میخوام درست حسابی باشه (شنیدم بعضی کد ها هک شده یا یه همچین چیزی هستن خطر بن دارن) ارزون هم باشه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
حالا میشه کمک کنید؟
پینگم خوبه ولی ساعتایی که من میخوام بازی کنم یه ذره میره بالا .اگه یه کم بیاد پایینم خوبه.ممنون میشم کمک کنید.
راستی کسی گلد میفروشه؟ میخوام درست حسابی باشه (شنیدم بعضی کد ها هک شده یا یه همچین چیزی هستن خطر بن دارن) ارزون هم باشه.

من پینگم خوبه استفاده نکردم این موضوع رو قبلا تو تاپیک ها خونده بودم که افرادی که استفاده کردن تغییری ندیدن.
ببینید پینگ یعنی زمانی که اطلاعات از مکانی که شما هستید به مکان سرور فرستاده میشه و برگشت داده میشه که تو ایران اکثرا این مشکل رو دارن .اگه ای اس پی تون خوب نباشه با هیچ روشی نمیشه اون رو قوی و بهتر کرد ولی تا اونجا که من میدونم پینگ ای دی اس ال خیلی بهتره وایمکس و ... هست.
معمولا تو ساعت های اوج ترافیک پینگ کمتر بیشتره. بقیه سوالاتون رو دوستان جواب بدن من اطلاعی ندارم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
حالا میشه کمک کنید؟
کدهایی هست که باعث بن شدن می شن و مایکروسافت در مقابل اون کد ها بن پروفایل می کنه ولی این کدها خیلی کمن و یا اصلا نیستن(ماکروسافت جلوشونو گرفته)یا حداقل من نشنیدم کسی به علت ریدیم کردن کد غیر مجاز بن شه.

- - -ویرایش - - -

معمولا تو ساعت های اوج ترافیک پینگ کمتر بیشتره.
فک کنم تو اوج ترافیک پینگ بیشتر میشه ها.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کدهایی هست که باعث بن شدن می شن و مایکروسافت در مقابل اون کد ها بن پروفایل می کنه ولی این کدها خیلی کمن و یا اصلا نیستن(ماکروسافت جلوشونو گرفته)یا حداقل من نشنیدم کسی به علت ریدیم کردن کد غیر مجاز بن شه.

- - -ویرایش - - -

فک کنم تو اوج ترافیک پینگ بیشتر میشه ها.

درسته عزیز ممنون از اصلاح.اشتبا تایپی بود حتی بعدش ادیت کردم :D نمیدونم چرا درست نشد..تو ساعت ترافیک پینگ بشدت بد میشه .

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
دوستان کسی میتونه کمک کنه من Xbxo رو به کامپیوتر وصل کردم و هیچ مشکلی هم ندارم و هر دو دستگاه همدیگرو میشناسن
ولی تو وندوز 8 میخوام با برنامه SmartGlass برنامه رو کانکت کنم مشکل دارم و همش اررور میده
کسی میدونه قضیه چیه ؟؟ یبار چند وقت پیش تونستم کانکت کنم ولی الان دیگه نمیشه!!
----
باید حتما گلد باشیم یا اگه فقط به لایو وصل باشیم میشه کانکت شد ؟؟
اخه یادم نیست اوندفعه که کانکت شد گلد داشتم یا نه

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان کسی میتونه کمک کنه من Xbxo رو به کامپیوتر وصل کردم و هیچ مشکلی هم ندارم و هر دو دستگاه همدیگرو میشناسن
ولی تو وندوز 8 میخوام با برنامه SmartGlass برنامه رو کانکت کنم مشکل دارم و همش اررور میده
کسی میدونه قضیه چیه ؟؟ یبار چند وقت پیش تونستم کانکت کنم ولی الان دیگه نمیشه!!
اولا که باید گلد داشته باشی دوما تو setting ایکس باکست فعالش کنی.

دوستان اگ من بازی 97 درصد به صورت افلاین بازی کنم بعد به لایو وصل شم ک مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
من از خیلی ها شنیدم که مشکلی نیست و فقط موقع وصل شدن به لایو باید برنر مکس استفاده کنی.

- - -ویرایش - - -

واسه خرید از لایو هیچ راهی وجود نداره؟
مثلا بخوام بازی آرکید بخرم هیچ راه بدون دردسری(استفاده از چیز پی ان و شیر کردن با کامپیوتر و ...) وجود نداره؟؟؟
لطفا اگر کسی میتونه کمکی کنه بهم بگه که چه کار کنم بتونم از لایو خرید کنم.
ممنون
من خودم مطمعن نیستم ولی شنیدم که اگه پوینت بخری ماکروسافت یه 50 پوینت ازت میگیره و پوینت رو به پول تبدیل میکنه(داخل داشبورد)
لطفا اگه این پستم ایراد داره یکی دقیقشو بگه.

Last edited by a moderator:

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
سلام.
دوستان من قبلا که سیستم پرداخت بر اساس پویینت بود حدود 3900 تا داشتم. الان کلا هیچش نیست!
چی شده پویینتام؟
موقع خرید هم ازم میخواد یه یه روش پرداخت به اکانتم اضافه کنم، مثل ویزا کارت.

منم همین مشکل رو دارم، دوستان چی کار باید بکنم !؟

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59
:(

من قبلا راحت کانکت میشدم الان میخوام کانکت شم ارور dns میده . dns رو از isp هم گرفتم نشد . تمام مشخصات رو از طریق آموزش زدم کار میکرد تا الان. لپ تاپ رو روی ایکس باکس شیر میکنم... بگین چیکار کنم بدجور موندم :((

- - -ویرایش - - -

من قبلا راحت کانکت میشدم الان میخوام کانکت شم ارور dns میده . dns رو از isp هم گرفتم نشد . تمام مشخصات رو از طریق آموزش زدم کار میکرد تا الان. لپ تاپ رو روی ایکس باکس شیر میکنم... بگین چیکار کنم بدجور موندم :((

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد

منظورم این بود که کد رسمی باشه نه از همینا که گفتی مایکرو گیر میده.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
منظورم این بود که کد رسمی باشه نه از همینا که گفتی مایکرو گیر میده.
من هم گفتم از اون کد ها کم گیر میاد یا اصلا نیست ولی اگه پیدا کردی اره بن میشی طبق اون چیزی که تو TOU نوشته.

- - -ویرایش - - -

یه روز صبر کن احتمالا فردا درست شه.

- - -ویرایش - - -

یه روز صبر کن احتمالا فردا درست شه.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان دوتا سوال

1- اگه BF4 منتشر بشه دیگه نمیتونیم Premium رو بگیریم؟؟ ( بخاطر کردیت کاردی شدن XBL )

2- الان دیگه نمیشه از لایو خرید کرد؟ ( چون Gamer picture بدجور نیاز دارم! )

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان با سلام .

من یه سری سوالات دارم ممنون میشم دوستان کمکم کنن ! چون مبتدی هستم خیلی می ترسم ...
اول اینکه دستگاه من در حال حاضر مدل Slim 250 GIG به همراه Kinect و کپی خور هست و jtag هم نشده .
واقعیت از اول خرید تا الان فقط از بازی های کپی استفاده کردم . تصمیم گرفتم به شبکه لایو وصل بشم و آنلاین بازی کنم . اما جند تا سوال دارم ؟؟
از اونجایی که می دونم چون دستگاه من کپی خور هست باید حتما بازی برنرمکس تهیه کنم + اکانت گلد XBOX LIVE تا بتونم آنلاین بازی کنم درسته ؟
البته اکانت گلد رو از یکی دوستان 1 ساله داشت اما 1 ماهش رو استفاده کرده و 11 ماه ازش مونده بود خریداری کردم . آیا مشکلی نداره ؟

سوالاتم از اینجا شروع میشه :
1- من می خوام از طریق Wireless به دستگاه اینترنت برسونم . مودم توی خونه وای فای مدل Zyxel P660HNU می باشد !! چطور باید این کارو بکنم ؟ چه تنظیماتی داره ؟ کجا باید برم ؟؟
2- بعد از اینکه اینترنت به دستگاه رسوندم آیا باید قبلش کاری بکنم که بن نشم ؟ چطور باید اون اکانتی که از دوستم گرفتم به دستگاه معرفی کنم ؟؟
3- آیا می تونم قبل از اینکه DVD بازی رو توی درایور دستگاه بذارم از نظر اینترنت مطمئن بشم بعد بازی برنرمکس رو بذارم ؟
4- چه کارهایی باید در کل انجام بدم که بن نشم؟؟
دوستان ممنون میشم راهنمایی ساده بفرمائید چون من مبتدی هستم و برای اولین بار می خوام به لایو وصل بشم که خیلی برام مهمه ...
ممنونم .

آخرین ویرایش:

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
من هم گفتم از اون کد ها کم گیر میاد یا اصلا نیست ولی اگه پیدا کردی اره بن میشی طبق اون چیزی که تو TOU نوشته.
کلن منظورمو نگرفتی :D
کد رسمی گلد میخوام بخرم.ازینایی که میفروشن یه سالش رو. سایت واسه خرید میخوام.یا کسی که بفروشه. ازین کد های تقلبی که مایکرو بن میکنه نمیخوام که :D

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
دوستان با سلام .

من یه سری سوالات دارم ممنون میشم دوستان کمکم کنن ! چون مبتدی هستم خیلی می ترسم ...
اول اینکه دستگاه من در حال حاضر مدل Slim 250 GIG به همراه Kinect و کپی خور هست و jtag هم نشده .
واقعیت از اول خرید تا الان فقط از بازی های کپی استفاده کردم . تصمیم گرفتم به شبکه لایو وصل بشم و آنلاین بازی کنم . اما جند تا سوال دارم ؟؟
از اونجایی که می دونم چون دستگاه من کپی خور هست باید حتما بازی برنرمکس تهیه کنم + اکانت گلد XBOX LIVE تا بتونم آنلاین بازی کنم درسته ؟
البته اکانت گلد رو از یکی دوستان 1 ساله داشت اما 1 ماهش رو استفاده کرده و 11 ماه ازش مونده بود خریداری کردم . آیا مشکلی نداره ؟

سوالاتم از اینجا شروع میشه :
1- من می خوام از طریق Wireless به دستگاه اینترنت برسونم . مودم توی خونه وای فای مدل Zyxel P660HNU می باشد !! چطور باید این کارو بکنم ؟ چه تنظیماتی داره ؟ کجا باید برم ؟؟
2- بعد از اینکه اینترنت به دستگاه رسوندم آیا باید قبلش کاری بکنم که بن نشم ؟ چطور باید اون اکانتی که از دوستم گرفتم به دستگاه معرفی کنم ؟؟
3- آیا می تونم قبل از اینکه DVD بازی رو توی درایور دستگاه بذارم از نظر اینترنت مطمئن بشم بعد بازی برنرمکس رو بذارم ؟
4- چه کارهایی باید در کل انجام بدم که بن نشم؟؟
دوستان ممنون میشم راهنمایی ساده بفرمائید چون من مبتدی هستم و برای اولین بار می خوام به لایو وصل بشم که خیلی برام مهمه ...
ممنونم .
1-برو تو نتورک و گزینه وایرلس رو انتخاب کن تنظیم خاصی هم نمی خواد البته اگه پارس آنلاین نباشی
2-نه فقط باید بازی ها رو قبل از ریلیز رسمی بازی نکنی برنر مکس هم باشه /همون جا که پروفایل میسازی یه جا زده دانلود پروفایل
3-نفهمیدم
4- قبل از ریلیز رسمی بازی نکنی ، برنر مکس باشه ، توی سرور ها مد شده نرو ، از هک پروفایل و اچیومنت هم استفاده نکن در ضمن از پوینت و گلد جنریتور هم استفاده نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر