همه چیز درباره ی Xbox Live

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
سلام

بچه ها ببینید

اگر قرار باشه که برای وصل شدن به اینترنت xbox باید کامپیوتر با xbox شبکه بشه بنابراین کسانی که وایرلس دارن نمیتوانند کانکت بشند نه ؟؟ اخه کابل دیش وایرلس باید به پورت شبکه کامپیوتر بخوره پس چطوری xbox هم به پورت شبکه وصل بشه ؟؟

میشه راهنمایی کنید؟؟
ممنون

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سلام

بچه ها ببینید

اگر قرار باشه که برای وصل شدن به اینترنت xbox باید کامپیوتر با xbox شبکه بشه بنابراین کسانی که وایرلس دارن نمیتوانند کانکت بشند نه ؟؟ اخه کابل دیش وایرلس باید به پورت شبکه کامپیوتر بخوره پس چطوری xbox هم به پورت شبکه وصل بشه ؟؟

میشه راهنمایی کنید؟؟
ممنون

با سلام به شما دوست گرامی
امیدوارم که بتوانم مشکل شما را بر طرف نمایم.
برای حل مشکل ابتدا شما می بایست کمی توضیح بیشتر در مورد سرویس اینترنت خودت به ما بدی. بگو ببینم دیش وایرلس داری و یا مودم وایرلس؟ سرویس اینترنتت رو از کجا گرفتی؟ سرعتش چنده. بعدش باید بفهمیم که چه کار باید بکنیم.

با تشکر

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
اقا برای باره 10000000000 رم من یه پروفایل ساختم حالا میخوام از حالت xbox live درش بیارم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطره اینکه این gamer card که پایین امضامه state ایناشو اشتب زدم حالا هی اپدیت پرو فایل میده ولی یدونه جدید ساختم game score ام توش 210 حالا دارم میسوزم که یه پروفایلم4800 بعد مجبرم با 210 تا ساین این شم:evil:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اقا برای باره 10000000000 رم من یه پروفایل ساختم حالا میخوام از حالت xbox live درش بیارم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطره اینکه این gamer card که پایین امضامه state ایناشو اشتب زدم حالا هی اپدیت پرو فایل میده ولی یدونه جدید ساختم game score ام توش 210 حالا دارم میسوزم که یه پروفایلم4800 بعد مجبرم با 210 تا ساین این شم:evil:

دوست عزیز
مشکل شما یک کم برای من مبهمه.
اما یک چیز را مطمئن هستم:
حالا میخوام از حالت xbox live درش بیارم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این کار اصلا عملی نیست. پروفایل وقتی Online شد دیگه بر نمی گرده به حالت اول تازه GamerTag رو هم به خودش اختصاص می ده.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام

بچه ها ببینید

میشه راهنمایی کنید؟؟
ممنون

اولا که ربطی نداره وایرلس باشه یه نه!
بعضی از مودم ها هم فقط یه پورت Ethernet...
در این صورت باید یک کارت شبکه دیگه هم بخرید...

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
ما بالاخره نفهميديم مشكل از بخش Friend Xbox Live يا از سرعت اينترنت ما؟
من با همين Dial-Up ام حتي تونستم از MarketPlace چيز ميز(Theme-GamerPicture) دانلود كنم ، اما يكبار نشد برم تو بخش Friend بعد كه ميخوام بيام بيرون هنگ نكنه دستگاه!!!!
اين مشكل از كجاس؟

این مشکل هم کاملا مشخصه. این مشکل تقریبا برای تمامی ماها پیش اومده و خواهد امد. مشکل اینه که شما به محض اینکه لیست رو باز می کنی دستگاه می خواد از اینترنت اون لیست رو بگیره بعلاوه تمامی GamerPicture ها و بقیه چیزها که پشت کار هستند و ما نمی بینیم. برای همین که سرعت شما در حد Dialup هست، fetch کردن اون Data ها یکم زمان می خواد. یعنی اگر شما برای مدت کافی داخل همون صفحه بمونی و دست به هیچ چیز نزنی و بعدش بیای بیرون گیر نخواهد کرد.
البته فکر کنم بعضی وقت ها خود LIVE هم برای ما کند می شه، مثلا یه چند روز پیش بود که من هر جا می رفتم گیر می کرد.

با تشکر

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
اقا امیر سلام یه زحمت دارم میشه طریقه Recoveryپروفایل توضیح بدی منم یه پروفلایل دارم هنوز به لایو وصل نشده در واقع میخوام Gamertag بشه که وقتی ریکاوری میکنم به 4 گزینه بر میخورم که اخرین گزینه اگه اشتباه نکنم Cridet Last4digit هست که یه اعداد 4 رقمی باید وارد کنم که نمیدنم چیه لطفا جواب بدید..tnx

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقا امیر سلام یه زحمت دارم میشه طریقه Recoveryپروفایل توضیح بدی منم یه پروفلایل دارم هنوز به لایو وصل نشده در واقع میخوام Gamertag بشه که وقتی ریکاوری میکنم به 4 گزینه بر میخورم که اخرین گزینه اگه اشتباه نکنم Cridet Last4digit هست که یه اعداد 4 رقمی باید وارد کنم که نمیدنم چیه لطفا جواب بدید..tnx
شما در قسمت credit card اصلا نباید وارد شی و هیچی نباید در اون قسمت وارد کنی.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقا اشکان یه بار وارد نکردم و اخه صفعه بعد نمیره اگه وارد نکنم ...یعنی اون 3گزینه فقط پر کنم؟؟؟
شما باید وقتی ازتون می خواد که برای خرید کلرت گلد برید تو قسمت credit card اون قسمت رو اصلا رد کنید. هیچ ایرادی نمی گیره.

Blaze

کاربر سایت
Nov 6, 2006
117
البته من قصده جسارت ندارم, اما فکر ميکنم که راحت ترين راه اين که شما همون gamertag که مي خواي Recover کني رو در قسمتي که مي خواي يه gamertag جديد بسازي وارد کني بعد از شما پرسيده ميشه که ايا اينgamertag متعلق به شماست و شما هم به راحتي اينو تاييد ميکني که بعد از شما راجع به windows live id سئوال ميپرسه که به اونا بايد جواب بدي و برات gamertag رو recover و بعد download ميکنه......مدير عزيز بازم از شما عذر مخوام.;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام بچه ها،
من همين الان داشتم DiRT مي زدم ... آخرهاي يك بازييه حساس بود كه يكي از بچه ها منو به Chat دعوت كرد ... در همين لحظه نوشت كه ارتباط شما با Host قطع شد ... بعدش نوشت كه از Live خارج شدي ... وقتي Test Connection رو مي زنم در بخش Xbox Live ارور مي ده ... يعني چي ؟
براي بن بايد در Status Code چي بنويسه ؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام بچه ها،
من همين الان داشتم DiRT مي زدم ... آخرهاي يك بازييه حساس بود كه يكي از بچه ها منو به Chat دعوت كرد ... در همين لحظه نوشت كه ارتباط شما با Host قطع شد ... بعدش نوشت كه از Live خارج شدي ... وقتي Test Connection رو مي زنم در بخش Xbox Live ارور مي ده ... يعني چي ؟
براي بن بايد در Status Code چي بنويسه ؟

وقتی تست رو میزنی رو چه گزینه ای ارور میده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر