همه چیز درباره ی Xbox Live

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
میخواستم بدونم چطوری میشه اکانت Offline رو به اکانت آنلاین در XBL تبدیل کنم ؟:confused: چون واقعا خسته کنندست که بخوام دوباره بازیها رو تموم کنم ! کسی میدونه ؟ بی زحمت به ما بگه .

ممنون که سوالات رو جواب نمیدین ! واقعا در عجبم چطور کسانی که در اینجا مدعی حرفه ای بودن هستن ، جواب سوالات رو نمیدن !! من قبل از این هم در تاپیک دیگری سوال پرسیده بودم؛ اما متاستفانه کسی جواب نداد !
واقعا ممنون :confused:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
ممنون که سوالات رو جواب نمیدین ! واقعا در عجبم چطور کسانی که در اینجا مدعی حرفه ای بودن هستن ، جواب سوالات رو نمیدن !! من قبل از این هم در تاپیک دیگری سوال پرسیده بودم؛ اما متاستفانه کسی جواب نداد !
پسر خوب پرفايل آفلاين رو نميشه به آنلاين تبديل كرد چون قضيه ش فرق ميكنه !!
چون كلا بازي افلاين با انلاين فرق داره و اچيومنت هاش هم جداست !!

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
شما هم خیلی مارو آماتور فرض کردیا ! من تو یه فروم خارجی خوندم میشه این کار رو کرد ، اما درست حسابی متوجه نشدم ! :

dude, just take ur offline account and go to connect to xbox live, put ur xbox live gamertag(or if not taken, use ur offline profile name as a gamertag) you will have ur acheivments and everything, just a new
name(unless u use your offline account name as a gamertag) and ur account will be used for xbox live
راستی چه خوب شد فرق بین بازی آنلاین و آفلاین رو بهم یاد دادین، نمیدونستم !!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
جناب solid_hooman مطمئنی بن شدی؟ دقیقاً همین کد Z: 8015 - 190D رو میده؟ ixtreme داشتی شما؟ بازی هات stealth بوده؟

خلاصه اگه قراره بن شیم دیگه نرم دنبال گلد :biggrin1:
شما گویا علاوه بر لایو آمادگی داری که از اینجا هم بن بشی!
پروفایل آفلاین رو میشه به آنلاین تبدیل کرد همین یکی دو صفحه پیش هم بحثش بود.
من تا حالا امتحان نکردم ولی احتمالاً مراحلش خیلی سر راست هست. اولین بار که بخواید به لایو وصل شید اگه ازتون پروفایل خواست همون گیمرتگه آفلاینتون رو وارد کنید. احتمالاً میتونید اسمش رو هم عوض کنید در بین راه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما برای این کار ابتدا به live وصل میشی بعد با اون اکانتی که می خوای آنلاینش کنی sign in می کنی. سپس برروی Join to Xbox Live کلیک کنی و پس از کمی لودینگ وارد ثبت نام می شه. اولین چیزی که چک میشه نام پروفایل شماست. اگه نام پروفایل شما ثبت نشده باشه قبلا شما وارد قسمت های اصلی ثبت نام می شید که شامل ایمیل و آدرس و ... است و پس از اتمام، اکانت شما تبدیل به آنلاین می شه. اما اگه نام شما قبلا توسط کس دیگری گرفته شده باشه از شما می خواد که یا یه پروفایل جدید بسازید یا پروفایل خود را recover کنید یا یکی از اسامیی که خود سیستم درست کرده رو انتخاب کنید. در این حالت هیچ کدام را نباید انتخاب کنید و از قسمت ثبت نام خارج شوید تا به صفحه اصلی dsahboard برگردید. سپس به تنظیمات پروفیال خود رفته و روی edit gamer profile کلیک کنید و نام خود را به چیز دیگری تغییر داده و مجددا اقدام به ثبت نام نمایید.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
هومن جان شما آخرین بار کی به live وصل شده بودی؟

برای اطمینان از اینکه 100% بن شدی یا نشدی بعد از اینکه پیغام XBOXLIVE Failed اومد به اولین گزینه یعنی Network Adaptor برو و روی View Setting کنارش کلیک کن. اونجا اگه بن شده باشی می نویسه که این کنسول به دلیل تخلف قوانین بن شده از live.

بله متاسفانه نوشته كه بن شدم ولي شما نبايد نگران باشيد چون من اين Firmware جديد رو نداشتم ولي خب ظاهرا مايكروسافت منو با اينكه خيلي وقت بود به لايو وصل نشده بودم تو همون حالت افلاين بن كرده به هر حال مهم نيست ما بعد از مدتها ميخواستيم گيم اسكور خودمونو اپديت كنيم فكر كنم هنوز روي اون 6000 تاي چند ما پيش مونده
در هر حال خواستم بگم كه فكر نميكنم فعلا براي كسان ديگه مشكلي پيش بياد نگران نباشيد و از لايو لذت ببريد دست ما كه فعلا ازش كوتاه شده ;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بله متاسفانه نوشته كه بن شدم ولي شما نبايد نگران باشيد چون من اين Firmware جديد رو نداشتم ولي خب ظاهرا مايكروسافت منو با اينكه خيلي وقت بود به لايو وصل نشده بودم تو همون حالت افلاين بن كرده به هر حال مهم نيست ما بعد از مدتها ميخواستيم گيم اسكور خودمونو اپديت كنيم فكر كنم هنوز روي اون 6000 تاي چند ما پيش مونده
در هر حال خواستم بگم كه فكر نميكنم فعلا براي كسان ديگه مشكلي پيش بياد نگران نباشيد و از لايو لذت ببريد دست ما كه فعلا ازش كوتاه شده ;)
واقعا از صميم قلب متاسفم كه يكي از ايراني ها از لايو رفت...:((
فقط درتا سوال داشتم ...
كي براي اولين بار به لايو اتصال پيدا كرديد ؟
كي آخرين بار به لايو رفتيد و ديديد بن شديد ؟

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
پس شما تو همون سری اول ( 3-4 ماه پیش ) بن شدی نه حالا. چون این مدت وصل نشده بودی نمیدونستی که بن شدی.
با این حساب هنوز خبری از سری جدید بن شدن نیست.
آقا اشكان جواب منو نداديد ...
شما چجوري Gamer Picture اتون آواتار فرومتونه
گیمر پیکچرش مال umk3 هست و ربطی به اواتاره فرومش نداره!

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
خوب دیسک غیر Stealth یعنی چی؟ بابا یه مقدار کلاس پایین تر بگید.
ببین الان مطمعن باش که روی کنسولت I-Xtreme (ضد بن) نصب نیست.چون تا مشتری سفارش این کار رو نداده فروشنده این کار رو نمیکنه و شما هم اگر قصد این کار رو دارید میتونید مثلا به فروشگاه NextGen ببرید;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
گیمر پیکچرش مال umk3 هست و ربطی به اواتاره فرومش نداره!

نه منظورش Personal Picture اشکان جان هستش که ایشون راست میگن ، همین آواتار تو فرومشون هست ، حالا چطوری :

یک پرینت ساده از عکس مورد نظر بعد تنظیم XBox Live Visionو بعدش فشار یک دکمه. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر