همه چیز درباره ی Xbox Live

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
باید کردیت کارت داشته باشی و بعد از سایت xbox خرید کنی!
تا وقتی اشتراک فامیلی داشته باشی خرید هات شیر میشه ولی همینکه تموم بشه از شیر شدن میفته(تفاوتی که با ترنسفر لایسنس داره!)!
به صرفه تر هم هست هم نیست!اگه دلار رو 4 تومن حساب کنی اکانت یه سالش میشه 400 تومن که بین 4 نفر تقسیم بشه نفری میشه 100 تومن!
حالا کی ادمین بشه و 4 نفر از کجا پیدا کنی!
چرا ديگه به صرفست الان3 ماه 65 تؤمنه فكر كنم بعد اون 12 ماه 100 تؤمنه خيلي خوبه البته پيدا كردن 4 نفر و كريديت كارت يكم مشكله

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
:-/ سلام اقا محسن ببخشید یه سوال ؟لطف میکنید بنده حقیر رو راهنمایی کنید.داشتید با ذوست عزیز اقا بهرام بابت فامیلی پک حرف میزدید منم یه سوال برام پیش اومد.منظورتنون گلد فامیلی پک هست.من گلد 3 ماه 3 ماه میگیرم که به خاطر ارز میره بالا .اینی که شما گفتی فقط و فقط سایت ایکس باکس با کارت اعتباری خرید کرید.بعد چند نفر میتونن استفاده کنن من دوستی در انگلیس دارم اکانتمو بدم اون میتونه از اونجا بگیره ؟بعد منتقل میشه به کنسولم .پوینتم میشه ؟چون واقعا خیلی گرون شده یا پیدا نمیشه؟نوکر شما هم هستم :)لطف میکنیر راهنمایی کنید .#:-s
خوب یه ساله عادی هم که هست چرا سه ماه سه ماه میگیری!
گلد فامیلی فقط یکساله هست به قیمت 99 دلار اگه اکانتت رو بدی به دوستت که تو انگلیس هست و برات بخره!
اون موقع میتونی سه تای دیگه رو بفروشی فکر کنم خریدار پیدا بشه!البته میتونی دوستت هم بیاد زیر مجموعه فامیلی بشین که اون موقع خرید های اون هم برات share میشه!
البته پوینت شیر نمیشه فقط خریدها share میشه!
پوینت هم برات میتونه بخره دیگه!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستان من چندبار پرسیدم و بازم نفهمیدم.خواهشا جوابمو بدید.من تازه وارد لایو شدم و میخوام یه دی ال سی که 400 پوینتیرو دانلود کنم.حالا چطور باید این 400 تارو بدست بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
346
سلام دوستان،
می خوام بازی ارجینال بخرم تا بدون دقدقه لایو بازی کنم، ولی کنسولم LT3 شده هست، برای اینکه ایکس باکس به حالت ارجینال برش گردونم میشه من را راهنمایی کنید؟
مرسی

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
خرید گلد

سلام .دوستان خسته نباشید من الان 9.30 رفتم لایو با ترس ولرز .اقا محسن با تشکر یه سوال دیگه اگه دوستان هم میدونستند لطف کنند.من با دوستم لایو بخریم یعنی اون بگیره مغایر با مقررات microsoft نیست من اکانت مال us مال اون مال اروپا هست .تو انگلیس هست .میشه روشی که گفتید گلد بخریم و توضیحاتی که دادید . لطف میکنید ممنون ببخشید اگه سوالام مبتدی است .الان هم تو لایو هستم .میترسم همین طور تو صفحه home موندم .البته یکی از دوستان که مثل شما دوستان کهنه کار و اینکاره هستید گفت برو مسئله ای نیست .شما دوستان نظرتون چیه ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام من می خواستم یه راه برای پس گرفتن MSP بگم:شما می تونین به ساپورت ماکروسافت بگین که چون تو ایران زندگی میکنین و از ایران هیچ دسرسی به اون چیزی که خریدین ندارین و بعد اون ایجنت پوینت شما رو پس میده.من خودم 2000 پوینت پس گرفتم با پس گرفتن 3 چیزهایی که خریده بودم و هنوز هم می تونم از اون چیزهایی که ریفاند کردم استفاده کنم.فقط باید طرف باورش بشه که هیچ دسرسیی به اون دی ال سی ندارین.

---------- نوشته در 10:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:20 PM ارسال شده بود ----------

سلام من می خواستم یه راه برای پس گرفتن MSP بگم:شما می تونین به ساپورت ماکروسافت بگین که چون تو ایران زندگی میکنین و از ایران هیچ دسرسی به اون چیزی که خریدین ندارین و بعد اون ایجنت پوینت شما رو پس میده.من خودم 2000 پوینت پس گرفتم با پس گرفتن 3 چیزهایی که خریده بودم و هنوز هم می تونم از اون چیزهایی که ریفاند کردم استفاده کنم.فقط باید طرف باورش بشه که هیچ دسرسیی به اون دی ال سی ندارین.
شما برای این کار باید قبلش یه چیزی بخرین مثلا 1600 پوینت بدین و یه dlc بخرین

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
سلام
همین دیروز بود که داشتم cod bo2 بازی میکردم امروز که میزارمش یا opentray میده یا هم وقتی میاد مثل hitman عکس بازی میاد ولی وقتی play game میزنم صفحه سیاه میشه و دیگه نمیاد
حتی guide button هم کار نمی کنه
چیکار کنم ؟؟؟؟

Sniper 68

کاربر سایت
Feb 9, 2013
3
سلام خسته نباشید . می خواستم بدونم برای دانلود داخل لایو برنامه خاصی نیست یا همون active download برا همس .آخه خیلی از دانلودهام سرعت پایینی دارند ؟ ممنون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستان وقتی یکی برات پوینت میفرسته.چجوری میتونی استفاده کنی؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا زود کمکم کنید

redme code چیست

Last edited by a moderator:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام خسته نباشید . می خواستم بدونم برای دانلود داخل لایو برنامه خاصی نیست یا همون active download برا همس .آخه خیلی از دانلودهام سرعت پایینی دارند ؟ ممنون
نه دوست عزیز برنامه خاصی وجود نداره باید با همان دانلود کنید در ساعت های مختلف امتحان کن معمولا صبح ها برای من خیلی خوب بوده سرعت اما در ساعات دیگر روز سرعت دانلود خیلی افتضاح.ربطی به اینترنت ایران هم نداره این یک مشکل (شاید هم نشه گفت مشکل) برای خوده سرویس لایو ماکروسافت یا کنسول Xbox است چون تو تمام فروم های خارجی هم این مشکل عنوان شده و هیچ راه حلی براش ارائه نشده.

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام خسته نباشید
من قبلا با ایکس باکسم به لایو وصل شدم.(نمیدونم فلگ شده یا نه)
الان میخام دوباره وصل بشم بازی کنم،کنسولم LT3 وآپدیت آخری دشبورد روش نصبه و از بازی های برنر مکس استفاده میکنم.
چکار کنم که از درصد بن شدنم کم کنه؟؟؟
(یه پلی استیشن 3 داشتم که بن شد به خاطر همین هست که میترسم بن بشم ببخشید)
خیلی ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام خسته نباشید
من قبلا با ایکس باکسم به لایو وصل شدم.(نمیدونم فلگ شده یا نه)
الان میخام دوباره وصل بشم بازی کنم،کنسولم LT3 وآپدیت آخری دشبورد روش نصبه و از بازی های برنر مکس استفاده میکنم.
چکار کنم که از درصد بن شدنم کم کنه؟؟؟
(یه پلی استیشن 3 داشتم که بن شد به خاطر همین هست که میترسم بن بشم ببخشید)
خیلی ممنون
هیچ شخص و هیچ چیز نمی توانه جلو بن شدن شما را به طور 100% بگیره مگر اینکه از بازی های اورجینال و دستگاه غیر Mod شده استفاده کنید..هرکسی این حرف را زده بدونید که تبلیغ کاذب کرده.شما با استفاده از دیسک هابرنر مکس(بدلیل کپی کامل بازی بروی دیسک خام) احتمال بن شدن را به حداقل می رسانید.قابل توجه است که در چند سال اخیر هیچ موج بنی از طرف ماکروسافت ارسال نشده.و علت بن شدن خیلی از دوستان استفاده از بازی های کپی زودتر از release جهانی بوده و وصل شدن به لایو که باعث دردسرشون شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر