همه چیز درباره ی Xbox Live

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
برا من دو روزه یه مشکلی پیش اومده
تا وارد یه بازی میشم به صورت اتوماتیک هم از لایو دیسکانکت میشم ، هم از پروفایلم out میشم :|
برا کسی پیش نیومده ؟

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
تا وارد یه بازی میشم به صورت اتوماتیک هم از لایو دیسکانکت میشم ، هم از پروفایلم out میشم :|
برا کسی پیش نیومده ؟

اگه از منوی خوده بازی هم که کانکت می شی ارور می ده و می گه باید برم داشبورد، مشکل از تایتل آپدیتته. از اینجا آخرینش رو دانلود کن بریز تو هاردت دوباره اجراش کن.
اگه نه کانکت می شه و دوباره بعد از چند دقیقه قطع می شه، مشکل از اینترنتته( نه خوده اینترنتت، تنظیمات اینترنتت توی XBOX)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
برا کسی پیش نیومده ؟
اره براي منم همين جوري بود مطمئنم از اينترنتته با توجه به اين كه مخابراته هر از گاهي اينجوري ميشه مال منم ماه پيش همين جوري بود

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
سلام به همگی دوستان
میشه یکم در مورد پینگ اینترنت و استفادش تو xlive برام بگید

به مدت زماني گفته مي شود که يک Packet از ISP به مقصد يک Host قوي در اينترنت ارسال شده و پس از دريافت پاسخ مناسب دوباره به ISP باز مي گردد. هرچه اين زمان کمتر باشد پهناي باند از کيفيت بهتري برخوردار است.یعنی هرچی پینگت کمتر باشه بهتره....برای اطلاع بیشتر به این تاپیک برو:
[h=1]تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [/h]

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوستان من امروز رفتم یکم تو اینترنت ور میرفتم بالاخره فامیلی گلد پک رو فهمیدم چیه!
گفتم بگم شاید جالب باشه!
همون طور که میدونستین یه چیزی به نام لایسنس ترنسفر وجود داره ولی خوب به هر حال اونم محدودیت زمانی چهار ماهه داره و این یه جورایی آدم رو اذیت میکنه!
برای این مشکل محدودیت زمانی مایکروسافت پول پرست گلد فامیلی رو گزاشته!
ویژگی هاش:
1-یک دونه پروفایل به نام parrent(یا به عبارت دیگر پدر یا ادمین هست!)
این پروفایل میتونه برات محدودیت زمانی یا محدودیت سنی بگزاره برای بازی ها
((این میشه یه جورایی دلیل اینکه در ایران استقبال نمیشه ادمین هر بلایی بخواد میتونه سرت بیاره!)
2-اکانت های یوزر که سه تا هستن!که با اجازه ادمین ایجاد میشن یا بهش ضافه میشن!
3-هر چیزی توسط هر پروفایل خریداری بشه بقیه پروفایل ها هم میتونن ازش استفاده کنن!(مهم ترین ویژگی مثبت!)
یه مثال برای درک بهتر:
من یه اکانت گلد فامیلی پک میخرم به نام xone بعد یکسال گلد دارم اونم فامیلی!
بعد فرندم رو بهش اضافه میکنم به نام xtwo اونم دارای یکسال گلد میشه و به همین طریق xthree , xfour رو هم اضافه میکنم و چهار نفری گلد میشیم و پول کمتری میدیم!
حالا اگر مثلا xtwo و xthree و xfour هم گلد داشتن چی میشه!خوب در این حالت گلد ها تقسیم میشه به تعداد افراد!
روی 4 کنسول هم میشه اکتیوش کرد!4 تا پروفایل هم کلا هر چی بخرن شیر میشه و خیلی هم عالی هست!
اما برام یه سوال پیش اومد چرا تو ایان ازش استقبال نشده پس مشکلات:
1-بی جنبه بودن یا دو دره بودن ادمین!
یارو ادمین میاد حالت رو میگیره از اکانت حذفت میکنه کلا ادمین باید دوستت باشه یا مورد اعتماد باشه تا دو در نکنه!
2-گرون بودن فامیلی پک :قیمتش 99 دلار هست که میبینی چندان به صرفه نیست!
3-نداشتن امکان فروش به صورت کد:یعنی شما باید با مستر کارت بخری تا اثبات بشه بزرگسالی به همین دلیل به صورت کد نمیفروشن و فقط از سایت مایکروسافت قابل خرید هست!
کلا اگه یه بار بخری بعدا راحتی اگه کسی پایه بشه حاضرم با هم بخریم هم پول گلد کمتر میدیم هم پول خرید از لایو!
البته حیف که آخر های نسلیم ای کاش زودتر میفهمیدم!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من امروز رفتم یکم تو اینترنت ور میرفتم بالاخره فامیلی گلد پک رو فهمیدم چیه!
گفتم بگم شاید جالب باشه!
همون طور که میدونستین یه چیزی به نام لایسنس ترنسفر وجود داره ولی خوب به هر حال اونم محدودیت زمانی چهار ماهه داره و این یه جورایی آدم رو اذیت میکنه!
برای این مشکل محدودیت زمانی مایکروسافت پول پرست گلد فامیلی رو گزاشته!
ویژگی هاش:
1-یک دونه پروفایل به نام parrent(یا به عبارت دیگر پدر یا ادمین هست!)
این پروفایل میتونه برات محدودیت زمانی یا محدودیت سنی بگزاره برای بازی ها
((این میشه یه جورایی دلیل اینکه در ایران استقبال نمیشه ادمین هر بلایی بخواد میتونه سرت بیاره!)
2-اکانت های یوزر که سه تا هستن!که با اجازه ادمین ایجاد میشن یا بهش ضافه میشن!
3-هر چیزی توسط هر پروفایل خریداری بشه بقیه پروفایل ها هم میتونن ازش استفاده کنن!(مهم ترین ویژگی مثبت!)
یه مثال برای درک بهتر:
من یه اکانت گلد فامیلی پک میخرم به نام xone بعد یکسال گلد دارم اونم فامیلی!
بعد فرندم رو بهش اضافه میکنم به نام xtwo اونم دارای یکسال گلد میشه و به همین طریق xthree , xfour رو هم اضافه میکنم و چهار نفری گلد میشیم و پول کمتری میدیم!
حالا اگر مثلا xtwo و xthree و xfour هم گلد داشتن چی میشه!خوب در این حالت گلد ها تقسیم میشه به تعداد افراد!
روی 4 کنسول هم میشه اکتیوش کرد!4 تا پروفایل هم کلا هر چی بخرن شیر میشه و خیلی هم عالی هست!
اما برام یه سوال پیش اومد چرا تو ایان ازش استقبال نشده پس مشکلات:
1-بی جنبه بودن یا دو دره بودن ادمین!
یارو ادمین میاد حالت رو میگیره از اکانت حذفت میکنه کلا ادمین باید دوستت باشه یا مورد اعتماد باشه تا دو در نکنه!
2-گرون بودن فامیلی پک :قیمتش 99 دلار هست که میبینی چندان به صرفه نیست!
3-نداشتن امکان فروش به صورت کد:یعنی شما باید با مستر کارت بخری تا اثبات بشه بزرگسالی به همین دلیل به صورت کد نمیفروشن و فقط از سایت مایکروسافت قابل خرید هست!
کلا اگه یه بار بخری بعدا راحتی اگه کسی پایه بشه حاضرم با هم بخریم هم پول گلد کمتر میدیم هم پول خرید از لایو!
البته حیف که آخر های نسلیم ای کاش زودتر میفهمیدم!
فكر كنم اينجوري كه ميگي نباشه و فقط رو يك كنسول قابل استفاده باشه مثلا من پروفايلمو ميدم به شما و ميريزي رو xboxت بعد حالا با پروفايل اصليت مثلا ميري آنلاين پس ميخري بعد رو پروفايل من هم قابل استفادست ولي فقط رو كنسول خودت اگه دوباره پروفايلو بدي به من ديگه اون آنلاين پس روي كنسول من قابل استفاده نيست فكر كنم اين گلد فميلي پك هم همينجوري باشه

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
دوستان من نمیتونم آنلاین pass battalefield 3رو بخرم حتی با pc share کسی هست کمک کنه بهم ممنون میشم .خواهشن کمک کنین

یعنی کسی نیست این آنلاین pass رو واسه ما بگیره . الان یه هفتس معتلم به خدا . 800 پوینتشم دارما . premium رو هم گرفتم داره الکی خاک میخوره .
خواهشن کمک کنین

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
فكر كنم اينجوري كه ميگي نباشه و فقط رو يك كنسول قابل استفاده باشه مثلا من پروفايلمو ميدم به شما و ميريزي رو xboxت بعد حالا با پروفايل اصليت مثلا ميري آنلاين پس ميخري بعد رو پروفايل من هم قابل استفادست ولي فقط رو كنسول خودت اگه دوباره پروفايلو بدي به من ديگه اون آنلاين پس روي كنسول من قابل استفاده نيست فكر كنم اين گلد فميلي پك هم همينجوري باشه
نه اینطوری نیست روی 4 کنسول کار میکنه و خریده ها برای همه ست!
از چیزی مطمئن نیستی نگو!
Since you have a family account, you'll want to go the the Settings hub, choose the family panel, and over to the right, add family member. If you don't have an existing secondary account, create one. You can add up to 3 secondary accounts to a family pack.You can also download your profile to as many consoles as you like, although you can only be signed in to one at a time. So, if you use both xboxs, just download your profile to both and you can sign in anytime you need to.

Last edited by a moderator:

parsaskyrim

کاربر سایت
May 19, 2012
24
سلام به همگی دوستان . ببخشید برای من یک مشکل پیش اومده. من اولین بارم بود که میخواستم لایسنس ترنسفیر کنم برای همینم فکر کنم یکم خراب کاری کردم:
چندی پیش پروفایل یکی از دوستانم که بتلفیلد پریمیوم رو دانلود کرده بود ولی قبلش از لایسنس ترنسفیر خودش استفاده کرده بود رو دانلود کردم . ( قبل از اینکه دانلود کنم رفتم تو بخش لایسنس ترنسفیر پروفایل خودم رو گزینه continue و اینارو زدم معلوم نشد چه بلایی سرش اومد انگار مصرف شد با اینکه کسی نبود!) . بعدش مستقیم رفتم تو دانلود هیستوریش و فایل بتلفیلد پریمیوم رو دانلود کردم که حجم اصلی فایل 100 کیلو بایت بود اما برای من 57 کیلوبایت رو دانلود کرد ( ؟ ) . بعدش که میرم تو بازی میبینم که پریمیوم نیستم ... نمیدونم چرا؟
نکته مهم این هست که یکی از دوستانم قبلش گفته بود که اگر خودت از لایسنس ترنسفیر خودت استفاده نکرده باشی در حالی که طرف استفاده کرده باشه میتونی اون فایل رو دانلود کنی و ازش استفاده کنی! ولی هر وقت میرم تو بخش لایسنس اون طرف میزنه your profile ... until 2013/4/2 .

کسی میدونی الان باید چیکار کنم؟
لطفا کمک کنید :( خواهش میکنم :(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام به همگی دوستان . ببخشید برای من یک مشکل پیش اومده. من اولین بارم بود که میخواستم لایسنس ترنسفیر کنم برای همینم فکر کنم یکم خراب کاری کردم:
چندی پیش پروفایل یکی از دوستانم که بتلفیلد پریمیوم رو دانلود کرده بود ولی قبلش از لایسنس ترنسفیر خودش استفاده کرده بود رو دانلود کردم . ( قبل از اینکه دانلود کنم رفتم تو بخش لایسنس ترنسفیر پروفایل خودم رو گزینه continue و اینارو زدم معلوم نشد چه بلایی سرش اومد انگار مصرف شد با اینکه کسی نبود!) . بعدش مستقیم رفتم تو دانلود هیستوریش و فایل بتلفیلد پریمیوم رو دانلود کردم که حجم اصلی فایل 100 کیلو بایت بود اما برای من 57 کیلوبایت رو دانلود کرد ( ؟ ) . بعدش که میرم تو بازی میبینم که پریمیوم نیستم ... نمیدونم چرا؟
نکته مهم این هست که یکی از دوستانم قبلش گفته بود که اگر خودت از لایسنس ترنسفیر خودت استفاده نکرده باشی در حالی که طرف استفاده کرده باشه میتونی اون فایل رو دانلود کنی و ازش استفاده کنی! ولی هر وقت میرم تو بخش لایسنس اون طرف میزنه your profile ... until 2013/4/2 .

کسی میدونی الان باید چیکار کنم؟
لطفا کمک کنید :( خواهش میکنم :(
الان بايد تا همون تاريخ واستي تا لاينس پروفايل دوستت قابل استفاده بشه.بعد كه لاينس كردي در مرحله بعد ميره تو دانلود هيستوري از اونجا هر چي خواستي ميزني دانلود شه.اگه لاينس كني بعد B بزني يا از تو دانلود هيستوري چيزي دانلود نكني لاينس بازم مصرف ميشه.الان نيازي نبود لاينس پروفايل خودتو استفاده كني ميتونستي بدي به يكي از دوستات.در ضمن استفاده از لاينس پروفايل خودت هيچ تاثيري نداره

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 PM ارسال شده بود ----------

نه اینطوری نیست روی 4 کنسول کار میکنه و خریده ها برای همه ست!
از چیزی مطمئن نیستی نگو!
Since you have a family account, you'll want to go the the Settings hub, choose the family panel, and over to the right, add family member. If you don't have an existing secondary account, create one. You can add up to 3 secondary accounts to a family pack.You can also download your profile to as many consoles as you like, although you can only be signed in to one at a time. So, if you use both xboxs, just download your profile to both and you can sign in anytime you need to.
داداش اگه توجه كني من در مورد آنلاين پس و dlc به صورت 100% گفتم و براي اين فميلي پك گفتم فكر كنم اينجوري باشه كه شما جواب قطعيشو دادي.پس اينجوري خيلي به صرفه تره.داداش بازم تحقيق كن اگه بشه أزين روش استفاده كرد عاليه.فقط پولو بايد چه جوري استفاده كرد؟مثلا ويزا كارت بايد خريد؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان من نمیتونم آنلاین pass battalefield 3رو بخرم حتی با pc share کسی هست کمک کنه بهم ممنون میشم .خواهشن کمک کنین

یعنی کسی نیست این آنلاین pass رو واسه ما بگیره . الان یه هفتس معتلم به خدا . 800 پوینتشم دارما . premium رو هم گرفتم داره الکی خاک میخوره .
خواهشن کمک کنین
خرید online pass بازی برای شما

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
الان بايد تا همون تاريخ واستي تا لاينس پروفايل دوستت قابل استفاده بشه.بعد كه لاينس كردي در مرحله بعد ميره تو دانلود هيستوري از اونجا هر چي خواستي ميزني دانلود شه.اگه لاينس كني بعد B بزني يا از تو دانلود هيستوري چيزي دانلود نكني لاينس بازم مصرف ميشه.الان نيازي نبود لاينس پروفايل خودتو استفاده كني ميتونستي بدي به يكي از دوستات.در ضمن استفاده از لاينس پروفايل خودت هيچ تاثيري نداره

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:24 PM ارسال شده بود ----------

داداش اگه توجه كني من در مورد آنلاين پس و dlc به صورت 100% گفتم و براي اين فميلي پك گفتم فكر كنم اينجوري باشه كه شما جواب قطعيشو دادي.پس اينجوري خيلي به صرفه تره.داداش بازم تحقيق كن اگه بشه أزين روش استفاده كرد عاليه.فقط پولو بايد چه جوري استفاده كرد؟مثلا ويزا كارت بايد خريد؟
باید کردیت کارت داشته باشی و بعد از سایت xbox خرید کنی!
تا وقتی اشتراک فامیلی داشته باشی خرید هات شیر میشه ولی همینکه تموم بشه از شیر شدن میفته(تفاوتی که با ترنسفر لایسنس داره!)!
به صرفه تر هم هست هم نیست!اگه دلار رو 4 تومن حساب کنی اکانت یه سالش میشه 400 تومن که بین 4 نفر تقسیم بشه نفری میشه 100 تومن!
حالا کی ادمین بشه و 4 نفر از کجا پیدا کنی!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
:-/ سلام ببخشید یه سوال ؟لطف میکنید بنده حقیر رو راهنمایی کنید.داشتید با ذوست عزیز اقا بهرام بابت فامیلی پک حرف میزدید منم یه سوال برام پیش اومد.منظورتنون گلد فامیلی پک هست.من گلد 3 ماه 3 ماه میگیرم که به خاطر ارز میره بالا .اینی که شما گفتی فقط و فقط سایت ایکس باکس با کارت اعتباری خرید کرید.بعد چند نفر میتونن استفاده کنن من دوستی در انگلیس دارم اکانتمو بدم اون میتونه از اونجا بگیره ؟بعد منتقل میشه به کنسولم .پوینتم میشه ؟چون واقعا خیلی گرون شده یا پیدا نمیشه؟نوکر شما هم هستم :)لطف میکنیر راهنمایی کنید .#:-s

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر