همه چیز درباره ی Xbox Live

the-game

کاربر سایت
Dec 1, 2011
31
سلام
من وقتب بازی هارو میزارم هی open tray میده بعد از چند دفعه درست میشه
رانتسی روشی هست بازی های lt2 مثلا portal 2 رو روی lt3 بدون پچ کردن بازی کنم با title update

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
رانتسی روشی هست بازی های lt2 مثلا portal 2 رو روی lt3 بدون پچ کردن بازی کنم با title update

مشکل از دیسک بازیتونه به احتمال زیاد بازی برنرمکس بخرین .
نه روشی نیست چون باید lt2 پچ کنی به lt3 بعد رایت کنین و بازی کنین موفق باشید .

roozbeh84

کاربر سایت
Feb 4, 2013
2
سلام. من تازه كار هستم. ميخوام با كنسول هك نشده ام بازي كنم. به نظر شما بازي اورجينال به صرفه تره يا خريدن پوينت براي لايو؟

لطفا سايت براي بازي اورجينال و خريد پوينت و گلد هم معرفي كنيد.

با تشكر

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام. من تازه كار هستم. ميخوام با كنسول هك نشده ام بازي كنم. به نظر شما بازي اورجينال به صرفه تره يا خريدن پوينت براي لايو؟

لطفا سايت براي بازي اورجينال و خريد پوينت و گلد هم معرفي كنيد.

با تشكر

شما اول از همه باید بازیو داشته باشین خوب کنارگلد و پوینتم داشته باشین بعد راحت با خیال اسوده میرین انلاین بازی میکنین این وسط پینگتونم مهمه . یه سایتیم معرفیتون میکنم الان تو پ.خ برا خرید .

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام
این بابا سرم کلاه گذاشت و 40 تومن از من کلاه برداری کرد!
سر چند نفر دیگه رو هم کلاه گزاشت!باید بنش میکردین!
این جا بیان کردم تا سر کس دیگه ای کلاه نره!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
این بابا سرم کلاه گذاشت و 40 تومن از من کلاه برداری کرد!
سر چند نفر دیگه رو هم کلاه گزاشت!باید بنش میکردین!
این جا بیان کردم تا سر کس دیگه ای کلاه نره!

خوب محسن جان اینو به اقا نوید مدیر بازار بگین 100 درصد بنده خدا رسیدگی خواهد کرد . تو تاپیکای مختلف گفتن دردیو دوا نمیکنه مگه خودتون اخطار بگیرین .

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خوب محسن جان اینو به اقا نوید مدیر بازار بگین 100 درصد بنده خدا رسیدگی خواهد کرد . تو تاپیکای مختلف گفتن دردیو دوا نمیکنه مگه خودتون اخطار بگیرین .
عزیزم من تو تایپیک http://forum.bazicenter.com/thread69441/
که خودم ایجاد کردم اسمش رو نوشتم دو ماهه از تاریخ تایپیک گذشت گفتم بنش کردن حتما اسمش رو از تایپیک حذف کردم ولی دیدم اینکه هنوز تو سایت هست گفتم این جا هم بگم!
خوب وقتی دو ماه تو یه تایپیک اسمه کسی باشه که کلاه برداری کرده خوب حتما میگی بن شده دیگه!

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام.. دوستان کنسول من LT3 هست..
برای وصل شدن به لایو جز امنیت دیسک چه چیز هایی نیازه؟
فیفا 13 برای بازی آنلاین نیاز به سریال داره؟

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
یکی از دوستانم میخواد تازه به لایو وصل بشه وقتی میخواد آبدیت اولو بکنه این ارورو میده3cd6-0000-0080-0300-0300-8007-2751

این از چیه ..........

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
نوشته شده توسط idden]-[;2473959:
بله ...
بشرطی کــ اکانت هاتون رو بین خودتون Share کنید و قبلا هم اکانتاتون Transfer نشده باشه

share کردن پروفایل ها به چه صورت؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بیشتر توضیح بدید......

آخرین ویرایش:

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
share کردن فایل ها به چه صورت؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بیشتر توضیح بدید......
من مثلا یه پروفایل دارم !
خوب توش یه چند تا دی ال سی و چند تا آنلاین پس خریدم!بعد این رو میخوام بدم به دوستم یا روی یه کنسول دیگه که مال خودم هست میخوام فعالش کنم!
خوب در این حالت پروفایل رو روی کنسول دیگه انتقال میدم یا رو اون کنسول دانلودش میکنیم!بعد از قرار گرفتن پرفایل بر روی کنسول دیگه شما شروع میکنید در دانلود هیستوری چیزهایی که دانلود کرده رو برای خودتون دانلود میکنید بعد لایسنس ترنسفر رو میزنید که یعنی چیزهای دانلود شده به وسیله این پروفایل رو بشه روی دیگر پروفایل های کنسول دوم استفاده کرد مشکل لایسنس ترنسفر این هست که هر 4 ماه یک بار بیشتر نمیشه!
برات با ذکر مثال توضیح میدم:
xbox 1:دارای پروفایلی به نام mohsen هست و این پروفایل داری آنلاین پس فیفا و یه دونه دی ال سی هست!
xbox 2:دارای پروفایلی به نام ali هست در این کنسول ما پروفایل mohsen رو دانلود می کنیم و در دانلود هیستوری این پروفایل آنلاین پس و دی ال سی رو هم دانلود میکنیم!
سپس ترنسفر لایسنس رو میزنیم از اون به بعد با پروفایل ali هم آنلاین پس هم دی ال سی رو در اختیار داریم!
مشکلات:
1-اگر همزمان هر دو نفر با یه پروفایل به لایو وصل بشن پروفایل از مارکت xbox بن میشه!
مثلا اگه همزمان هم با xbox 1 ,xbox 2 با پروفایل محسن به لایو وصل بشیم پروفایل محسن از مارکت بن میشه!
2-هر چهار ماه یک بار میشه اینکار رو انجام داد و دانلود های در این مدت پر!
مثلا من الان die rise رو میخرم بعد به تو میدم تو هم با لایسنس ترنسفر برای خودت استفادش میکنی!
دو روز دیگه که دی ال سی جدید بیاد و من بخرمش باز تو تا 4 ماه نگزره نمیتونی لایسنس ترنسفر کنی!

Last edited by a moderator:

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
من مثلا یه پروفایل دارم !
خوب توش یه چند تا دی ال سی و چند تا آنلاین پس خریدم!بعد این رو میخوام بدم به دوستم یا روی یه کنسول دیگه که مال خودم هست میخوام فعالش کنم!
خوب در این حالت پروفایل رو روی کنسول دیگه انتقال میدم یا رو اون کنسول دانلودش میکنیم!بعد از قرار گرفتن پرفایل بر روی کنسول دیگه شما شروع میکنید در دانلود هیستوری چیزهایی که دانلود کرده رو برای خودتون دانلود میکنید بعد لایسنس ترنسفر رو میزنید که یعنی چیزهای دانلود شده به وسیله این پروفایل رو بشه روی دیگر پروفایل های کنسول دوم استفاده کرد مشکل لایسنس ترنسفر این هست که هر 4 ماه یک بار بیشتر نمیشه!
برات با ذکر مثال توضیح میدم:
xbox 1:دارای پروفایلی به نام mohsen هست و این پروفایل داری آنلاین پس فیفا و یه دونه دی ال سی هست!
xbox 2:دارای پروفایلی به نام ali هست در این کنسول ما پروفایل mohsen رو دانلود می کنیم و در دانلود هیستوری این پروفایل آنلاین پس و دی ال سی رو هم دانلود میکنیم!
سپس ترنسفر لایسنس رو میزنیم از اون به بعد با پروفایل ali هم آنلاین پس هم دی ال سی رو در اختیار داریم!
مشکلات:
1-اگر همزمان هر دو نفر با یه پروفایل به لایو وصل بشن پروفایل از مارکت xbox بن میشه!
مثلا اگه همزمان هم با xbox 1 ,xbox 2 با پروفایل محسن به لایو وصل بشیم پروفایل محسن از مارکت بن میشه!
2-هر چهار ماه یک بار میشه اینکار رو انجام داد و دانلود های در این مدت پر!
مثلا من الان die rise رو میخرم بعد به تو میدم تو هم با لایسنس ترنسفر برای خودت استفادش میکنی!
دو روز دیگه که دی ال سی جدید بیاد و من بخرمش باز تو تا 4 ماه نگزره نمیتونی لایسنس ترنسفر کنی!

واقعا ممنون از کمکتون ولی این که نمیشه هردو همزمان از یک اکانت استفاده کرد یکم زد تو ذوقم ولی باز ممنون از کمکتون............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر