همه چیز درباره ی Xbox Live

ستام به همه,یه سوال می شه دی ال سی رو از یه ایکس باکس خرید بعد لاینسس ترنسفر کرد بعد تو یه ایکس باکس دیگه ازش استفاده کرد؟
با تشکر
(در یه پروفایل دیگه)
ستام به همه,یه سوال می شه دی ال سی رو از یه ایکس باکس خرید بعد لاینسس ترنسفر کرد بعد تو یه ایکس باکس دیگه ازش استفاده کرد؟
با تشکر
(در یه پروفایل دیگه)
بله
ولی در این حالت هر دو پروفایل از دو کنسول نمیتونن بصورت همزمان از اون دی ال سی استفاده کنن.
راه بهتر: (توضیحش یکم پیچیده است ولی اگه بفهمین میتونین هر چی تو لایو هست رو نصف قیمت بخرین)
فرض کنیم من و دوستم هر دوتا سیزن پس گیرز 3 رو میخوایم.
تو این روش یه کاری میکنیم که فقط یکی از ما سیزن پس رو بخره ولی اونیکی هم بتونه ازش استفاده کنه (هر موقع که خواست و حتی بصورت همزمان)
فرض کنیم من پوینت دارم.
گیمر تگم رو از توی کنسول دوستم ریکاور میکنم. بعد ساین این میشم در حالی تنها پروفایل ساین این شده منم.
میرم و دی ال سی رو میخرم. حالا تمام پروفایلهای توی کنسول دوستم میتونن ازش استفاده کنن.
حالا برمیگردم تو کنسول خودم و با پروفایل خودم خیلی راحت دی ال سی رو دوباره دانلود میکنم.
به همین سادگی.
فقط دقت کنید که دوست من همیشه (حتی وقتی آفلاین هست) میتونه از دی ال سی استفاده کنه ولی من واسه استفاده ازش حتما باید آنلاین باشم.
انگشتام خسته شدن

ببخشید میخواستم بدونم چطوری میتونم گلد رایگان یک ماهه بخرم
دوست عزیز خریدنی نیست که خودت داری می گی رایگان
شما قبل از اینکه Join Live بشی می ری در Setting>location<India هندوستان می زاری بعد می ری Join می شی خودش در انتها بهت گلد رایگان را می ده.
اما اگر Join شدی قبلا الان یا باید یک پروفایل جدید بسازی که روی همان پروفایل جدید گلد را بهت می ده(یعنی بهت redeem code نمی ده که شما بتوانی جای دیگر وارد کنی)
راه دیگری هم نداره.موفق باشید.

دوست عزیز خریدنی نیست که خودت داری می گی رایگان
شما قبل از اینکه Join Live بشی می ری در Setting>location<India هندوستان می زاری بعد می ری Join می شی خودش در انتها بهت گلد رایگان را می ده.
اما اگر Join شدی قبلا الان یا باید یک پروفایل جدید بسازی که روی همان پروفایل جدید گلد را بهت می ده(یعنی بهت redeem code نمی ده که شما بتوانی جای دیگر وارد کنی)
راه دیگری هم نداره.موفق باشید.

اقا ممنون من اینو نمیدونستم . یک سوال داشتم من تا حالا 5 تا پروفایل تو این یک ماهه ساختم و همش با لوکیشن انگلیس بوده ، حالا اگه طبق گفته شما انجام بدم امکان گرفتن این گلدو دارم یا نه . چون زیاد پروفایل درست کردم و جوین شدم ولی گلد رایگان رو نگرفتم چون هرچی رو یک ماه کلیک میکردم گلد رایگان نمیداد و ازم کد کارت و از این حرفا میخواست ولی الان فهمیدم چه جوری باید بگیرم ولی خوب با اینهمه که جوین شدم بهم با این کار گلد رایگانمو میده ؟؟؟؟؟ خواهشا به من پاسخ بدید .

من نمیتونم با پوینت هایم چیزی بگیرم...مینویسه باید بخری؟؟؟!!!
در حالی که الان حدود 5700 تا دارم...اما دوستم به راحتی میتونه بگیره...یکی کمکم کنه...:((

اقا ممنون من اینو نمیدونستم . یک سوال داشتم من تا حالا 5 تا پروفایل تو این یک ماهه ساختم و همش با لوکیشن انگلیس بوده ، حالا اگه طبق گفته شما انجام بدم امکان گرفتن این گلدو دارم یا نه . چون زیاد پروفایل درست کردم و جوین شدم ولی گلد رایگان رو نگرفتم چون هرچی رو یک ماه کلیک میکردم گلد رایگان نمیداد و ازم کد کارت و از این حرفا میخواست ولی الان فهمیدم چه جوری باید بگیرم ولی خوب با اینهمه که جوین شدم بهم با این کار گلد رایگانمو میده ؟؟؟؟؟ خواهشا به من پاسخ بدید .
شما اگر کشور را هندوستان بزارید ازت Credit card نمی خواد.

ببخشید یک سوال داشتم میخواستم بدونم اگه یک پوینت 800 بگیرم مثلا اروپا باشه بعدش به پروفایلم که مثلا هند است بزنم نخوره پوینت که خراب نمیشه؟بعدش دوستان کسی ادرس و کد پستی تو لندن داره؟

sلام
من عضو تازه هستم یک سوال داشتم الان بعد از 3 - 4 هفته تازه رو کردم به ایکس باکس گرامی و روشن کردمش :D
به اکانت Xbox ام وصل میشه اما مثلا Bing و Music & Video & ... رو برام یک عکسه XBox Live میاد که وقتی روش کلیک میکنم ارور میده :
80072ee22

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or