همه چیز درباره ی Xbox Live

majidseifi

کاربر سایت
Jan 27, 2013
6
من قبلا هم ( تا حالا گلد نداشتم ) راحت از بینگ استفاده میکردم.
حالا بگذریم من بخوام گلد بخرم از کجا بخرم ؟ بن نمیشم؟
بیشتر بازی هام برنرمکس هست
Slim250GB

gome

کاربر سایت
Jan 6, 2011
106
مشکل در کانکت شدن

سلام دوستان من به یه مشکل اساسی به کانکت شدن به لایو برخوردم
من مودمم بریج هست و موقع کانکت شدن وقتی که ip ها رو چه دستی و چه اتوماتیک می زارم و یوزر و پس هم وارد می کنم حتی به network هم کانکت نمیشه ولی یوزر و پس رو که بر میدارم به network کانکت میشه ولی طبیعاتا به به اینترنت کانکت نمیشه چی کار کنم ؟

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام
ببخشید من چطور میتونم تاریخ تولدمو در ایکس باکس لایو تغییر بدم چون تو گرفتن دی ال سی ها با مشکل مواجهه هستم لطفا اگر تونستید پاسخ منو بدید

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
سلام ببخشین من نمیتونم وارد Live بشم میگه ایمیل پذر و مادرت رو وارد کن برای تایید
من رمز رو یادم رفته چیکار کنم؟

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها شما مشکلی ندارید این روزا با لایو ؟؟
من چند روزه مشکل دارم . کانکت نمیشه اکثرا ( بگیر نگیر داره )
نمیدونم چش شده

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
[LTR][/LTR]
برنرمکس چیه

یه جور رایت مخصوص که با رایترای مخصوص و به منظور استفاده در xlive انجام میشه.
به این نوع رایت ، رایت 100 درصد هم میگن ، در واقع طوری که شناختنش از دیسک ارجینال مشکله.

---------- نوشته در 11:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:51 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من به یه مشکل اساسی به کانکت شدن به لایو برخوردم
من مودمم بریج هست و موقع کانکت شدن وقتی که ip ها رو چه دستی و چه اتوماتیک می زارم و یوزر و پس هم وارد می کنم حتی به network هم کانکت نمیشه ولی یوزر و پس رو که بر میدارم به network کانکت میشه ولی طبیعاتا به به اینترنت کانکت نمیشه چی کار کنم ؟
ip رو کلا مشکلی نداره اگه رو auto بزاری اما user و pass رو حتما باید وارد کنی.
با وارد کردن صحیح این دو تا دیگه نباید مشکل خاصی داشته باشید برای اطمینان با سرویس دهندت تماس بگیر که آیا از گیم پشتیبانی میکنن؟

---------- نوشته در 11:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 AM ارسال شده بود ----------

سلام
ببخشید من چطور میتونم تاریخ تولدمو در ایکس باکس لایو تغییر بدم چون تو گرفتن دی ال سی ها با مشکل مواجهه هستم لطفا اگر تونستید پاسخ منو بدید
این سوال رو دو باره دارم میشنوم !
شما میتونید از سایت xbox.com اطلاعاتتون رو تغییر بدید.

---------- نوشته در 11:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 AM ارسال شده بود ----------

سلام ببخشین من نمیتونم وارد Live بشم میگه ایمیل پذر و مادرت رو وارد کن برای تایید
من رمز رو یادم رفته چیکار کنم؟
فک نکنم کار خاصی بتونی انجام بدی !
اگه اسم اکانتو به یاد دارید فک کنم بشه تو xbox.com درستش کرد.
فک کنم پسورد رو به ایمیل اطمینان میفرسته یا باید به سوالاتی که خودت انتخاب کردی جواب بدی.

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها شما مشکلی ندارید این روزا با لایو ؟؟
من چند روزه مشکل دارم . کانکت نمیشه اکثرا ( بگیر نگیر داره )
نمیدونم چش شده

اگه نت شما مخابراته طبیعیه !
جدیدا با نت مخابرات اصلا نمیشه کانکت شد !

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری

این سوال رو دو باره دارم میشنوم !
شما میتونید از سایت xbox.com اطلاعاتتون رو تغییر بدید.

سلام
دوست عزیز به همین راحتی ها هم نیست من رفتم تاریخ برت دی رو تغییر دادم اما بازم نتیجه ای حاصل نشد مشکل بنده این است که پروفایل بنده جز پروفایل های چیلد حساب میکنه و پروفایل ادولت حساب نمیکنه من فقط میخوام بدونم چطور از چیلد به ادولت تغییر بدم

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
چرااااااااااااا آخه ؟:|
من مخابرات رو برای لایو گرفته بودم اصلا :(
درست بشو نیست ؟​

نه متاسفانه من هم همین مشکل رو دارم زنگ زدم پشتیبانی میگه دیگه مثل قبل نمیشه....
نمیدونم اگه شرکتمون رو عوض کنیم مثلا پارس آنلاین مشکل حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر