همه چیز درباره ی Xbox Live

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
آقا منم همین مشکلو دارم.از دیروز اینتوریه.من میگم شاید بخاطر تاسوعا عاشورا قطع کردن.قبلا که قسمت ایکس باکس مارکت رو بستن که دیگه نتونیم پوینت بدیم الان کلاً لایو رو قطع کردن.ولی مظمئنم مشکل از ایرانه نه از لایو.چون اگه لایو بخواد اینتوری بکنه همه ی کاربراشو از دست میده!!!!!!!!!!!!!!!!!

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اخه عزيز من چه ربطي به عاشورا تاسوعا داره؟ايران كه فعلا اينترنت داره..فيس بوك كه ميشه رفت..ممكنه لايو رو ***** كرده باششننننن..حالم كرفتست

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
من که الان توی لایو بودم و چند ساعتی هم pes بازی کردم و هیچ مشکلی نداشت.فکر کنم دوستانی که مشکل دارن به خاطر اینترنتشونه که باید با سرویس دهندشون تماس بگیرن و شاید بعضی پورتاشونو بستن

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
کسی میتونه اینو ترجمه کنه ؟ D:

This option is available only if the date of birth for the account indicates that you have reached the age of adulthood (18 in the United States). The legal /-\dult age varies by country and region. The age of an account owner is calculated by using the date of birth provided when the account was created. This date cannot be changed. If you entered an incorrect date of birth when you created the account, your only option is to create a new account using the correct date of birth.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر