همه چیز درباره ی Xbox Live

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من تا اخرين مرحله رفتم..فقط چون اموزش گفته از لايو بايد بگيرين و با كامبيوتر انلاين بسس و ابديت ها رو...كسي اموزش واسه ٧ نداره

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان

---------- نوشته در 01:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 AM ارسال شده بود ----------

من دیشب كه داشتم mw3 بازي می كردم چند بار از لايو قطع شدم و رفتم توی منوی بازي چند بارم ارور داد و گفت سرور های mw3 غیر قابل دسترسي هستند توی بازي هم زیاد لگ داشت تا حالا اینجوری نشده چند ساعتم بازي كردم اولاش خوب بود ولی آخراش اینجوری شد. آیا اين یعنی فلگ یا بن شدم?

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
شرمندم واسه پست قبليم واقعا بدبود..باكش كردم...حالا اين سوالمو عنايت بفرماييد:

كي اين سيستم شير كردن ايكس باكس با پي سي رو انجام داده واسه خريد انلاين پسس..؟من همه كارو انجام دادم ولي نميدونم واسه خريد بازي از پي سي خودم(كه با كنسول شير شده)كدوم سايت برم..ايكس باكس كام يا easport?تو xbox.com چيزي پيدا نكردم فقط رفتم اكانتمو ديدم...تو قسمت سرچ هم زدم fifa 13 onlie pass چيزي نيومد و فقط بخش هاي واسه فروش دمو و تريلير بود...نميدونين بايد سر اخر كجا برم واسه خريد انلاين پسس فيفا ١٣ از طرق پي سي كه به كنسول شير شده؟*

سلام :D

خب به جز این هیچ راهی نداره. بنده دیروز بعد از چند ساعت تونستم V-pn رو شیر کنم. البته کار سختی نبود، چون من وسایلش رو نداشتم اشتباه می کردم تو شیرش. شما می تونی از طریق این تاپیک V-pn رو شیر کنید به راحتی انلاین پس بازی ها رو بخرین. به جز شیر کردن هم نمی تونین کاری انجام بدین.
http://forum.bazicenter.com/thread43920/

سلام دوستان

---------- نوشته در 01:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 AM ارسال شده بود ----------

من دیشب كه داشتم mw3 بازي می كردم چند بار از لايو قطع شدم و رفتم توی منوی بازي چند بارم ارور داد و گفت سرور های mw3 غیر قابل دسترسي هستند توی بازي هم زیاد لگ داشت تا حالا اینجوری نشده چند ساعتم بازي كردم اولاش خوب بود ولی آخراش اینجوری شد. آیا اين یعنی فلگ یا بن شدم?

نه هیچ ربطی نداره. مایکروسافت تعارف نداره بخواد بزنه بنتون کنه. :D این ها به خاطر مشکلات سرورهای اکتی هست (البته اگه از من بپرسی مشکل از اینترنت خودمونه:D)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا این اموزززززززززززززش طریقه شیر کردن ایکس باکس به کنسول کسی نمی دونه نسخه ی ویندوز 7 رو کجا میشه تهیه کرد...گزینه هاشون کاملا با xp فرق فوکوله...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا يه سوال.من لب تاب رو به ايكس باكس وصل كردم.با كابل لني كه واسه اينترنت استفاده ميشه..حالا سوالم اينه كه ايكس باكس رو نبايد مگه به مودم هم وصل كنيم؟اونو بت چه سوكتي وصل كنيم؟متله من يه سوكت اينرنت نداره بيشتر كهاونم وصل كردم به لپ تاب...شير كه ميكنم مي بينم كه ايكس باكسم به شبكه وصل نيست..بايد جه كار كنم؟كمككككك

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقا يه سوال.من لب تاب رو به ايكس باكس وصل كردم.با كابل لني كه واسه اينترنت استفاده ميشه..حالا سوالم اينه كه ايكس باكس رو نبايد مگه به مودم هم وصل كنيم؟اونو بت چه سوكتي وصل كنيم؟متله من يه سوكت اينرنت نداره بيشتر كهاونم وصل كردم به لپ تاب...شير كه ميكنم مي بينم كه ايكس باكسم به شبكه وصل نيست..بايد جه كار كنم؟كمككككك

قراره از طریق کامپیوتر و ویندوزت کنسول اینترنت بگیره پس لازم نیست مستقیم وصل باشه

شما یه Lan از پشت کنسول می زنی به لپ تاپت، یه Lan (یا هر چیزه دیگه ای) میگیری میزنی به لپ تاپ. یعنی جفتشون باید به کامپیوتر وصل باشن. بعد از اینکه این کار رو کردی، اون مراحل شیر کردن رو داخل ویندوز میری و همه چی حل میشه.

من رو PC این کار رو کردم ولی هر کاری می کردم جواب نمیداد. مودم با USB وصل بود و کنسول با Lan. رفتم یه کارت شبکه خریدم و هر دو تا رو با Lan وصل کردم به کامپیوتر، سریع درستش کردم. در عرض یه دقیقه.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
شما یه Lan از پشت کنسول می زنی به لپ تاپت، یه Lan (یا هر چیزه دیگه ای) میگیری میزنی به لپ تاپ. یعنی جفتشون باید به کامپیوتر وصل باشن. بعد از اینکه این کار رو کردی، اون مراحل شیر کردن رو داخل ویندوز میری و همه چی حل میشه.

=========================

ببین واقعا من گیج شدم...لن همون سیمیه که واسه اینترنت رفتن یه سرشو میزنیم و سوکت اینترنت لب تاب و یه سرشم به مودم دیگه؟درسته؟حالا سوال من اینه ....جفتشون باید به کامبیوتر وصل باشن؟جفت چی؟یکی که کنسول هستش اون یکی چیه؟مگه نمیگی اون سوکت اینترنت کنسول باید با یک لن وصل بشه به اون سوکت ایرنتنت لب تاب...درسته؟

---------- نوشته در 07:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:29 PM ارسال شده بود ----------

اقا من مرحله اخر خواستم برم به وی بی ان وصل بشم ارور 800 داد...جالبه قبل از خوندن این دستور العمل ویندوز 7 وی بی ان می رفتم ولی با تغییراتی که بر اساس اموزش کردم همینجوری واسه مصرف معمولی هم نمیتونم برم...کجای کارم ایراد داره...ecription رو باید فعال کرد؟

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
من نفهمیدم یعنی الان واسه بازی کردن هم باید چیز پی ان بزنیم یا فقط واسه خرید کردن اینجوریه ؟؟؟
یعنی لایو کلن چیزتر شده ؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا من با لن لب تابو به كنسول وصل ميكنم احساس نميكنم اتفاق خاصي ميوفته..ممكنه لنم خراب باشه...همين لني كه موقع خريد ايكس باكس تو جعبه كنسول هست درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر