همه چیز درباره ی Xbox Live

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
درمورد سوال اول خیلی ها با دیسک 97 درصد بازی میکنن و مشکلی ندارن ولی هیج تضمینی نیست که بن میشید یا نه
ارور دوم در مواقعی به وجود میاد که دیسک برای فریمور درایو نباشه مثلا درایو التی3 باشه ولی بازی برای التی2

آخی قبل از اینکه تایتل آپدیت رو دانلود کنم بازی کار میکرد . صحیح و سالم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
آقا یکی جواب بده من میخوام MW3 رو آنلاین بزنم با همین دیسک های برن مکس اول اینکه برم لایو پول باید بدم؟اصلا چه طوریاست اگه بخوام mw3 لایو بزنم بدون پرداخت پولی؟ممنون

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
آقا یکی جواب بده من میخوام MW3 رو آنلاین بزنم با همین دیسک های برن مکس اول اینکه برم لایو پول باید بدم؟اصلا چه طوریاست اگه بخوام mw3 لایو بزنم بدون پرداخت پولی؟ممنون

اول کنسول شما باید التی 3 باشه سپس شما باید بازی برنرمکس تهیه کنید بعدش باید کارت گلد تهیه کنید تا بتونید آنلاین بزنید

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آخی قبل از اینکه تایتل آپدیت رو دانلود کنم بازی کار میکرد . صحیح و سالم

دوست عزیز این مشکلم رو خودم حل کردم ولی یه چیزی اونم اینکه هرچی تایتل آپدیت 12 مگی رو که اول بازی میگه دانلود کنم رو دانلود میکنم بعدش بازی رو اجرا میکنم دوباره ارور میده وقتی هم که این تایتل آپدیت 12 مگی رو از رو هارد پاک میکنم بازی اجرا میشه !!! چرا اینجوریه ؟؟؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بچه ها میتونین میزان مصرف ترافیک بر اساس تعداد ساعت بازی کردن رو بدین؟
خیلی وقته بازی نکردم آمار از دستم در رفته :d

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
کسی میدونه کانال مسابقات ورزشی رو چه جوری میشه نگاه کرد؟اخه من برنامه espn رو دانلود کردم ولی ارور location داد و حتی اون رو هم عوض کرد همین ارور رو هم برای برنانه hbo go میداد

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
کسی میدونه کانال مسابقات ورزشی رو چه جوری میشه نگاه کرد؟اخه من برنامه espn رو دانلود کردم ولی ارور location داد و حتی اون رو هم عوض کرد همین ارور رو هم برای برنانه hbo go میداد
ESPN و HBO واسه ایالات متحده امریکاست.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
قیمت گلد هارو به ترتیب بگید ممنون میشم.:|
یک ماه حدودا 22 تا 26 در میاد
سه ماه حدودا بین 36 تا 38 در میاد
دیگه بیشتر میخوایی تا 120 هم دیدم قیمت :D

بچه ها میتونین میزان مصرف ترافیک بر اساس تعداد ساعت بازی کردن رو بدین؟
خیلی وقته بازی نکردم آمار از دستم در رفته :d

حدود یکی دوساعت 20-30 مگ میبره تقریبا :D حالا یکم کمتر یا بیشتر دیگه نمیدونم ولی حدودا همین چیزا در میاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر