همه چیز درباره ی Xbox Live

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
میدونم سوالم جاش اینجا نیست ولی تاپیکشو پیدا نکردم.
برای ورود به cod ELITE مشکل دارم.
تو بخش gamertag رمز و ایمیل رو وارد میکنم ولی وارد نمیشه میگه رمز یا ایمیل اشتباهه.
تو بخش ثبت نام هم میگه رمز رو اشتباه میزنی و از کلمات اشتباه استفاده میکنی.
:-/
داداش منم این مشکل رو داشتم تو ایمیلو از کجا باز کردی اگه live.com@ هست مشکل داره ولی من با @hotmail.com باز کردم درست شد نمیدونم چرا با اون مشکل داره ولی خودش میگه یا با اون live بزن ایمیل تو یا با hotmail اگه مشکلت همین باشه برو از دومی باز کن

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام.من برای اولین بار میخوام به live وصل شم،یکی لطف کنه و از اول کارهایی رو که باید انجام بدم برام بگه.میدونم اگه تاپیکو بخونم متوجه میشم ولی واقعا تعداد صفحات تاپییک زیاده و از حوصله من خارج(من هیچی از وصل شدن و بازی کردن در live نمیدونم،لطفا از صفر برام توضیح بدین)

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام.من برای اولین بار میخوام به live وصل شم،یکی لطف کنه و از اول کارهایی رو که باید انجام بدم برام بگه.میدونم اگه تاپیکو بخونم متوجه میشم ولی واقعا تعداد صفحات تاپییک زیاده و از حوصله من خارج(من هیچی از وصل شدن و بازی کردن در live نمیدونم،لطفا از صفر برام توضیح بدین)
اگه lt3 داری که هیچی و گرنه lt3 کن بعد اکانت لایو فری بساز تو خود دستگاه کشور رو بهتره امریکا بزنی بعد یه اکانت گلد هر چند ماه که بخوای می خری بعد هم بازی برنر مکس می خری هر DVD 4 تا 7 هزار تومان می ری بازی می کنی ! اگه بازیهات هم برنر مکس نباشه مشکلی پیش نمیاد فقط احتمال بن شدنت زیاد میشه !

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
اگه lt3 داری که هیچی و گرنه lt3 کن بعد اکانت لایو فری بساز تو خود دستگاه کشور رو بهتره امریکا بزنی بعد یه اکانت گلد هر چند ماه که بخوای می خری بعد هم بازی برنر مکس می خری هر DVD 4 تا 7 هزار تومان می ری بازی می کنی ! اگه بازیهات هم برنر مکس نباشه مشکلی پیش نمیاد فقط احتمال بن شدنت زیاد میشه !

اکانت لایو فری رو چطوری بسازم؟

مگه نمیگن وقتی برای اولین بار به لایو وصل میشی یه ماه رایگان اکانت گلد داری؟

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
اکانت لایو فری رو چطوری بسازم؟

مگه نمیگن وقتی برای اولین بار به لایو وصل میشی یه ماه رایگان اکانت گلد داری؟

ترجیحآ پیشنهاد میکنم اسم پروفایلت رو (GTag) رو زود انتخاب نکنی چون واسه عوض کردنش باید 800mp بدی!
برای هر کنسول تا 4 پروفایل یا اکانت میشه ساخت که هر کدوم به طور جداگانه از یک ماه گلد رایگان برخودار هستن.
برای ساخت اکانت لایو هم وقتی به لایو وصل میشی مراحلش شروع میشه

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
ترجیحآ پیشنهاد میکنم اسم پروفایلت رو (GTag) رو زود انتخاب نکنی چون واسه عوض کردنش باید 800mp بدی!
برای هر کنسول تا 4 پروفایل یا اکانت میشه ساخت که هر کدوم به طور جداگانه از یک ماه گلد رایگان برخودار هستن.
برای ساخت اکانت لایو هم وقتی به لایو وصل میشی مراحلش شروع میشه

ممنون از توضیحاتت.این (GTag) چی هست؟بیشتر توضیح میدی

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
خوب منظورت از عجله نکردن برای انتخاب GTag چیه؟

بعد از این که اکانت ساخته شد gamertag به صورت یه عدد و کد موقت در میاد تا وقتی که بخوای عوض کنی و اسم مدنظر خودت رو انتخاب کنی.
بعد از این که اسم موردنظر خودت رو وارد کردی اگه نظرت دوباره عوض شه و بخوای به یه اسم دیگه تغییرش بدی باید بابت تغییر پول بدی!
من هم میگم یه چیزی انتخاب کن که بعدآ نیازی به تغییر دادنش پیدا نکنی که مثل من دچار مشکل بشی!

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
من بازی final fantasy xiii رو میخوام شروع کنم ولی موندم DLC رو اول دانلود کنم یا فرقی نداره هر وقت دانلود کردم میشه یعنی حتی وقتی بازی رو تموم کردم دانلود کنم فرقی با اول دانلود کردن یا ... نداره؟ اخه من هنوز گلد و پوینت و ... هنوز نخریدم و بلد نیستم دقیق چطوری باید به لایو وصل شم,فقط میخوام بدونم DLC رو اول بازی دانلود کردنش با اخر یا وسط بازی یا .... دانلود کردن فرقی داره یا نداره؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من بازی final fantasy xiii رو میخوام شروع کنم ولی موندم DLC رو اول دانلود کنم یا فرقی نداره هر وقت دانلود کردم میشه یعنی حتی وقتی بازی رو تموم کردم دانلود کنم فرقی با اول دانلود کردن یا ... نداره؟ اخه من هنوز گلد و پوینت و ... هنوز نخریدم و بلد نیستم دقیق چطوری باید به لایو وصل شم,فقط میخوام بدونم DLC رو اول بازی دانلود کردنش با اخر یا وسط بازی یا .... دانلود کردن فرقی داره یا نداره؟
هیچ فرقی نداره داداش . میخوای وصل شی از لایو بگیری ؟ دردسر داره ها . به نظر من کنسولتو جی تگ کن

hamed1525

کاربر سایت
Jan 31, 2011
53
ببخشید من میخواستم یه کد که مخصوص تمام اکانتای لایو رو بگیرم به نظر شما از کدوم سایت بگیرم بهتره؟

بعدشم اگه تو سایت xbox.com بخوام کدو وارد کنم کشور و مشخصاتشو ایران بزنم یا فرقی نداره؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بدون جی تگ چطوری باید DLCها را گرفت؟!باید Pointداشته باشیم؟!
آره باید با پوینت از لایو بگیری . بستگی به DLC اش داره ولی معمولا 400 پوینت تا شاید 800 900 پوینت باید بدی برای هر DLC
سلام دوستان. میگم این 4 تا بازی که حتما برای لایو باید برنر مکس باشن کدومن؟ ممنون
همه بازیهای لایو باید برنر باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر