همه چیز درباره ی Xbox Live

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان

shahabz_74

کاربر سایت
Dec 5, 2011
39
نام
شهاب
آخه دوست عزیز آکبند خریدم 1 ماه مگه اکانت رایگان نداره؟
اگه داره لطف کن بگو کجا برم فعال کنم?
بله هر پروفایل بک ماه رایگان داره ولی طی آپدیت 14719 شما باید کردیت کارت داشته باشی تا بتونی فعالش کنی

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام دوستان من تو بن اشتباهی ماکروسافت همون یه سال پیش بن شدم و بعد از مدتی آنبن شدم. ماکروسافت پوینت ها رو داده بود ولی خبری از گلد نبود.
چند روز پیش که رفتم لایو 2 تا پروفایل ساختم. با اون جدیدا می تونم لایو بازی کنم ولی با همون پروفایلی که بن شدم نمیتونم.... این که با اون 2 تا پروفایل می تونم بازی کنم همون گلد ماکروسافته؟ چجوری می تونم با همون پروفایل قبلیم بازی کنم؟
در ضمن 3 ماه اکانت رایگانمم خیلی وقته تموم شده.
ممنون

breakerman

کاربر سایت
Jul 2, 2012
15
سلام
میبخشید اگه تو تاپیک اشتباهی پست دادم
من جدیدا دستگاهمو lt3 کردم و تاحالا به لایو وصل نشدم
الان که میخوام وصل شم آآپدیت میخواد حالا این آپدیت امنه یعنی مشکلی برای کپی خورم پیش نمیاد اگه از طریق خود دستگاه آپدیت کنم؟

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام
میبخشید اگه تو تاپیک اشتباهی پست دادم
من جدیدا دستگاهمو lt3 کردم و تاحالا به لایو وصل نشدم
الان که میخوام وصل شم آآپدیت میخواد حالا این آپدیت امنه یعنی مشکلی برای کپی خورم پیش نمیاد اگه از طریق خود دستگاه آپدیت کنم؟
دوست عزیز اپ کن مشکلی نداره.;)

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
توجه کنید دوستان

اونایی که مثل من میخواستن 1 ماه اکانت رایگان بازی کنن با عرض معذرت وتسلیت دیگه نمیتونن بازی کنن چون ماکروسافت 1 ماه پیش اکانت رایگان رو برداشته متاسفانه دیگه زحمت نکشین واسه اکانت رایگان باید مثل خودم بریم گلد بخریم

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
توجه کنید دوستان

اونایی که مثل من میخواستن 1 ماه اکانت رایگان بازی کنن با عرض معذرت وتسلیت دیگه نمیتونن بازی کنن چون ماکروسافت 1 ماه پیش اکانت رایگان رو برداشته متاسفانه دیگه زحمت نکشین واسه اکانت رایگان باید مثل خودم بریم گلد بخریم

واقعا توضیحت به موقع بود.
اگه به خودت زحمت می دادی 10 صفحه قیلو می خوندی دیگه اینو نمی گفتی. در ضمن مایکروسافت حذف نکرده. باید مشخصات کارت اعتباری بهش بدی که برای ما ایرانیا مقدور نیست. والا حذف نکرده.

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
واقعا توضیحت به موقع بود.
اگه به خودت زحمت می دادی 10 صفحه قیلو می خوندی دیگه اینو نمی گفتی. در ضمن مایکروسافت حذف نکرده. باید مشخصات کارت اعتباری بهش بدی که برای ما ایرانیا مقدور نیست. والا حذف نکرده.

داداش اونو زودتر میگفتی خوب من این همه زحمت نمیکشیدم این همه پستو نمیشه خوند که امروز تو فروشگاه xbox اینو فهمیدم

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام دوستان من تو بن اشتباهی ماکروسافت همون یه سال پیش بن شدم و بعد از مدتی آنبن شدم. ماکروسافت پوینت ها رو داده بود ولی خبری از گلد نبود.
چند روز پیش که رفتم لایو 2 تا پروفایل ساختم. با اون جدیدا می تونم لایو بازی کنم ولی با همون پروفایلی که بن شدم نمیتونم.... این که با اون 2 تا پروفایل می تونم بازی کنم همون گلد ماکروسافته؟ چجوری می تونم با همون پروفایل قبلیم بازی کنم؟
در ضمن 3 ماه اکانت رایگانمم خیلی وقته تموم شده.
ممنون
کسی نبود؟:-/

DARKSIREN

کاربر سایت
Jul 3, 2012
24
دوستان در وارد کردن کد آکانت گولد مشکل دارم.کد که وارد میشه آدرس و کد پستی میخواد :

جا برای billing adress و city و شماره تماس داره.آدرس رو میزنم میگه پستال کد با آدرس همخوانی نداره در صورتیکه درست می باشد.

از دوستان کسانی که این مشکل رو ندارند بی زحمت تنظیماتی رو که خودشون وارد کردند رو اینجا بذارند تا مشکل ما هم حل بشه.ممنون.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان در وارد کردن کد آکانت گولد مشکل دارم.کد که وارد میشه آدرس و کد پستی میخواد :

جا برای billing adress و city و شماره تماس داره.آدرس رو میزنم میگه پستال کد با آدرس همخوانی نداره در صورتیکه درست می باشد.

از دوستان کسانی که این مشکل رو ندارند بی زحمت تنظیماتی رو که خودشون وارد کردند رو اینجا بذارند تا مشکل ما هم حل بشه.ممنون.

دوست عزیز من جوابتونو تو یه تاپیک دیگه سوال پرسیده بودین دادم چک کنین و خواهشا یجا سوال بپرسین و منتظر بمونین دوستان من کمکتون میکنن در اسرع وقت موفق باشین .

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان

بیا از این استفاده کن ردیف میشه

ادرس

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
میدونم سوالم جاش اینجا نیست ولی تاپیکشو پیدا نکردم.
برای ورود به cod ELITE مشکل دارم.
تو بخش gamertag رمز و ایمیل رو وارد میکنم ولی وارد نمیشه میگه رمز یا ایمیل اشتباهه.
تو بخش ثبت نام هم میگه رمز رو اشتباه میزنی و از کلمات اشتباه استفاده میکنی.
:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر