همه چیز درباره ی Xbox Live

biohuman

کاربر سایت
Jun 17, 2010
3
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان .
من معذرت میخوام مبتدی ام دیگه .
من همین امروز بلاخره بعد سالها به لایو وصل شدم .
تو قسمت test connection هیچ ایرادی نمیگیره و راحت وصل میشه .
ولی وقتی بازیهایی مثل fifa 12 یا crysis رو میزارم میخوام برم به قسمت multiplay این اررور رو میده :
your gamer profile does not have the correct permissions to access the future .
ممنون میشمم اگه بگید چکار کنم تا این مشکل برطرف بشه .

shahabz_74

کاربر سایت
Dec 5, 2011
39
نام
شهاب
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان .
من معذرت میخوام مبتدی ام دیگه .
من همین امروز بلاخره بعد سالها به لایو وصل شدم .
تو قسمت test connection هیچ ایرادی نمیگیره و راحت وصل میشه .
ولی وقتی بازیهایی مثل fifa 12 یا crysis رو میزارم میخوام برم به قسمت multiplay این اررور رو میده :
your gamer profile does not have the correct permissions to access the future .
ممنون میشمم اگه بگید چکار کنم تا این مشکل برطرف بشه .
شما باید اکانت گلد بخری تا بتونی آنلاین بازی کنی

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
آقا دمت گرم

---------- نوشته در 10:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 PM ارسال شده بود ----------

بله ولی باید فعالش کنی که برای این کار نیاز به کارت اعتباری داری ! پس به نوعی بی خیال free شو و برو گلد بخر
من که بدون این کارا 1ماه گلد رایگان رو گرفتم.:-/

---------- نوشته در 10:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 PM ارسال شده بود ----------

بلاخره نفهمیدیم لایو رایگان میشه یا نه؟
طبق آخرین اطلاعات امروز باید میشد.:-s
یه سوال دیگه.
من از وقتی به لایو وصل شدم نمیتونم بازیهایی که ازشون اچیومنت نگرفتم رو پاک کنم.و حتما باید به لایو وصل شم.راهی نیست که مثل اول بدون وصل شدن به لایو این کارو کرد؟؟؟؟؟

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
آقا دمت گرم

---------- نوشته در 10:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 PM ارسال شده بود ----------

من که بدون این کارا 1ماه گلد رایگان رو گرفتم.:-/

---------- نوشته در 10:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 PM ارسال شده بود ----------

بلاخره نفهمیدیم لایو رایگان میشه یا نه؟
طبق آخرین اطلاعات امروز باید میشد.:-s
یه سوال دیگه.
من از وقتی به لایو وصل شدم نمیتونم بازیهایی که ازشون اچیومنت نگرفتم رو پاک کنم.و حتما باید به لایو وصل شم.راهی نیست که مثل اول بدون وصل شدن به لایو این کارو کرد؟؟؟؟؟
به نظر من گول این حرفا رو نجور به هیچ وجه لایو مجانی نمی شه.
خیر دیگه نمی شه. شما باید حتما به لایو وصل باشی.

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
سلام دوستان خسته نباشید به همگی

شاید این سوالم خنده دار باشه یا جاش نباشه اگه جاش نیست معذرت میخوام از همه ی دوستان
من 1 ساعتی تو این سایت پست هارو میخوندم تازه فهمیدم بن چیه چون آنلاین بازی نکردم تا حالا امروز میخوام بازی کنم آموزش وصل رو تا حدودی یاد گرفتم ولی بن شدن رو که شنیدم یه خورده.....سوال من اینکه دوستان راهنماییم کن واسه اولین باره آنلاین بازی میخوام بکنم چیکار کنمتا بن نشم؟(من تا این حد بلد شدم که چطوری به مودم وصل کنم)

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان

شاید این سوالم خنده دار باشه یا جاش نباشه اگه جاش نیست معذرت میخوام از همه ی دوستان
من 1 ساعتی تو این سایت پست هارو میخوندم تازه فهمیدم بن چیه چون آنلاین بازی نکردم تا حالا امروز میخوام بازی کنم آموزش وصل رو تا حدودی یاد گرفتم ولی بن شدن رو که شنیدم یه خورده.....سوال من اینکه دوستان راهنماییم کن واسه اولین باره آنلاین بازی میخوام بکنم چیکار کنمتا بن نشم؟(من تا این حد بلد شدم که چطوری به مودم وصل کنم)

فقط باید دیسکهات
[h=3]Full Stealth[/h][h=3]باشن .یعنی مناسب برای لایو .[/h]

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
به نظر من گول این حرفا رو نجور به هیچ وجه لایو مجانی نمی شه.
خیر دیگه نمی شه. شما باید حتما به لایو وصل باشی.

ممنون

---------- نوشته در 01:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:16 PM ارسال شده بود ----------

بازی های برنر مکس
آپدیت LT3

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
دوستان الان من call of duty wm3 رو باز کردم میخوام آنلاین بازی کنم وقتی میخوام join رو بزنم میگه

the current profile is not allowed to play on xbox live

در حالی که به من gamer tage رو داده مشکل از کجاست؟

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
دوستان الان من call of duty wm3 رو باز کردم میخوام آنلاین بازی کنم وقتی میخوام join رو بزنم میگه

the current profile is not allowed to play on xbox live

در حالی که به من gamer tage رو داده مشکل از کجاست؟

اکانت شما سیلور هست. باید یه کارت تهیه کنی که اسمش Gold Membeship هست. 1روزه داره ، 1ماهه، 3 ماهه و 1 ساله. باید این کارتو بخری تا از Silver Membership تبدیل بشی به Gold membership

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر